• POLSKA - 4 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

polska

 • Laweta Niemcy

  Całodobowa pomoc drogowa w Niemczech oraz niedrogie holowanie na lawecie samochodu z Niemiec do Polski. Świadczymy usługi auto pomocy na autostradzie A1, A2, A4, A5, A7, A9, A10, A12, A13, A14, A15, A19, A20, A21, A24, A38, A72, A93. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, szybki wyjazd lawety na miejsce awarii, naprawę na miejscu zdarzenia lub w Polsce w warsztacie 24h. Nasza oferta obejmuje usługę autoholowania na lawecie samochodów osobowych, terenowych, sportowych oraz aut dostawczych.

 • Genealogia, pochodzenie i znaczenie nazwiska

  Genealogia dla każdego! Poszukiwanie przodków, genealogia i pochodzenie nazwisk, znaczenie imion. Wykaz nazwisk, nazwiska szlacheckie, herbarze i bogata literatura. Heraldyka polska i herby polskie. Poradnik jak szukać - jak prowadzić poszukiwania genealogiczne, jak gromadzić dane, pierwsze kroki w zdobywaniu informacji. Drzewa genealogiczne - zasady tworzenia, rodzaje, zasady opisu. Genealogia ogólna, rodzinna i genetyczna.

 • Paczki do irlandii

  DTD jest firmą transportową świadczącą klientom dostawy w systemie door to door na trasie Polska-Irlandia i z powrotem. Celem firmy jest nie tylko spokojne dostarczenie przesyłki do celu, ale też i zrealizowanie przewozu w możliwie krótkim czasie. Klienci mogą także skorzystać z przeprowadzek wykonywanych przez przedsiębiorstwo, w tym również w obrębie Wielkiej Brytanii oraz lokalnie w Irlandii. Przedsiębiorstwo posiada legalną działalność w Irlandii, zatrudnia ponadto doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców, którzy zapewniają bezpieczne dowiezienie przesyłek. Dla stałych kontrahentów firma oferuje atrakcyjne rabaty.

 • Przewozy Międzynarodowe - Portal dla Polaków

  Ogólnopolski portal łączący wszystkich najlepszych przewoźników międzynarodowych jeżdżących busami po całej Europie. Transport busem to najszybsza a zarazem najtańsza forma transportu do innego państwa. Portal posiada możliwość rezerwacji biletów online przez co nie tylko oszczędzasz pieniądze ale czas, ponieważ kupno biletów przez internet zajmuje kilka chwil. Busy do Niemiec to najpopularniejsza trasa przewoźników, gdyż każdego dnia blisko tysiąc osób wyjeżdża i wraca do kraju.
  Na stronie internetowej znajdziesz także najaktualniejsze oferty pracy i nieruchomości.

 • RCI leasing polska sp. z o. o.

  Przyjdź do autoryzowanego salonu Nissana i zapoznaj się z ofertą finansową RCI Banque Polska. Bez żadnych zbędnych formalności zdołasz wziąć pożyczkę lub leasing na fabrycznie nowy model Samochodu marki Nissan. Bogata oferta RCI Banque skierowana jest nie tylko do odbiorców indywidualnych ale także do grupy biznesmenów pragnących zakupić nowego Nissana dla swojej firmy. To także w salonie Nissana masz możliwość zatroszczyć się o ubezpieczenie własnego auta, dlatego, że RCI Banque ma w ofercie wiele ubezpieczeń takich jak Securplus czy GAP. Odwiedź stronę RCI Banque i dowiedz się o nowych super promocjach przeznaczonych dla Klientów Nissana. Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty RCI Banque!

 • Producent toreb

  Bastian – producent toreb szyje torby i wszelkie wyroby odzieżowe od przeszło 20 lat. Firma to wiodący prym w kraju producent toreb. Zajmuje się produkcją wszelakich toreb, toreb podróżnych, toreb kosmetycznych i innych. Szwalnia szyje głównie na zamówienie. Najczęściej jest to szycie plecaków. Producent charakteryzuje się korzystaniem z dobrej jakości materiałów.

  Doświadczenie branży i pozycja na rynku nie pozwala szwalni pozwolić sobie na plecaki lub torby gorszej jakości. Szycie plecaków odbywa się dosłownie grubymi nićmi, w wyniku lat użytkowania plecaków firmy Bastian i opinii użytkowników o plecakach, powstały plecaki o wyjątkowej wytrzymałości. To samo tyczy się toreb. Producent toreb - Bastian szyje torby z przeróżnych materiałów, poprzez skórę i różne syntetyki. Firma szyje również według projektów zleconych przez klienta. Są to najczęściej różnego rodzaju materiały reklamowe. Zakład szyje gadżety sportowe, koszulki z nadrukami reklamowymi, szwalnia otwarta jest na projekty ubrań i gadżetów reklamowych związanych z mistrzostwami w piłce nożnej Euro 2012 które odbędą się w Polsce i Ukrainie. Szwalnia Bastian Łódź szyje również nietypowe ubrania gospodarcze, odzież ochronną, oraz coolery trzymające ciepło. Firma posiada hafciarkę dzięki czemu może tworzyć dowolne wzory i kolory na plecakach i ubraniach. Bastian, szuka odbiorców swojej odzieży nie tylko w Łodzi, do współpracy zaprasza firmy z Łodzi i z całej Polski.

 • Wemhoff chłodnicze ładunki częściowe

  Zapraszamy do zaznajomienia się z usługami realizowanymi przez spółkę WEMHOFF. Jesteśmy oddziałem niemieckiego potentata w dziedzinie transportu i zajmujemy się logistyczną obsługą ładunków krajowych oraz międzynarodowych. Mamy w posiadaniu zaplecza techniczne w wielu krajach Europy, dzięki czemu szybko oraz skutecznie wykonujemy podjęte zlecenia. Dysponujemy także nowoczesnymi samochodami ciężarowymi, doskonale przystosowanymi do transportu ładunków o dużych gabarytach. Podstawą naszej działalności jest transport chłodniczy, dlatego zaopatrzyliśmy się w chłodnie hakowe, chłodnie 33-paletowe i chłodnie 66-paletowe, posiadające rejestratory temperatury. Naszą działalność cechuje dotrzymywanie terminów podjętego zlecenia oraz dostarczenie ładunku w stanie nienaruszonym. Zostań usatysfakcjonowanym klientem tej firmy i odwiedź jej stronę internetową:

 • Ortografia

  Ortografia sprawia niestety wielu osobom trudności. Ludzie bardzo często popełniają błędy. Ale ta strona pozwoli ci na pewno uniknąć popełniania błędów ortograficznych. Jeśli piszesz wypracowanie, czy pracę maturalną, sięgnij tutaj. Znajdziesz również wiadomości gramatyczne, motywy literackie, zasady interpunkcji oraz poradnik jak wypowiadać się poprawnie po polsku (poprawna polszczyzna). Strona jest ciągle aktualizowana i pojawiają się tutaj nowe wiadomości. Więc zaglądaj tutaj częściej.Polecam i mam nadzieję, że znajdziesz tutaj coś dla siebie i strona pomoże ci przezwyciężyć trudności ortograficzne.

 • Minix neo X8h- telewizja w innym wymiarze

  Serdecznie Państwa zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego w którym prezentujemy najnowsze rozwiązania multimedialne światowej marki jaką jest Minix. Do zaoferowania mamy Minix Neo X8H, który odtwarza najlepszej jakości obraz 4K, 2K UHD. Funkcja ta tworzy głębię tworząc doskonałą jakość obrazu. Kiedy zobaczysz pierwszy raz na ekranie swojego telewizora, nie będziesz chciał niczego więcej. Polska telewizja za darmo będzie dostępna w Twoim domu bez dekodera czy specjalnej anteny. Wystarczy, że podłączysz Minix Neo X8H a będziesz mógł się cieszyć wszystkimi funkcjami, które dostarcza ten mały a jakże funkcjonalny mini komputer.

 • Włączniki i kontakty dotykowe Livolo Wrocław

  Zajmujemy się sprzedaż i dystrybucją nowoczesnych kontaktów i włączników dotykowych. Oferowane przez nas produkty są bardzo dobrze wykonane oraz świetnie pasują do designerskich stylowych wnętrze.
  Kontakty pozwalają sterować oświetleniem w mieszkaniu oraz pracą poszczególnych obwodów elektrycznych w mieszkaniu.

  Dodatkowym atutem jest możliwość zdalnego sterowania nimi za pomocą zdalnych urządzeń (dedykowanych pilotów lub smartfonów). Możliwość konfiguracji z innymi systemami typu smar-home.

  Wszystkie informacje na temat naszych produktów dostępne są na naszej stronie www.

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »