• OŚWIETLENIE OGRODOWE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

oświetlenie ogrodowe

 • Lampy ogrodowe

  Główną ofertą naszego sklepu są lampy do ogrodu. Od kilkunastu lat jesteśmy dystrybutorem lamp do ogrodu, znanych i docenianych wytwórców takich jak: Talux, Kaja Lighting, Paulmann, SU-MA, BRILUM, Paul Neuhaus. Zawsze stawiamy na jakość, toteż zapewniamy, że te lampy spełnią wymagania każdego klienta.
  Nasza propozycja lamp do ogrodu jest niesamowicie bogata i każdy odnajdzie coś dla siebie. Oferujemy lampy stojące, lampy do zawieszenia czy także na czujnik ruchu. Towar wysyłamy w ciągu tygodnia na polecony adres. Warto zalogować się na nasz e-sklep internetowy, tam prezentujemy wszelkie nasze produkty, a także promocyjne wyprzedaże naszych lamp.

 • Ogrody Leandro

  Ogrody Leandro - inspiracje dla ogrodów. W ofercie posiadamy donice ogrodowe: donice ceramiczne, donice plastikowe, kwietniki, osłonki na doniczki itp. Ogrody Leandro to bogata oferta, jeśli chodzi o meble ogrodowe, m.in krzesła, ławki, pergole. Dla działkowiczów rewelacyjne narzędzia ogrodnicze oraz narzędzia doniczkowe. Lwią częścią naszej oferty jest oświetlenie ogrodowe, m.in. lampy stojące, latarenki, lampiony ogrodowe. Posiadamy moduły tarasowe (deski tarasowe) wraz z akcesoriami (listwy). Ogrody Leandro to nie tylko akcesoria, ale praktyczne narzędzia do odśnieżania, takie jak pług czy szufla do śniegu.

 • Kov-Bud - oprawy najazdowe

  Montujemy lampy ogrodowe. Lampy ogrodowe mogą być wiszące, wkomponowane w kostkę alternatywnie trawnik lub stojące. Wykorzystywane przez Nas lampy najazdowe są zrobione z surowców bardzo trwałych jak też uodpornionych na oddziaływanie czynników zewnętrznych tj. Najechanie pojazdu, uderzenie itp. Bardzo często dysponują stalowy rąb jak zarówno wzmacnianą szybę, która chroni urządzenie przed uszkodzeniami jak także zanieczyszczeniami. Są nie całkiem nie do zniszczenia. Oświetlenie najazdowe posiada trafne kubły z ogromnie plastiku, które jest dozwolone wpuszczać w podłoże. Oprawy najazdowe wyróżnia rosła estetyka jak zarazem precyzja zmajstrowania. Oświetlenie ogrodowe w nocy pozwala na spędzanie czasu na dworze, podkreśla wygląd ogrodu. Oświetlenie ogrodowe godzi się dobierać tak, ażeby ogromnie dobrze komponowało się z roślinnością, architekturą oraz wystrojem ogrodu. Lampy ogrodowe wielce dobrze nadają się do podświetlania podjazdów, parków, pasaży, powierzchni zielonych czy skwerów. Wybitnie często takie lampy najazdowe stosuje się przy ścieżkach, drogach jak także innych ciągach komunikacyjnych, iżby nieskomplikowanie się poruszać po ogródku alternatywnie posesji. Co więcej tego typu lampy ogrodowe idzie połączyć z czujkami ruchu np przy wejściach, furtce, bramie jak także innych nad wyraz ważnych miejscach. Takowe sprzężenie wielce poprawia bezpieczeństwo domowników jak też ochronę przed przestępcami. Oferujemy lampy ogrodowe o różnych kształtach jak też kolorach. Starannie wpasowane w powierzchnię, lampy stają się prawie niewidoczne w toku dnia. Oświetlenie najazdowe niezwykle często składa się z żarówek halogenowych ewentualnie diod LED. Moc oświetlenia dobieramy do potrzeb jak również użycia oświetlenia w danym miejscu. Na dobitkę wykonujemy lampy ogrodowe i oprawy najazdowe itd (wszystko wymienione artykuły możecie kupić w prowadzonym przez Nas sklepie).

 • Internetowy sklep oświetleniowy

  LUXAR to jedyny taki sklep oświetleniowy, gdzie nie tylko znajdziesz artykuły oświetleniowe dla domu i ogrodu, ale również uzyskasz poradę co do ich wyboru. Poza działalnością handlową zajmujemy się również projektowaniem instalacji elektrycznych co pomaga nam docierać do potrzeb klientów. Handlujemy lampami, kinkietami, plafonami, źródłami światła, systemami świetlnymi, oświetleniem LED. Sprzedajemy produkty marek takich jak: Paulmann, Markslojd, Massive, Italux, Orlicki Design, Sanelli, Midas, Spotline, Brilum.

 • Lumos.shop.pl – Oświetlenie ogrodu, lampy, kinkiety

  Sklep Lumos działając od lat na rynku nawiązał współpracę z renomowanymi producentami polskimi i zagranicznymi. Dzięki temu każdy produkt, który oferujemy, spełnia oczekiwania odbiorcy i jest zawsze najwyższej jakości. Pragniemy dodać, że również wszelkie normy obowiązujące na terenie Polski zostały spełnione i można nasze lampy spokojnie stosować. Każdy z naszych dostawców dba o jak najmniejszy szczegół dlatego tez jedna z najważniejszych cech wytrzymałość jest na bardzo wysokim poziomie.