• OLSZTYN - 8 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

olsztyn

 • Fryzjer Olsztyn

  Victoria style to salon fryzjerski Olsztyn, usługi fryzjerskie Olsztyn i fryzjer Olsztyn w jednym – tak więc jeśli jesteś zainteresowany jedną z tych ofert propozycji, wiesz gdzie możesz znaleźć jej najlepsze najbardziej profesjonalne oblicze. Victoriastyle.pl to strona, na której możesz bliżej poznać firmę, zaznajomić się z usługami fryzjerskimi w Olsztynie i wyselekcjonować coś specjalnego zjawiskowo dla siebie!

 • Biuro rachunkowe Olsztyn

  Najlepsze i najbardziej przyjazne biznesowi biuro rachunkowe w Olsztynie. Zaufały nam już dziesiątki biznesów oraz fundacji. Naszą misją i celem jest aby Twoja firma rosła razem z Nami. Dokładamy wszelkich starań aby twoje finanse były jak najbardziej przejrzyste i aby te finanse zostawały w Twojej kieszeni. Zaufaj nam a zaoferujemy Ci dedykowaną księgową do której zawsze będziesz się mógł zwrócić o poradę. Nasze ceny są bardzo konkurencyjne. Zaufaj nam a nie będziesz żałował

 • Pieczątki Olsztyn

  Zapraszamy na naszą stronę internetową – Studio Erzet – Reklama Olsztyn. Świadczymy kompleksowe usługi reklamowe, nasza firma istnieje na rynku od ponad 15 lat. Nasza oferta to logotypy firmowe, ulotki, banery, grafika, tablice reklamowe, reklama wizualna, oklejanie aut, szyb, gadżety reklamowe, grawer laserem, wizytówki Olsztyn. Prowadzimy internetową sprzedaż pieczątek – wystarczy wypełnić formularz zamówienia znajdujący się na naszej stronie i czekać na przesyłkę. Projektujemy i oferujemy szeroką gamę materiałów poligraficznych. Drukujemy duże nakłady, jak i pojedyncze egzemplarze. Studio Reklamy Erzet.

 • Auto zastępcze z OC sprawcy za darmo Olsztyn

  OFERUJEMY BEZGOTÓWKOWO Wynajęcie pojazdu zastępczego. Miałeś stłuczkę? Ktoś uszkodził Twoje auto? Zostałeś bez samochodu? Dobrze trafiłeś – pozostaniesz mobilny! Czy wiesz, że zgodnie z obowiązującym prawem koszty wypożyczenia pojazdu zastępczego są pokrywane z ubezpieczenia OC sprawcy kolizji lub wypadku? Do czasu naprawy Twojego auta lub - w przypadku szkody całkowitej - do dnia wypłaty odszkodowania możesz korzystać z pojazdu zastępczego. Jeżeli pracownik Towarzystwa Ubezpieczeniowego stwierdził, że auto zastępcze Ci się nie należy – nie wierz w to! Skontaktuj się z nami. Pamiętaj: Firma ubezpieczeniowa sprawcy szkody nie ma prawa wskazywać wypożyczalni, z usług której możesz skorzystać. Nie zgadzaj się na wynajem auta zastępczego z warsztatu, który naprawia szkodę w Twoim samochodzie – otrzymasz pojazd w kiepskim stanie i niższej klasy niż Twoje auto, które zostało uszkodzone. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i Twoich najbliższych! Nie ma znaczenia, czy auto użytkujesz prywatnie, czy zarobkowo – samochody w naszej wypożyczalni czekają na Ciebie. Zawsze masz prawo wynająć auto w AUTO OC. My Posiadamy tylko najnowsze modele samochodów z rocznika 2011/2012! WYNAJEM BEZGOTÓWKOWY - po podpisaniu odpowiednich dokumentów w Twoim imieniu zwracamy się do Firmy Ubezpieczeniowej sprawcy wypadku/kolizji o zwrot 100 % kosztów poniesionych za wynajem pojazdu zastępczego. Wszystko odbywa się w formie bezgotówkowej! Oszczędzasz czas i nie musisz angażować swoich pieniędzy! Jedyne, co musisz, to zadzwonić na infolinię czynną 7 dni w tygodniu przez 24 godziny! Pomożemy Ci bezboleśnie przejść przez czas oczekiwania na Twoje auto.

 • Krys-Stan Olsztyn Catering

  Mamy karczmę przy ulicy Kolejowej, której stylizowane wnętrze pozwoli w niezapomnianej atmosferze spędzić urocze chwile. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych gości. Zatrudniamy tylko doświadczonych kucharzy i barmanów. Nasza kadra bezustannie szkoli swoje umiejętności oraz podnosi kwalifikacje. Biorą oni też udział w licznych konkursach na których zdobywa wysokie nagrody. Oferujemy doskonałą kuchnie, miłą atmosferę i doskonałą obsługę. Karczma, restauracja i catering firmy Krys Stan to gwarancja jakości. Zapraszamy na naszą stronę po więcej wiadomości.

 • Borys i Syn Inwestycje - Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

  W dzisiejszych czasach można spotkać się ze zmianą własną nieruchomości na nowy dom Warmińsko- mazurski. Co trzeba wykonać żeby mieć taki dom trzeba się zgłosić do odpowiedniego inwestora, który się tym zajmuje i ma na to pozwolenie. Jeżeli już tak się stanie to najpierw podpisuje się odpowiednie umowy przedwstępne, które w jakiś sposób zobowiązują do wykonania wszelkich czynności zmierzający do zbycia danej nieruchomości. Za te wszystkie kwestie nie pobiera się żadnych opłat. W cyklu tego postępowania można na własną rękę szukać domu. Następnie domy Warmińsko- mazurskie zostają w odpowiedni sposób wykańczane zgodnie wcześniej podpisaną umową. Jeśli się nie znajdzie do czasu podpisania umowy końcowej osoby lub pośrednika, któremu dana osoba chce sprzedać nieruchomość to wtedy zaczyna się proces prawidłowego rozliczenia. Doprowadza to do kwestii pomniejszenia ceny naszego nowego domu do wcześniej ustalonej już kwoty. Dom Warmińsko- mazurski wtedy jest już w pełni osoby, która się starała. Posiada to wszystko korzystne rozwiązania takie jak szybkie zamieszkanie, duża pomoc, gwarancja.

 • Kazzo - garnitury ślubne

  Kazzo to wiodący producent garniturów męskich, garniturów ślubnych, wieczorowych i taliowanych. Nasza oferta skierowana jest do zdecydowanych mężczyzn, ceniących sobie prestiż i elegancki wygląd. Nasze garnitury szyjemy z wysokiej jakości materiałów dostarczanych od producentów zarówno polskich jak i zagranicznych. Zapraszamy do naszych sklepów, oraz sklepu firmowego Kazzo garnitury przy ulicy Grunwaldzkiej 2/26 w Olsztynie.

 • Geopunkt Olsztyn

  Firma geodezyjna z Olsztyna świadczy usługi z zakresu geodezji, wyceny nieruchomości oraz pośrednictwa. Zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie. Geodeta uprawniony w naszej firmie dysponuje sprzętem renomowanych firm o najwyższej dokładności i precyzji.
  Wykonujemy głównie:
  - mapy do celów projektowych,
  - mapy do celów prawnych,
  - tyczenie budynków, sieci podziemnych, przyłączy
  - pomiary powykonawcze (inwentaryzacyjne) budynków, sieci podziemnych oraz przyłączy,
  - wznowienia punktów granicznych,
  - podziały nieruchomości,
  - inwentaryzacje architektoniczne,
  - wycenę nieruchomości.

 • Hydraulik Olsztyn

  Jeśli hydraulik Olsztyn to wyłącznie nasze wskazówki gwarantują stuprocentową pewność. Oferujemy składanie instalacji wodno kanalizacyjnych. Montujemy dodatkowo instalacje sanitarne, kotły olejowe. W ofercie wykonujemy również inspekcję całej sieci. Wydajemy Państwu dokumentację naszej pracy w formie filmu DVD. Sprawnie i szczegółowo to nasze credo. Zapraszamy do poznania naszej fenomenalnej propozycji.

 • Fotografia ślubna

  To w czym się specjalizujemy to fotografia portretowa, ślubna i rodzinna. Nie jest nam obcy reportaż, a także zdjęcia na potrzeby reklamy. W naszą pracę zawsze wkładamy maksimum wysiłku w to, aby klienci byli zadowoleni z naszych usług, a my sami mieli poczucie, że ciągle się rozwijamy. Nasz cel to zadowolenie klienta. Wyróżniamy się: solidnością, rzetelnością, fachowością oraz profesjonalizmem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »