• OŚWIETLENIE ŚWIATŁOWODOWE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

oświetlenie światłowodowe

  • Oświetlenia LED - E-Technologia

    Jesteśmy czołowym producentem zestawów iluminacji w Polsce. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w tej dziedzinie, które jest potwierdzeniem profesjonalnie wykonanej usługi. Wykonaliśmy wiele projektów oświetlenia LED sal, hosteli, kręgielni i domów weselnych. Jesteśmy w stanie wykonać każdy nawet najbardziej abstrakcyjny i nietypowy projekt. Nasze portfolio to kilkaset niespotykanych jak dotąd projektów. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam.

  • E-technologia.pl gwieździste niebo oświetlenie dekoracyjne

    Jesteśmy producentem oświetlenia światłowodowego i LED wykorzystywanego jako dekoracje świetlne w obiektach prywatnych jak i publicznych. Służymy pomocą przy doborze oświetlenia pod kątem konkretnego projektu. Tworzymy żyrandole, zestawy gwieździstego nieba, ściany świecące, zestawy kosmiczne na zamówienie. Wykonujemy instalacje sufitów napinanych na terenie całej Polski. Przedstawiamy galerie zdjęciowe oraz filmowe przedstawiające zrealizowane projekty oświetlenia hoteli, sal weselnych, basenów, domów, mieszkań, z których mogą Państwo czerpać inspiracje przy tworzeniu własnych pomysłów.

  • e-swiatlo.pl

    Mająca siedzibę w Myślenicach w województwie małopolskim firma FIBERSKY gorąco zachęca Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją ciekawą ofertą. Przedsiębiorstwo oferuje nowoczesne i zachwycające rozwiązania z zakresu oświetlenia światłowodowego dekoracyjnego. Prowadzi hurtową jak i detaliczną sprzedaż kurtyn, kotar i ścian światłowodowych, generatorów światła, gwieździstego nieba, żarówek, taśm, akcesoriów, oświetlenia do saun oraz wielu innych produktów. Gwarantuje konkurencyjne ceny, doradztwo i szybką realizację zamówienia. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę internetową.