• PIANKA POLIURETANOWA - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

pianka poliuretanowa

 • PianoPur ocieplanie budynków Wrocław

  Przedsiębiorstwo Pianopur oferuje ocieplanie poddasza w najnowocześniejszej technologii. Nasza metoda to izolacja natryskowa.
  W zależności od obiektu, wykorzystywana jest: pianka otwartokomórkowa
  pianka zamkniętokomórkowa
  polimocznik
  Nasza izolacja może być zastosowana na ocieplenie dachu bądź ocieplenie poddasza, lub też ocieplanie budynków. Pianka poliuretanowa:pozwala ustrzec się od strat ciepła
  jest odporna na grzyby i pleśnie
  jest ekologiczna
  nie zawiera freonów
  nie obciąża konstrukcji budynku
  można ją aplikować na prawie każde podłoże
  Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę firmową.
  Technologia aplikacji piany wyklucza całkowicie zjawisko mostków termicznych, ponieważ w trakcie aplikacji piana rozrasta się tworząc powierzchnie bez spoin. Ocieplanie pianką wykonane przez specjalistów Pianopur to izolacja natryskowa posiadająca wymagane certyfikaty.
  Swoją ofertą obejmujemy teren całego kraju.
  Pianka poliuretanowa zachowuje swoje parametry bardzo długo, dzięki czemu pozwala zminimalizować koszty poniesione na dodatkowe dogrzewanie lokali w zimie lub obniżenie temperatury w lecie i cieszyć się komfortem we własnym mieszkaniu.

 • EKOizolacje

  Firma EKOizolacje to lider na rynku izolacji natryskowych w Polsce południowej. Jako jedni z pierwszych ocieplaliśmy tą metodą domy jednorodzinne, poddasza, dachy, budynki użyteczności publicznej, hale magazynowe, a nawet zabytkowe kościoły. Posiadamy bardzo duże doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy doskonale aplikują pianę na każdą powierzchnię.

  Izolacje natryskowe to znakomity sposób dociepleń sprawdzający się w dowolnym budynku. Szczelna warstwa o wysokich parametrach izolacyjnych, jaka powstaje podczas natrysku pianki, zapewnia doskonałą izolację termiczną na dziesiątki lat.

  Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na naszą stronę, skontaktuj się z naszym doradcą i zostań jednym z zadowolonych klientów naszej firmy! Zapraszamy!

 • Ocieplenia poddasza

  Quadrant www.quadfoam.pl to producent pianek poliuretanowych stosowanych w budownictwie w zakresie ociepleń budynków. Izolacje natryskowe to skuteczna metoda eliminacji mostków termicznych na poddaszu, zapewniającą komfort latem jak i zimą. Izolacja natryskowa znajduje zastosowanie przy konstrukcjach drewnianych, metalowych oraz betonowych. Doskonała przyczepność oraz wypełnienie wszystkich wolnych przestrzeni utwierdza nas w przekonaniu ze izolacja natryskowa to najlepsza izolacja na rynku. Ocieplenie pianką pur gwarantuje nam długą żywotność izolowanych elementów na co dajemy do 20 lat gwarancji.

 • Pianka poliuretanowa - Izospray - natryskowe systemy termoizolacyjne

  Firma Izospray zajmuje się wykonawstwem termoizolacji pianką poliuretanową. Przeprowadzamy natrysk pianki na dowolne powierzchnie: stropodachy, poddasza, ściany, fundamenty, podłogi, dachy. Wykonujemy wlew pianki poliuretanowej w pustki ścian warstwowych (stare budownictwo - zabytki) oraz wypełniamy przestrzenie instalacji technicznych. współpracujemy ze stoczniami wykonując wypełnienia izolacyjne ładowni i ścian. Aplikujemy piankę w obiektach rolniczych: kurnikach, przechowalniach i dojrzewalniach owoców, wylęgarniach.
  Stosujemy piankę adekwatnie do potrzeb klienta przeprowadzając badania skuteczności izolacji. Współpracujemy z liderami Polskiego i światowego rynku producentów pianki poliuretanowej pracując na certyfikowanych materiałach z wieloletnią gwarancją. Realizujemy zlecenia nietypowe dostosowując się do potrzeb i terminów naszych klientów.

 • Ocieplenie poddasza pianką poliuretanową - izolacje natryskowe - ocieplenie dachu

  Jesteśmy specjalistami z zakresu termomodernizacji budynków mieszkalnych i przemysłowych w tym przede wszystkim; izolacje poddaszy
  izolacje chłodni
  izolacje hal
  izolacje strychów
  izolacje stropów
  izolacje dachów
  izolacje magazynów
  izolacje fundamentów
  oraz innych elementów wymagających uszczelnienia i doskonałej izolacji termicznej. Izolacje natryskowe to nowoczesna technologia zapewniająca bezszwowe pokrycie powierzchni budowlanych bez mostków termicznych oraz doskonałe parametry techniczne. Dysponujemy sprzętem wysokiej jakości oraz wiedzą i doświadczeniem dzięki czemu świadczymy usługi z najwyższą precyzją na rynku. Naszym klientom oferujemy darmową wycenę, 20 lat gwarancji oraz kontakt z naszym specjalistą. Działamy na terenie województwa Małopolskiego, Podkarpackiego, Śląskiego i Świętokrzyskiego a w przypadku dużych inwestycji na terenie całej Polski. Izolacje pianką pur zapewniają dożywotnią skuteczność izolacji oraz obniżają koszty ogrzewania do 70%. Zapraszamy na naszą stronę.

 • IZOMEDIA - izolacja, ocieplenie, natrysk pianki poliuretanowej

  Izomedia- ocieplanie,natrysk,izolacja pianką poliuretanową. Pełen zakres usług: izolacja termiczna pianą kurników, przechowalni warzyw i owoców, chłodni, domów jednorodzinnych, obiektów przemysłowych i rolniczych: chlewni, obór, wiat. Oferujemy profesjonalne doradztwo, surowce najwyższej jakości gwarantujące utrzymanie parametrów izolacji przez lata. Działamy na terenie całego kraju.

 • THERMAL-TECH izolacja

  W Zawadzie znajduje się firma Therma-Tech. Jest to specjalista w zakresie systemów izolacji cieplnych dla budownictwa oraz przemysłu. W jej ofercie znajduje się wykonawstwo oraz zakładanie izolacji zimnochronnych i przeciwogniowych. Kadra doświadczonych fachowców zapewni profesjonalną obsługę inwestycji. Każdy projekt wykonywany jest przy użyciu najlepszych dostępnych materiałów oraz z pomocą specjalistycznego sprzętu. Firma gwarantuje pełną obsługę inwestycji, serwis pogwarancyjny i dokumentację techniczną. Jej punkt handlowy znajduje się w Częstochowie. Na stronie internetowej dostępny jest pełen zakres usług przedsiębiorstwa.

 • Pianka poliuretanowa

  Jednym z doskonałych materiałów izolacyjnych jest pianka poliuretanowa. Pianka poliuretanowa jest bardzo dobrym materiałem który służy do ocieplenia poddasza. Taka izolacja z pianki poliuretanowej jest obecnie jedna z najlepszych propozycji jeśli chodzi o izolacje cieplną poddasza.
  Pianka poliuretanowa jest stosowana poprzez natrysk pianki na poddasze który jest wykonywany przez firmy takie jak Dokonała Izolacja.
  Zachęcam Cie do sprawdzenia oferty firmy Doskonała Izolacja która wykonuje izolacje z pianki poliuretanowej. Polecam Ci usługi tej firmy jak też wykorzystanie pianki poliuretanowej do izolacji Twojego poddasza. Pianka poliuretanowa to świetny materiał posiadający bardzo małą przenikalność cieplną co czyni ją liderem pośród izolacji.

 • Purizoler - ocieplanie pianką Toruń

  Firma Purizoler już od wielu lat zajmuje się ocieplaniem domów, udostępniając swoje usługi na preferencyjnych warunkach. Dzięki temu cieszy się ona sporym zainteresowaniem, przede wszystkim wśród klientów indywidualnych, którzy z jej pomocą mogą zapewnić sobie spore oszczędności przy ogrzewaniu swoich nieruchomości. Należy nadmienić, że pracownicy firmy Purizoler wykorzystują piankę poliuretanową o najwyższej jakości, dzięki czemu realizowane przez nich usługi są w stanie usatysfakcjonować nawet wyjątkowo wybrednych zleceniodawców.

 • Purpiana - ocieplanie poddasza pianką

  Planujesz docieplić wnętrze swojego mieszkania? Masz dość ciągłego dokładania do pieca i braku efektu w postaci przyjemnego ciepła w mieszkaniu? Płacisz duże rachunki za ogrzewanie a i tak nie jesteś zadowolony z temperatury jaka panuje w mieszkaniu? Jeśli tak to zapoznaj się z ofertą firmy GAP INVESTMENT Grzegorz Pustówka, która zajmuje się dociepleniami budynków metodą, która jest coraz bardziej popularna w Polsce, a mianowicie za pomocą pianki poliuretanowej. Nasza firma znajduje się w Oświęcimiu w Małopolsce.

1 · 2 · następna strona »