• POKROWCE NA KRZESŁA - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

pokrowce na krzesła

 • Harcuś - dekoracje ślubne Dzierżoniów, Świdnica, Wałbrzych

  Oferujemy niebanalne dekoracje ślubne i weselne. Wykonujemy dekoracje materiałowe, balonowe, mieszane, z użyciem kwiatów oraz kompleksowe dekoracje stołów. Dekorujemy również kościoły, uroczystości plenerowe, domy Państwa Młodych.

  Wypożyczamy również pojedyncze elementy dekoracyjne:
  - wazony,
  - serca,
  - pokrowce na krzesła,
  - obrusy,
  - kolumny balonowe...
  ... i wiele innych.

  Oferujemy również wiele atrakcji takich jak pudło z balonami helowymi, bramy weselne i wypuszczanie gołębi.

 • Pokrowce na krzesła

  Jeżeli planujesz imprezę lub prowadzisz własną restaurację, to prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę ile uroku i elegancji dodają wytworne obrusy i pokrowce na krzesła. Lecz gdzie wyszukać pokrowce na krzesła, które cechowałyby się najwyższą jakością ? Obecnie to prostsze aniżeli kiedyś, ponieważ wystarczy wejść na stronicę naszej firmy, którą znajdziecie pod adresem pokrowiec.com. Jesteśmy producentem pokrowców na krzesła, obrusów plamodopornych akcesoriów do dekoracji sal bankietowych. Znajdziesz u nas kompleksową ofertę Odnajdziesz u nas zarówno pokrowce na krzesłai również bankietówki na stół. Możesz nam zaufać, ponieważ w tej specjalności działamy od bardzo długiego czasu.

 • Wyposażenie restauracji

  Jeżeli jesteś właścicielem lub kierownikiem baru czy restauracji, koniecznie powinieneś odwiedzić stronę internetową Wszystkodlarestauracji.pl, na której znajdują się przydatne produkty dla wielu lokali gastronomicznych. Dostępne są m.in. dekoracje stołów, sali oraz wiele akcesoriów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania restauracji. Zapewniamy również fachową pomoc w doborze odpowiednich artykułów do konkretnego lokalu. Posiadamy doświadczony personel, który otwarty jest na Państwa pytania i wątpliwości.

 • Pościel hotelowa

  PIOMAN to firma włókiennicza zajmująca się produkcją tekstyliów hotelowych oraz plamoodpornych obrusów. Na stronie pioman.pl znajdziecie Państwo informacje na temat produkowanych przez PIOMAN tkanin. W ofercie możemy znaleźć między innymi: obrusy plamoodporne, komplet pościeli hotelowej białej, szeroką gamę tkanin żakardowych, w tym tkaniny liturgiczne, tkaniny obrusowe i załonowe. Ponadto ciekawa oferta produktów frotte. Są to między innymi: ręczniki, szlafroki frotte oraz pareo. PIOMAN proponuje Państwu interesującą gamę produktów dla hoteli. Są nimi zarówno obrusy, pościel, jak też ręczniki z logo firmy (hotelu) bądź pokrowce na krzesła, wellness spa, a także falbany cateringowe.