• OGRZEWANIE - 8 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

ogrzewanie

 • Ogrzewanie domu - E-heat

  W ofercie naszego sklepu czeka na Ciebie między innymi ogrzewanie podłogowe, pompy ciepła, podgrzewacze wody, kolektory słoneczne, kominki czy kotły. Cechuje nas profesjonalizm, niskie ceny, atrakcyjne warunki dostawy, fachowa pomoc oraz najwyższa jakość produktów. Świadczymy także usługi hydrauliczne. Prowadzimy sprzedaż ratalną. Gwarantujemy zadowolenie oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Zapraszamy do sklepu internetowego i stacjonarnego. Zaufaj nam już dziś!

 • FU-WI Sp. z o.o. - kotły kominki pellets

  FU-WI Sp. z o. o. produkuje: kotły c.o, kotły na pellet, kominki na pelet oraz paliwo typu pellets. Promowane przez FUWI ekologiczne ogrzewanie domu za pośrednictwem piecy, piecy na pellet czy innych urządzeń grzewczych na ekologiczne paliwo stałe typu pellets, pelet, pellet agro, zdecydowanie wpłynie na ochronę środowiska naturalnego. Nadto ogrzewanie ciepłej wody za pośrednictwem kolektorów słonecznych, czyli solarów czy też zestawów solarnych, stanowiących również naszą ofertę pozycjonuje firmę FUWI, jako wiodącego proekologicznego producenta w branży ogrzewnictwa ekologicznego.

 • Bardzo tanie ogrzewanie

  Pragnę przedstawić Państwu nowoczesne, rewolucyjne rozwiązanie do ogrzania domów, mieszkań, biur itp., a mianowicie panele na podczerwień. W swojej ofercie posiadamy panele w różnych kolorach wykonane z najwyższej jakości szkła oraz luster. KORZYŚCI STOSOWANIA NASZYCH PANELI Ogrzewane pomieszczenia panelami na podczerwień w których temperatura osiąga 18 stopni w rzeczywistości jest odczuwalna o 3 stopni więcej. Podczerwień nie generuje rotacji powietrza, co jest bardzo korzystne dla osób z problemami zdrowotnymi, np. z alergią. Jest to również doskonale rozwiązanie, aby utrzymać czyste powietrze w miejscach, gdzie jest to konieczne, np. w szpitalu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.

 • Konkret - promienniki, palniki, nagrzewnice - montaż, serwis, wynajem

  Jesteśmy specjalistami w branży ogrzewania. Oferujemy urządzenia do ogrzewania przemysłowego takie jak kurtyny powietrzne wodne, elektryczne, zimne; palniki olejowe, gazowe i na olej przepracowany; nagrzewnice olejowe, gazowe, elektryczne, wodne; promienniki rurowe i ceramiczne;. Oferujemy kompleksowy serwis urządzeń wraz z całą bazą części zamiennych. Jeśli Państwo nie mają nagrzewnicy, a potrzebują ogrzewanie tylko przez krótki czas, to proponujemy wynajem naszych nagrzewnic w atrakcyjnych cenach.

 • Ogrzewanie powietrzne, wentylacja Warszawa

  Heatec-Polska od wielu lat oferuje ogrzewanie nadmuchowe i nawiewowe. Kliknij w link i zobacz więcej na naszej stronie - sprawdź teraz co polecamy. Klimatyzacja, rekuperatory, wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła (rekuperacja) i GWC czyli gruntowe wymienniki ciepła. Serdecznie zapraszamy, Twój wybór to nasza ciekawa oferta - klimatyzacja, wentylacja mechaniczna, ogrzewanie powietrzne Warszawa.

 • Nagrzewnice elektryczne

  Zapraszamy do sklepu internetowego Termo-eko – to właśnie tutaj można zakupić wysokiej jakości sprzęt do instalacji grzewczych z dostawą wprost pod wskazany adres. W Termo-eko dostępne są urządzenia, elementy instalacyjne markowe, solidne i w zachęcających cenach. Zakupić można między innymi kotły CO, gazowe, elektryczne, kominki, grzejniki. Dostępne są także systemy solarne, systemy ogrzewania podłogowego, nagrzewnice, dmuchawy, wymienniki ciepła, podgrzewacze wody. Zamów już teraz!

 • Usługi instalacyjne Sebastian Grasza

  Usługi instalacyjne Sebastian Grasza Szczecin zachodniopomorskie instalacje sanitarne instalacje centralnego ogrzewania instalacje hydrauliczne budowa kotłowni, uruchamianie kotłów marki Vailant, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne; montaż kabin prysznicowych, remonty łazienki, centralne odkurzacze. Nasza firma zajmuje się wykonywaniem instalacji od podstaw. Zaczynając od przyłączy gazowych oraz wodnych poprzez rozprowadzenie całej instalacji wodnej, centralnego ogrzewania, ogrzewania podłogowego na montażu kotłowni, grzejników oraz tzw. białym montażu kończąc. Przyjmujemy zlecenia zarówno drobne, czyli usuwanie drobnych awarii na instalacjach, wymiana wodomierzy, wymiana lub montaż pieców gazowych jak i wykonywanie kompletnych instalacji na terenie konkretnych inwestycji.

 • StefaniakPleszew.pl - Zakład Budowy Kotłów Piotr Stefaniak

  Zakład Budowy Kotłów C.O. w Pleszewie - Piotr Stefaniak. Produkcja kotłów grzewczych co z podajnikiem, miałowe, retortowe i stalowe takich jak: EKOR, KBSOP, KWMS, UKS. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowie kotłów centralnego ogrzewania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kotłów centralnego ogrzewania różnego typu i przeznaczenia. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz firmy !!!

 • Materla.com.pl naprawa ogrzewania samochodowego

  Niemalże każdy ma dzisiaj samochód. To duże udogodnienie, które umożliwia nam wygodne podróżowanie każdego dnia. Nic zatem dziwnego, że pojazdy posiadają aktualnie coraz więcej innowacyjnych rozwiązań, a najbardziej popularne fabryki usiłują wyjść naprzeciw wszystkim zachciankom konsumentów. Jednym z dodatków, jakim poszczycić może się aktualnie na dobrą sprawę każdy nowo stworzony samochód jest ogrzewanie. Klimatyzacja pomaga nam odpocząć od upałów w lecie, możliwość ogrzania pomaga z kolei podtrzymać właściwą temperaturę w okresie zimowym.

  Samochód, nawet wtedy, kiedy troszczymy się o jego regularną pielęgnację, nie zawsze niestety działa jak należy. Zdarzają się sytuacje, że coś się uszkadza, coś zaczyna szwankować i komfort codziennego korzystania istotnie spada. Pierwsze kroki kierujemy wtedy do najlepszych warsztatów, w których pokładamy nadzieje na doprowadzenie go z powrotem do nieskazitelnego stanu. Gdzie się jednakże zwrócić, kiedy szwankuje klimatyzacja samochodowa? Odpowiedzią na to pytanie jest najbardziej profesjonalny serwis samochodowy w Polsce – Materla.

  Długoletni staż pracy w naprawie klimatyzacji samochodowej powoduje, że serwis samochodowy materla.com.pl to warsztat, w którym bez problemu zostawić można pojazd z popsutą klimatyzacją, mając pewność, że usterka zostanie naprawiona. Profesjonalna załoga kompetentnych pracowników to zapewnienie świetnie naprawionej klimatyzacji samochodowej oraz zadowolenia z późniejszego jej użytkowania. Nie zapominajmy, że służy ona nie tylko komfortowi, ale także bezpieczeństwu. Optymalne warunki podróży przyczyniają się do tego, iż dobrze się czujemy. Korzysta na tym nasz czas reakcji i sprawność w prowadzeniu samochodu.

  Serwis samochodowy Materla.com.pl odnaleźć można w Katowicach na ul. Czeremchowej 5. Proponuje nam on kilka dogodnych możliwości kontaktowania się. Możemy skorzystać z porady telefonicznej pod nr 601524377. Można też zdecydować się na kontakt e-mailowy pod adresem auto@materla.com.pl, lub uzupełnić formularz, ulokowany na stronie internetowej www.materla.com.pl.

  Auto serwis Józef Materla adresuje swą ofertę zarówno do właścicieli samochodów osobowych, jak również większych, ciężarowych. 25-letnia praktyka sprawia, iż świetni fachowcy podejmą się naprawy klimatyzacji samochodowej samochodów każdej marki, bez względu na najbardziej złożoną konstrukcję. Oferta składa się zarówno na naprawę ogrzewania, jak i jego coroczną konserwację, w którą warto zainwestować, jeżeli pragniemy zachować nasze auto w dobrej kondycji przez długi okres.

 • Sklep ogrzewanie.pl

  Sklep Ogrzewanie.pl to platforma handlowa umożliwiająca zakupy szerokiej grupy produktów, funkcjonującej w obiegu jako tzw. technika grzewcza. Oferta sklepu to przede wszystkim urządzenia i systemy grzewcze pochodzące od producentów bądź dystrybutorów, co ma spore przełożenie na końcową, niezwykle konkurencyjną cenę. Już teraz sklep może pochwalić się szerokim wyborem systemów kominowych, piecy gazowych oraz grzejników. Zapraszamy.

« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »