• PANORAMY 360 - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

panoramy 360

 • Studio fotograficzne Katowice

  Całkowita powierzchnia studia to 120m2 klimatycznego poddasza. W skład studia wchodzą 3 pomieszczenia:
  - Klimatyzowany plan zdjęciowy - odejście od tła 9,5m, szerokość 9m (bez filarów 4,5m), wysokość 4m. Stanowisko do wizażu.
  - Dodatkowe pomieszczenie z komputerem oraz ze stanowiskiem do fotografii bezcieniowej.
  - łazienka.
  Zajmujemy się kompletną produkcją sesji zdjęciowych. Wykonujemy:
  Sesje zdjęciowe dla modelek i artystów oraz sesje portretowe menedżerów, pracowników oraz zdjęcia grupowe. Możliwość wykonania sesji w studio, plenerze lub w siedzibie firmy.
  Fotoreportaże ślubne, sesje plenerowe.
  Dokumentacja ważnych wydarzeń firmowych, spotkań integracyjnych, akcji promocyjnych
  Panoramy 360 - Sferyczna fotografia wnętrz, możliwość połączenia kilku fotografii w wirtualną wycieczkę.
  Fotografia wnętrz oraz architektury. Oferta przeznaczona dla biur projektowych, firm budowlanych oraz deweloperów na potrzeby przetargów, katalogów, dokumentacji.
  Fotografia reklamowa. Zdjęcia na potrzeby prasy, reklamy, katalogów, kalendarzy, ulotek.
  Packshoty - Bezcieniowa fotografia produktów.
  Prowadzimy indywidualne kursy fotograficzne, warsztaty z oświetlenia studyjnego oraz warsztaty aktu.

 • Panoramy 360

  Panoramy 360° odniosły wielki sukces na rynku reklamy internetowej. Internautę można o wiele bardziej zainteresować reklamowanym towarem albo miejscem za pomocą wirtualnych spacerów. Czasami będzie użyteczne samo zdjęcie panoramiczne, ale lepszy efekt wywrze stworzenie spaceru wirtualnego sklejonego z wielu zdjęć panoramicznych. Wirtualny pokaz w celu wytworzenia jak najlepszego wrażenia na kliencie może mieć wiele dodatków multimedialnych. Do proponowanych elementów multimedialnych należy dla przykładu podkład dźwiękowy. Inne dodatki jak animacje flash także zwiększają uwagę oglądającego. Po zastosowaniu techniki HDR do panoram sferycznych możemy poprawić efektywność panoramy 360°.

 • Wirtualne spacery - Pokazbiznes.pl

  Oferujemy profesjonalne wykonanie wirtualnych spacerów już od dwóch panoram sferycznych. Firma zajmuje się także projektowaniem stron internetowych, fotografia przemysłową oraz tworzeniem filmów promocyjnych. Pokazbiznes.pl specjalizuje się również w wykonywaniu wirtualnych wizyt dla nieruchomości. Zakres naszych usług obejmuje całą Polskę pomimo tego, że siedziba firmy znajduje się w województwie zachodniopomorskim.

 • Foto Media Art - prezentacje multimedialne, fotografia interaktywna

  Nazywamy się Foto Media Art.Jak sama nazwa wskazuje, zajmujemy się reklamą internetową oraz fotografią. Firma to zespół profesjonalistów z wielu dziedzin ale przede wszystkim to pasjonaci, ludzie o bezwzględnym zaangażowaniu w swoją pracę. W pakiecie usług posiadamy zdjęcia panoramiczne, wirtualne wycieczki, zdjęcia trójwymiarowe, strony internetowe, broszury interaktywne oraz wydruki reklamowe.Oferujemy również zdjęcia użytkowe oraz reklamowe.Bazujemy na nowoczesnej technologii i innowacyjności. Jakość naszych produktów poparta jest współpracą z dostawcami renomowanych akcesoriów fotograficznych oraz oprogramowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.fotomediaart.pl/#zdjecia

 • Panoramy 360

  Podążanie za potrzebami naszych Zleceniodawców, obserwacja i chęć uczestniczenia w rozwoju Internetu oraz zapał w rozwijaniu naszej pasji do fotografii zadecydowały o stworzeniu Świata 3D. Tym samym spektrum naszych usług zostało poszerzone o Panoramy 360°, Wirtualne Spacery, Fotografię obiektów w 3D oraz Tradycyjną Fotografię. Aktualnie Klienci poszukują coraz dokładniejszych informacji o produktach i usługach. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom podchodzimy do naszych zleceń z pełnym entuzjazmem, równocześnie traktując terminy jak świętość. Nowoczesny sprzęt i specjalistyczne oprogramowanie gwarantują jakość realizowanych projektów. Jednocześnie wieloletnie zamiłowanie do fotografii decyduje o artystycznym pierwiastku w realizowanych przez nas zleceniach.

 • Wirtualne prezentacje

  Nowoczesne rozwiązanie w zakresie prezentacji różnego rodzaju obiektów i miejsc - wirtualne wycieczki. Sprawdź jak wygląda pokój hotelowy, mieszkanie lub dom na ekranie swojego komputera o każdej porze dnia i nocy. Wirtualne wycieczki to połączenie kilku wirtualnych prezentacji w sposób umożliwiający poruszanie się między nimi. Mamy wtedy możliwość przejścia z jednego miejsca w drugie tak jak podczas prawdziwego spaceru. Rozwiązanie takie sprawdza się idealnie do: prezentacji mieszkań, domów itp. w celu ich sprzedaży lub wynajmu, prezentacji hoteli, pensjonatów, kwater itp. w celu zaprezentowania standardu wyposażenia dla potencjalnych turystów,zwiedzania muzeów, wystaw itp., zwiedzania miast, parków, rynków itp.

 • Interaktywne wycieczki po Karpaczu

  Zdjęcia panoramiczne 360 stopni z Karpacza. Panoramy atrakcji, noclegów, rozrywki i usług. Wirtualny spacer po ulicach miasta pozwalający na zwiedzanie na wnętrz atrakcji, zabytków, lokali gastronomicznych oraz obiektów noclegowych, hoteli, pensjonatów, apartamentów, ośrodków wypoczynkowych, ośrodków kolonijnych, agroturystyk, domów wczasowych, domów do wynajęcia, pokoi gościnnych, mieszkań wakacyjnych, domków letniskowych, domków kempingowych, pól namiotowych, ośrodków spa, kwater, gospodarstw agroturystycznych. Atrakcje oraz wycieczki i noclegi. Informacja o zabytkach, szlaki turystyczne, rowerowe i wyciągi narciarskie.

 • Radosław Sobik - fotografia panoramiczna - Panoramy 360

  Na stronie publikowane są wysokiej jakości panoramy 360 obiektów Sakralnych, historycznych oraz ogólnodostępnych. Dodatkowo portfolio zawiera prace komercyjne - branży turystyczno-hotelarskiej jak i restauracyjnej. Na stronie można również rozkoszować się wysokiej jakości zdjęciami sferycznymi 360 - tzw gigapanoramami. Jako autor strony zacząłem właśnie takie wykonywać i publikować co na chwilą obecną jest sprawą nową w branży panoramicznej. Moje portfolio nie jest ograniczone jedynie do rejonu woj. śląskiego. Swoje panoramy wykonuję przy każdej możliwej sytuacji. Panoramy są połączone w wycieczki wirtualne. ZapraszamRadosław Sobik

 • Spacery Wirtualne, panoramy sferyczne, szkolenia panoramiczne

  Spacery wirtualne i panoramy wykonujemy już od 2004 roku stosując unikalne rozwiązania w branży panoramicznej. Nasi klienci mają możliwość skomponowania swojego unikalnego spaceru wirtualnego wykorzystując kilkadziesiąt modułów panoramicznych, które oferujemy. Nasze autorskie rozwiązania o parę lat wyprzedzają rynek w Polsce, co gwarantuje, że Twoja wirtualna wycieczka będzie na najwyższym technologicznie poziomie. Dzięki ciągłemu rozwojowi i śledzeniu światowych trendów i rozwiązań jesteśmy w stanie zaoferować najwyższą jakość potwierdzoną w naszych realizacjach i referencjach naszych klientów. Nasze wirtualne wycieczki nie składają się tylko z samych panoram 360. Są połączeniem doskonałych panoram sferycznych HD HDR, fotografii gigapixel, video osadzonych w 2D i 3D, dźwięków surround i kilkudziesięciu komponentów i modułów. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy standard panoram wielkoformatowych (spacer wirtualny po Powiecie Leżajskim i po Rzeszowie a potem inne). Już od lat jako jedyna firma spełniamy najwyższe wymagania jakościowe i technologiczne w branży. Oferujemy spacery wirtualne dla urządzeń iPhone, iPad i iPod Touch oraz systemów Android. Potrafimy uszyć dla Ciebie unikalny i wyjątkowy projekt, ponieważ nie stosujemy żadnych szablonów i pudełkowych rozwiązań. Cały spacer wirtualny połączymy z Twoją stroną firmową lub urzędową. Posiadamy autorskie rozwiązania, które dostosowujemy do potrzeb i wymagań Klienta. Jeżeli jakieś życzenie nie znajduje się w naszej ofercie, to programujemy je i wdrażamy do projektu wirtualnej wycieczki. Jako jedni z pierwszych w Europie zaczęliśmy stosować unikalne komponenty edukacyjno-rozrywkowe, które podnoszą wirtualne zwiedzanie na zupełnie nowy poziom. Zajrzyj do Gubina aby się przekonać (www.gubin.spacerywirtualne.net). Oferujemy doskonały komponent panoramicznej pocztówki. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której każdy znajdzie coś dla siebie.

 • Fotografia Panoramiczna 360

  Agencja Interaktywna FotoPano z Gdańska - jest jedną z niewielu agencji interaktywnych działających na pomorzu, w szczególności w Gdańsku, Sopocie, Gdyni i specjalizujących się w tworzeniu Panoram Sferycznych, Wirtualnych Spacerów, Giga Panoram w technologii HDR. Wykorzystywana technologia jest doskonałym sposobem multimedialnej reklamy danego obiektu turystycznego, biznesowego, mieszkaniowego itp. Wykorzystanie Wirtualnej Wycieczki lub Panoramy 360 bazującej na wysokojakościowych zdjęciach panoramicznych jest idealnym rozwiązaniem dla deweloperów, inwestorów, właścicieli restauracji, hoteli, klubów, obiektów sportowych i wielu innych. Przedstawiając swój biznes w formie np. Wirtualnej Panoramy panoramy lub Wycieczki obejmującej pełną sferę fotografowanej przestrzeni (360 ^ 180) umożliwiasz jednocześnie potencjalnym klientom zapoznanie się z danym obiektem lub terenem bez konieczności wychodzenia z domu. Pakiet takich zdjęć panoramicznych połączonych w wirtualny spacer wirtualny spacer wzbogacony o mapy, wygodny panel sterowania, efekty multimedialne może myć także traktowany jako gotowy produkt. Dla każdego klienta można przygotować indywidualny interfejs wirtualnego spaceru wzbogaconego o elementy identyfikacji : loga, logotypy. Jako prężnie działająca na pomorzu agencja interaktywna, specjalizujemy się nie tylko w tworzeniu panoram sferycznych i wirtualnych wycieczek, w naszej ofercie mamy także do zaoferowania giga panoramy giga panoramy oraz panoramy z wysokości. Wszystkie panoramy 360 są dostępne w serwisie FotoPano także dla urządzeń mobilnych: iPhone, iPod. Natomiast młodych amatorów fotografii panoramicznej zachęcamy do skorzystania z darmowych programów do sklejanie panoram lub tworzenia wirtualnych spacerów, które oferujemy na naszym panoramicznych serwisie.

1 · 2 · następna strona »