• OZONATORY - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

ozonatory

 • Detailking.pl

  Przedsiębiorstwo Detail King funkcjonuje w dziedzinie szeroko rozumianej motoryzacji. Świadczy usługi z dziedziny sprzedaży towarów i przyborów, które są niesamowicie konieczne do czyszczenia i pielęgnacji samochodów. Mobilne myjnie parowe, autokosmetyki i ozonatory czyszczące powietrze z kurzu i innych zanieczyszczeń, to jedynie niektóre sprzęty i środki sprzedawane przez rekomendowaną firmę. Nade wszystko polecany ozonator idealnie sprawdzi się w dezynfekcji i sterylizacji aparatury klimatyzacyjnej, wnętrza pojazdu czy pomieszczenia fabrycznego.

 • Sprzęt medyczny i rehabilitacyjny

  Witamy Państwa i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w skład której wchodzi: sprzęt rehabilitacyjny, artykuły medyczne a także wyposażenie SPA i ośrodków odnowy biologicznej. Zajmujemy się sprzedażą profesjonalnego sprzętu medycznego, takiego jak: ssaki medyczne, spirometry, lampy zabiegowe, fotele do masażu, negatoskopy, inhalatory. W bogatej ofercie także urządzenia typu terapuls, sprzęt do terapii ultradźwiękami, sprzęt do kinazyterapii, laseroterapii, sprzęt fitness i wiele innych. Pomożemy w dokonaniu właściwego wyboru dobierając najlepszy sprzęt dla Państwa potrzeb.
  Atrakcyjne ceny, ekspresowa dostawa.

 • disinfection.pl

  Firma MB Technika Disinfection.pl w Mierzynie świadczy profesjonalne usługi w zakresie ozonowania, fumigacji a także UV. Dostarczamy też środki dezynfekcyjne, artykuły biobójcze i antybakteryjne, odzież ochronną i dozowniki higieniczne. Prowadzimy sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów BHP, zaopatrując sektor przemysłowy. Oferujemy dodatkowo profesjonalne produkty z dziedziny ogólnie przyjętej dezynfekcji (środki dezynfekcyjne, artykuły biobójcze i antybakteryjne). Zapewniamy wysoki poziom obsługi i profesjonalną współpracę. Zapraszamy.