• PLANDEKA - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

plandeka

 • JEGGER - plandeki, części i akcesoria do przyczep

  Od 1999 roku zajmujemy się m.in. kompleksową obsługą klientów w zakresie zaopatrzenia ich we wszelkiego rodzaju materiały plandekowe do okrycia swoich przyczep. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania w tej dziedzinie. Plandeki oferowane przez naszą firmę są mocne, grube i śmiało można ich używać w najcięższych zastosowaniach. By nie być gołosłownym, niech liczby przemówią same - gramatura plandeki to 650g/m^2 a grubość to 3mm. Plandeki tego typu idealnie nadają się jako okrycia przyczep, naczep, skrzyń samochodów dostawczych oraz przyczep. Do tego ich zastosowanie wychodzi zdecydowanie dalej - nasze plandeki z sukcesem wykorzystasz jako pokrowiec na piaskownicę, dach do pojazdu rolniczego, osłonę na huśtawki dla Twojego dziecka, nakrycie oczka wodnego i wiele wiele więcej. Wszystko zależy tylko od Twojej wyobraźni. Świadczymy również profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań które będą dla Państwa idealne.

 • CUBETEX

  Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy markę CUBETEX oferującą Państwu plandeki, siatki oraz akcesoria do montażu, wchodzącą w skład grupy CUBE. Dzięki takiemu zabiegowi będzie możliwy łatwiejszy dostęp do rzetelnej informacji na temat produktów, większy wachlarz dostępnych produktów, oraz wsparcie techniczne. Nasze produkty zabezpieczają Państwa w przemyśle stoczniowym, petrochemicznym, energetyce, budownictwie, transporcie, rolnictwie, magazynowaniu, gospodarce odpadowej. CUBETEX oferuje Państwu szeroki wachlarz możliwości dostępu do prac na wysokości i ochrony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

 • Plandeki ochronne, okryciowe, budowlane, rolnicze, jutowe, rękawice robocze, worki

  W naszym asortymencie znajdą Państwo koperty ochronne-bąbelkowe, folię stretch, taśmę pakową, folię bąbelkową (pęcherzykową) niezbędną do zabezpieczania przesyłek, pudełka kartonowe, worki polipropylenowe i raszlowe, plandeki ochronne (niebieskie, zielone, srebrne), rękawice robocze (wampirki, Dragony), wózki magazynowe (platformowe i dwukołowe), a także wszystko to co związane z pakowaniem. Oferujemy najniższe ceny

 • Plandeki - plandeki-okryciowe.pl

  Firma Fol-Tech zlokalizowana została w Myśliborzu. W naszej propozycji znajdą Państwo duży wybór folii stosowanych w budownictwie. Zajmujemy się także wytwarzaniem plandek okryciowych. Za sprawą ich wytwarzania w naszym kraju możemy zagwarantować dużą wytrzymałość oraz świetną jakość. Mamy długoletnie doświadczenie w branży. Na sprzedawane plandeki dajemy dziesięć lat gwarancji. Oferujemy atrakcyjne ceny towarów. Indywidualnie rozpatrujemy zlecenia przekazane przez kontrahentów. Zachęcamy Państwa do współpracy z naszą firmą.

 • transport-szybkibill.pl

  Profesjonalne usługi transportowe na terenie kraju oraz za granicą proponuje firma Szybki Bill, która mieści się w Nowym Targu. Proponujemy szeroki wachlarz usług w zakresie transportu, spedycji oraz przeprowadzek. Realizujemy terminowe oraz bezpieczne przewozy artykułów spożywczych, mebli, materiałów sypkich i materiałów budowlanych. Świadczymy też usługi w zakresie kompleksowych przeprowadzek. Zapewniamy wysoki standard usług w korzystnych cenach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego, postaramy się konkretnie i dokładnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej informacji mieści się na stronie internetowej.