• POLSKI - 10 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

polski

 • Dentysta Wrocław

  Prywatna Dolnośląska praktyka implantologii i stomatologii estetycznej prowadzona jest przez doktora Jarosława Żochowskiego, światowej klasy dentystę. Leśnickie Centrum Stomatologiczne - jest to jeden z najnowocześniejszych gabinetów w Polsce. W ofercie kliniki znajduje się: implantologia, stomatologia estetyczna, chirurgia stomatologiczna, protetyka, usuwanie osadu i kamienia, wybielanie zębów. Klinika bezboleśnie przywraca swoim pacjentom piękny uśmiech, przestrzegając najwyższych standardów jakości. Doskonały efekt estetyczny osiągane są dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii. Dla pacjentów z zagranicy posiadamy intensywny program leczenia. Zapraszamy do Leśnickiego Centrum Stomatologicznego na bezpłatny przegląd.

 • Muzyka alternatywna

  Odwiedź stronę zespołu Antypatariusa. Nasza muzyka to połączenie wielu styki oraz gatunków muzycznych, poczynając od muzyki punk a kończąc na muzyce country. Więcej tu amatorki aniżeli profesjonalizmu, bo to Antypatariusa - Prawdziwe podziemie podziemia. Wejdź i sprawdź koniecznie. Zostaw własny wpis w księdze gości. Antypata to nie to samo co inne kapele muzyczne. Jest to muzyka niezależna od nikogo ani niczego.

 • GolfAM tylko golf i pola golfowe

  GolfAM to portal golfowy tworzony przez graczy z myślą zarówno o początkujących jak i zaawansowanych golfistach. W GolfAM znajdziecie ciekawe artykuły, sylwetki najlepszych golfistów, reguły oraz historie golfa w Polsce i na świecie, a takze opisy pól golfowych. Specjalnie dla naszych czytelników relacjonujemy wszystkie turnieje golfowe, zarówno PGA Tour jak i z ligi europejskiej. Staramy się, by nasze artykuły były zawsze rzetelne, a informacje w nich zawarte prawdzice i aktualne. Dla aktywnych czytelników przygotowaliśmy forum golfowe, a także możliwość pisania bloga o golfie na łamach naszego portalu. Naszą pasją jest golf. Pragniemy popularyzować tę piękną dyscyplinę zarówno w Polsce, jak i na świecie.

 • Tłumaczenia techniczne norweski

  Jaką drogą zapewnić tłumaczenie z języka norweskiego na satysfakcjonującym szczególnie dużo oczekujących klientów poziomie? I co jasne powstające w wysokim tempie? Z interesującym rozwiązaniem pojawia się w tej sytuacji Futura Centrum Językowe. Biuro tłumaczeń języka norweskiego, które jest częścią profesjonalnego Centrum Językowego oferuje tłumaczenia specjalistyczne (techniczne, medyczne, stron www oraz wiele pozostałych rodzajów) a także literackie. Biuro tłumaczeń norweskiego gwarantuje swoim klientom usługi świadczone przez tłumaczy z wieloletnim doświadczeniem. Co istotne, każdorazowo, kiedy składamy zamówienie w Futura Centrum Językowe, tłumacze pracujący w biurze przechodzą selekcję pod kątem naszych indywidualnych potrzeb, w zależności od specyfiki naszych tekstów.

 • Polski ksiegowy Best Accountant - licencjonowane polskie biuro ksiegowe.

  Profesjonalna obsluga klienta. Doswiadczenie w Wielkiej Brytanii. Licencja oraz autoryzacja HM Revenue & Customs. Best Accountant zaprasza! Jesteśmy biurem rachunkowym nastawionym na satysfakcję klienta.Zadzwoń do nas i sprawdź jak możemy Ci pomoc. Nasza firma oferuje nastepujące usługi:1.Rozliczenia podatkowe (Tax Return): self-employed, CIS, partnership(udostępnianie adresu w UK)2.Rozliczenia zaległe (anulowanie kar, kontrole)3.Zwroty podatku z P60 i P45 (do 5 lat wstecz) SZYBKO!4.Zaświadczenia i listy (listy od księgowej, poświadczenia)5.Rejestracja jako Self – Employed, rejestracja Partnership, rejestracja jako contractor, subcontractor.6.Rejestracja i prowadzenie Limited Companies7.Lista płac (Payroll), rejestracja i rozliczanie VAT8.Zasiłki (Benefits): Working Tax Credit, Housing Benefit,Counsil Tax Benefit, Child Tax Credit, Sure Start, Maternity Allowance, Child Benefit, Council Flat etc9.Porady i konsultacje księgowe, doradztwo businessowe.10.Rozliczanie i prowadzenie księgowości KORESPONDENCYJNIE (+ telefoniczne konsultacje), posiadamy klientów z całej Wielkiej Brytanii, odległość nie ma znaczenia.11.Szkolenia BHP (CSCS), szkolenia NVQ.12.Atrakcyjne programy emerytalne dla Polaków mieszkających w UK.13.Rejestracja WRS, rejestracja NIN.14.Rozkładanie zaległych i bieżących płatności podatku oraz innych zobowiazań na raty.15.Zakładanie kont osobistych, firmowych, przelewy pieniężne, atrakcyjne kursy.16.Rezydentura.17.Tłumaczenia - tłumacz przysięgły - tłumaczenia dokumentów, pism, tłumaczenie na żywo(wyjazdy z klientem:urzędy, sądy,szpitale)18.NOWOŚĆ – Atrakcyjne ubezpieczenie na życie i wypadkowe.Atrakcyje ceny
  Zapraszamy

 • Najnowsza Automapa Europy i Polski

  Zapraszamy do sklepu internetowego z najpopularniejszym oprogramowaniem nawigacyjnym na polskich drogach - automapą. Zgodnie z zasadą, że w sklepie zawsze dostępna jest najnowsza automapa, aktualnie proponujemy Państwu zakup Automapy 6 Polska lub Automapy 6 Europa. Oprogramowanie sprzedawane jest jako Automapa BOX - w pudełku znajduje się płytka instalacyjna, dzięki której można sprawnie zainstalować automapę 6 na swoim nawigatorze. Samodzielna instalacja jest świetnym rozwiązaniem zwłaszcza w przypadku zakupu wersji automapa europy, która obejmuje mapy drogowe gps ponad 40 krajów na kontynencie. Osoby, które posiadają starsze urządzenia gps z niewielkim zasobem pamięci, z pewnością docenią fakt, że nie muszą wgrywać wszystkich danych i podczas ręcznej instalacji automapy europa mogą samodzielnie ustalić, które mapy znajdą się na ich nawigatorze. Automapa Europy w sumie zawiera ponad 11 000 dróg i kilka milionów POI. W części krajów dostępne są unikalne punktowe adresy. Oprócz tego na terenie Polski oprogramowanie niczym nie różni się od wersji bazowej, czyli automapa polski. Na mapach oznaczone są kształty budynków - także w formie przestrzennych wizualizacji, bezpośrednie połączenie z baza danych,w której znajdują się aktualne informacje o korkach umożliwia automatyczne obliczenie najszybszej drogi dojazdu do wybranego punktu a czternaście tysięcy miejscowości posiada własne, rozbudowane plany nawigacyjne. Automapa Polski to jedna z niewielu map, na których oznaczone są rzeczywiste adresy budynków - zwykłe mapy na podstawie danych u numerach budynków na początku i końcu ulicy ustalają “średnią” i przypuszczalne numery posesji. Zarówno Automapa Polski jak i Automapa Europy gwarantuje naszym klientom rok darmowych aktualizacji wszystkich baz danych. Po tym okresie dostęp do aktualizacji można przedłużyć - także przez internet. Właścicielem sklepu jest firma Glenn, która od kilkunastu lat współpracuje bezpośrednio z producentem oprogramowania. Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że zakupiona automapa jest autoryzowana i posiada legalną licencję.

 • Słownik angielsko polski online

  Szukasz w sieci właściwego translatora, który ułatwi Ci tłumaczenie czy też pisanie różnorodnego typu wypracowań? Jeżeli odpowiedziałeś pozytywnie, powinieneś jak najszybciej zdecydować się na sprawdzenie portalu internetowego, który działa pod tym adresem internetowym. Funkcjonujący tutaj translator bezsprzecznie niezmiernie pozytywnie Cię zaskoczy oraz uczyni, że zaoszczędzisz sobie dużo czasu. Nie zastanawiaj się w następstwie tego zanadto, tylko zdecyduj się dołączyć go do swoich ulubionych stron oraz zaglądaj tu przy każdym kłopocie z tłumaczeniami. Możesz również polecić go swoim znajomym, a niewątpliwe będą Ci niezwykle wdzięczni.

 • Elpirpolski - Kursy językowe i kulturowe dla obcokrajowców w Warszawie

  Organizujemy w Warszawie zróżnicowane kursy języka polskiego na wszystkich poziomach zaawansowania językowego, Projekt adresowany jest do cudzoziemców mieszkających czy przebywających w Polsce. Kurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się języka polskiego od podstaw, udoskonalić swoją dotychczasową jego znajomość, zdobyć biegłość i sprawność w porozumiewaniu się tym językiem. Program dydaktyczny, obejmujący ćwiczenia, warsztaty i konwersatoria, realizowany jest w blokach tematycznych: językowym oraz kulturowym. W cyklu językowym mieszczą się zajęcia z lektoratu języka polskiego, a więc: z gramatyki polskiej, frazeologii, stylistyki, redakcji tekstów oraz konwersacji. Zapraszamy również na kurs (warsztaty) kultury języka polskiego, autoprezentacji i wystąpień publicznych, czyli jak mówić i pisać poprawnie i sprawnie. Kurs adresowany jest do wszystkich, którzy chcieliby poprawić swoją polszczyznę, wzbogacić słownictwo, nabyć sprawności, zręczności i biegłości we właściwym porozumiewaniu się językiem polskim, np. w prezentacjach, przy przemawianiu podczas wystąpień publicznych, oficjalnych i nieoficjalnych (np. na rodzinnym przyjęciu), podczas zebrań, dyskusji, przy negocjacjach, przy pisaniu pism użytkowych, urzędowych (np. skarg, podań, zażaleń, anonsów, odwołań), itp. Lektorami prowadzącymi zajęcia są osoby doświadczone, mające za sobą kilkunastoletnią praktykę w pracy z cudzoziemcami z różnych krajów.

 • Ligowe Podwórko.pl - ekstraklasa widziana oczami kibiców

  Ekstraklasa, Puchar Polski i mecze reprezentacji widziane i oceniane przez zwykłych kibiców. Najnowsze wieści z ligi polskiej, spotkań reprezentacji w piłce nożnej, transfery, statystyki, relacje, komentarze, typy. Co tygodniowe podsumowania kolejki, w których wyłaniana jest jedenastka najlepszych graczy Ekstraklasy. Tylko u nas najlepsi gracze i gole najwyższej klasy rozrywkowej w Polsce. Transmisje na żywo z wszystkich boisk ekstraklasy dostępne na różnych platformach, najładniejsze bramki i akcje z wszystkich spotkań. Jednym słowem wszystko, co powinien wiedzieć każdy kibic, na temat ligowego podwórka.

 • Prezentacja Maturalna - Najlepsze Prezentacje Maturalne

  Portal poświęcony został tematyce prezentacji maturalnych z języka polskiego. Maturzyści odszukają tutaj porady i wskazówki jaki temat wybrać, jak stworzyć literaturę podmiotu i przedmiotu, bibliografię czy konspekt.
  Posiadamy bogatą ofertę handlową, jednocześnie stale poszerzamy asortyment, Realizujemy typowe i nietypowe zamówienia. Cechą charakterystyczną naszej firmy jest zespół specjalistów w danej dziedzinie.

  Zaopatrujemy naszych klientów w :
  - gotowe prezentacje maturalne,
  - pisane na zlecenie prezentacje,
  - pomoce dydaktyczne przydatne podczas pisania własnej prezentacji gratis,
  -szybki czas realizacji,
  -możliwość płacenia w ratach,
  http://www.prezentacjamaturalna.com.pl/

« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »