• OGRZEWANIE - 8 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

ogrzewanie

 • EKO Instalacje sanitarne Rzeszów

  Jeżeli szukają Państwo profesjonalnej firmy zajmującej się doradztwem, projektowaniem, instalacją oraz serwisem systemów sanitarnych, wentylacyjnych, grzewczych oraz chłodzących, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa inżynierskiego EKO. Nasza siedziba mieści się we Frysztaku w województwie podkarpackim. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży i współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór produktów, w tym także odnawialnych źródeł energii (pompy ciepła, przydomowe oczyszczalnie ścieków oraz kotły na biomasę). Więcej na stronie.

 • GASTAL ANDRZEJ SAKOWICZ serwis webasto Wrocław

  Firma Gastal Autoryzowany serwis ogrzewania niezależnego i klimatyzacji zachęca do współpracy wszystkich właścicieli samochodów. Działamy na rynku od 1995 roku we Wrocławiu. Zajmujemy się ogrzewaniem niezależnym, klimatyzacją oraz chłodniami samochodowymi. Jesteśmy Autoryzowanym Centrum Serwisowym Webasto. Zajmujemy się serwisem, montażem, obsługą gwarancyjną, a także naprawą pogwarancyjną ogrzewania niezależnego. Nasze doświadczenie sprawia, że zdołamy wykonać instalację ogrzewania niezależnego w pojazdach specjalnych, jachtach, łodziach motorowych lub lokomotywach. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, żeby jak najlepiej dorównać oczekiwaniom Zleceniodawców. Jesteśmy wyposażeni w profesjonalny sprzęt. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajduje się więcej wiadomości.

 • Materla.com.pl naprawa ogrzewania samochodowego

  Niemalże każdy ma dzisiaj samochód. To duże udogodnienie, które umożliwia nam wygodne podróżowanie każdego dnia. Nic zatem dziwnego, że pojazdy posiadają aktualnie coraz więcej innowacyjnych rozwiązań, a najbardziej popularne fabryki usiłują wyjść naprzeciw wszystkim zachciankom konsumentów. Jednym z dodatków, jakim poszczycić może się aktualnie na dobrą sprawę każdy nowo stworzony samochód jest ogrzewanie. Klimatyzacja pomaga nam odpocząć od upałów w lecie, możliwość ogrzania pomaga z kolei podtrzymać właściwą temperaturę w okresie zimowym.

  Samochód, nawet wtedy, kiedy troszczymy się o jego regularną pielęgnację, nie zawsze niestety działa jak należy. Zdarzają się sytuacje, że coś się uszkadza, coś zaczyna szwankować i komfort codziennego korzystania istotnie spada. Pierwsze kroki kierujemy wtedy do najlepszych warsztatów, w których pokładamy nadzieje na doprowadzenie go z powrotem do nieskazitelnego stanu. Gdzie się jednakże zwrócić, kiedy szwankuje klimatyzacja samochodowa? Odpowiedzią na to pytanie jest najbardziej profesjonalny serwis samochodowy w Polsce – Materla.

  Długoletni staż pracy w naprawie klimatyzacji samochodowej powoduje, że serwis samochodowy materla.com.pl to warsztat, w którym bez problemu zostawić można pojazd z popsutą klimatyzacją, mając pewność, że usterka zostanie naprawiona. Profesjonalna załoga kompetentnych pracowników to zapewnienie świetnie naprawionej klimatyzacji samochodowej oraz zadowolenia z późniejszego jej użytkowania. Nie zapominajmy, że służy ona nie tylko komfortowi, ale także bezpieczeństwu. Optymalne warunki podróży przyczyniają się do tego, iż dobrze się czujemy. Korzysta na tym nasz czas reakcji i sprawność w prowadzeniu samochodu.

  Serwis samochodowy Materla.com.pl odnaleźć można w Katowicach na ul. Czeremchowej 5. Proponuje nam on kilka dogodnych możliwości kontaktowania się. Możemy skorzystać z porady telefonicznej pod nr 601524377. Można też zdecydować się na kontakt e-mailowy pod adresem auto@materla.com.pl, lub uzupełnić formularz, ulokowany na stronie internetowej www.materla.com.pl.

  Auto serwis Józef Materla adresuje swą ofertę zarówno do właścicieli samochodów osobowych, jak również większych, ciężarowych. 25-letnia praktyka sprawia, iż świetni fachowcy podejmą się naprawy klimatyzacji samochodowej samochodów każdej marki, bez względu na najbardziej złożoną konstrukcję. Oferta składa się zarówno na naprawę ogrzewania, jak i jego coroczną konserwację, w którą warto zainwestować, jeżeli pragniemy zachować nasze auto w dobrej kondycji przez długi okres.

 • Heatflow Zdrowe Ciepło

  Firma AG Broker, jest przed­sta­wi­cielem na tery­torium Polski kore­a­ńskiej firmy NAOS Ltd., która jest liderem w produkcji włókien węglowych emitujących podc­zerwień na całej powierzchni folii grzewczej. Produkowana przez Naos Ltd. folia jest opatentowana ze względu na swoje właściwości i cechy. Niezwykła cienka folia, tylko 0,5 mm grubości to rewolucyjny system ogrzewania przy wykorzystaniu długofalowego promieniowania podczerwonego. W technologii NAOS opracowaliśmy nową generację systemu grzewczego. Nasz sekret tkwi nie tylko w rewolucyjnej tkaninie z włókien karbo­nowych, ale także w wykorzystaniu płyt miedzianych z elementem srebra.

 • Kocioł gazowy

  Nasza firma może zaoferować swoim klientom rewelacyjne pompy ciepła, które przekształcają energię z naturalnych źródeł ciepła w ogrzewanie domu. Rekuperacja to bardzo tanie i wydajne rozwiązanie w każdych warunkach. Odwiedź naszą stronę internetową gazuno.pl i obniż swoje rachunki za ogrzewanie. Swoje kompleksowe usługi świadczymy nie tylko na terenie miejscowości Kraków, ale na obszarze całego kraju.

 • Nowoczesne ogrzewanie na podczerwień, skuteczniej i oszczędniej

  Na stronie TERMO-SKLEP.PL prezentacja wysokiej jakości urządzeń grzewczych w technologii podczerwieni, pozwalających na budowę ekonomicznych w zakupie i eksploatacji, efektywnych i przyjaznych środowisku systemów ogrzewania. Ogrzewanie na podczerwień odpowiednie dla różnego rodzaju i wielkości obiektów: o przeznaczeniu mieszkalnym i użytkowo-technicznym. Praktyczne informacje opisujące temat ogrzewania panelami grzewczymi i promienniki podczerwień, pomoc w projektowaniu optymalnych rozwiązań dla klientów prywatnych i firm oraz opcjonalne usługi montażowe. Zapraszamy!

 • Ogrzewanie domu - E-heat

  W ofercie naszego sklepu czeka na Ciebie między innymi ogrzewanie podłogowe, pompy ciepła, podgrzewacze wody, kolektory słoneczne, kominki czy kotły. Cechuje nas profesjonalizm, niskie ceny, atrakcyjne warunki dostawy, fachowa pomoc oraz najwyższa jakość produktów. Świadczymy także usługi hydrauliczne. Prowadzimy sprzedaż ratalną. Gwarantujemy zadowolenie oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Zapraszamy do sklepu internetowego i stacjonarnego. Zaufaj nam już dziś!

 • FU-WI Sp. z o.o. - kotły kominki pellets

  FU-WI Sp. z o. o. produkuje: kotły c.o, kotły na pellet, kominki na pelet oraz paliwo typu pellets. Promowane przez FUWI ekologiczne ogrzewanie domu za pośrednictwem piecy, piecy na pellet czy innych urządzeń grzewczych na ekologiczne paliwo stałe typu pellets, pelet, pellet agro, zdecydowanie wpłynie na ochronę środowiska naturalnego. Nadto ogrzewanie ciepłej wody za pośrednictwem kolektorów słonecznych, czyli solarów czy też zestawów solarnych, stanowiących również naszą ofertę pozycjonuje firmę FUWI, jako wiodącego proekologicznego producenta w branży ogrzewnictwa ekologicznego.

 • Bardzo tanie ogrzewanie

  Pragnę przedstawić Państwu nowoczesne, rewolucyjne rozwiązanie do ogrzania domów, mieszkań, biur itp., a mianowicie panele na podczerwień. W swojej ofercie posiadamy panele w różnych kolorach wykonane z najwyższej jakości szkła oraz luster. KORZYŚCI STOSOWANIA NASZYCH PANELI Ogrzewane pomieszczenia panelami na podczerwień w których temperatura osiąga 18 stopni w rzeczywistości jest odczuwalna o 3 stopni więcej. Podczerwień nie generuje rotacji powietrza, co jest bardzo korzystne dla osób z problemami zdrowotnymi, np. z alergią. Jest to również doskonale rozwiązanie, aby utrzymać czyste powietrze w miejscach, gdzie jest to konieczne, np. w szpitalu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.

 • Ogrzewanie podłogowe, pompy ciepła, kolektory słoneczne

  Firma zajmuje się ogólnie pojętym ogrzewaniem wykonuje:
  instalacje centralnego ogrzewania
  instalacje ogrzewania podłogowego
  instalacje kanalizacyjne
  instalacje ciepłej i zimnej wody użytkowej
  instalacje kolektorów słonecznych
  instalacje dolnego źródła ciepła dla pomp ciepła.

  Prosimy zaufać naszemu doświadczeniu. Ogrzejemy każdy dom, jeśli nam pozwolicie.

« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »