• PIECE PIEKARNICZE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

piece piekarnicze

 • Maszyny piekarnicze

  Wśród szerokiej oferty maszyn piekarniczych posiadamy również maszyny piekarnicze przeznaczone do produkcji wyrobów cukierniczych, które są podzielone na trzy działy maszyny cukiernicze o rzemieślniczym, uniwersalnym i przemysłowym. Sprzedawane przez nas maszyny piekarnicze z przeznaczeniem cukierniczym dostarczamy od trzech producentów Koenig, Comas i Rondo,, które służą do całego szeregu czynności koniecznych do wytworzenia różnego rodzaju produktów cukierniczych takich jak: croissanty, drożdżówek, grzebieni, 4 dekory, strudli, kratka, pizza, bagietka, ciabatta, hot-dog oraz wiele innych produktów, które tylko sobie wymyśli cukiernik.

 • Piece piekarnicze

  Samaserwis.eu - sprzedajemy i montujemy piece piekarnicze różnego typu, wielkości i zastosowania. Piece przeznaczone do wypieku: wyrobów piekarniczych: drożdżówki, kajzerki, bułki, chleby wypiekane w foremkach itp. Wyposażone we wzmocniony system zaparowania. Moc elektryczna 28 lub 37 kW. Trzy lub cztery komory wypiekowe. Piece cukiernicze z nie wyjezdnymi wózkami. Występują w wersjach zasilanych energią elektryczną, gazem lub olejem opałowym. System, w którym wózek wypiekowy obraca się w komorze wypiekowej gwarantuje idealną równomierność wypieku. Przy tak małych wymiarach zewnętrznych pozostają zachowane wszelkie zalety pieca obrotowego. Oferujemy także oblewarki dekoratorki, czyli maszyny służące do dekorowania czekoladą i różnymi polewami. Do nowości należy linia produkcyjna dla cukierni TOPLINE. Jest nowoczesną linią stołów roboczych wykorzystywanych do produkcji ciastek z ciast: francuskich, drożdżowych, kruchych.
  Szczególnie polecana dla cukierni o dużym zróżnicowaniu produkcji. Łatwość wymiany oraz zróżnicowanie akcesoriów, a także numerowany system sterowania w programach automatycznej i półautomatycznej pracy, ułatwia zmianę typu oraz parametrów produkcji.
  Rogaliki, kwadraty, półkola, spirale, koperty, paluszki, pizza itp.

 • GETH łuskarki do lodu Ziegra

  Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy GETH, której siedziba znajduje się w Krakowie. Jest to profesjonalne przedsiębiorstwo z ponad 25-letnim doświadczeniem. Oferujemy nowoczesne maszyny i urządzenia piekarnicze. Zapewniamy fachowe doradztwo, sprzedaż oraz serwis urządzeń cenionych na całym świecie. Oferujemy między innymi piece, mieszarki do ciasta, linie, ubijaczki, krajalnice, zmywarki, mieszacze, szafy chłodnicze, maszyny do lodu, smażalniki, czyszczarki czy też wiele innych. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie oraz atrakcyjne ceny. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stornie.

 • Wyposażenie Gastronomii - Sklep

  Urządzenia Piekarnicze to sklep internetowy z wyposażeniem cukierni, wyposażeniem piekarni i asortymentem przeznaczonym dla pizzerii. Przedsiębiorstwo, które zajmuje się także przeglądem i naprawą maszyn piekarniczych i pieców różnych marek, jest aktywne w branży gastronomicznej od 20 lat. Rodzinna firma od lat wyposaża w maszyny piekarnicze i drobne akcesoria cukiernie, piekarnie i pizzerie lokalne, jak i sieciowe. Sprawdź już dziś asortyment sklepu Urzadzeniapiekarnicze.pl, który jest stale rozwijany.