• POMOC DROGOWA ŁÓDŹ - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

pomoc drogowa Łódź

 • Holowanie - Laweta Łódź

  Jesteśmy tam, gdzie potrzebna jest pomoc drogowa czy holowanie pojazdu. Zjawiamy się na czas o każdej porze, ponieważ jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Świadczymy usługę szybkiej i solidnej pomocy drogowej na terenie miasta Łodzi, Zgierza, Ozorkowa, Strykowa, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa oraz województwa łódzkiego. Przyjmujemy zgłoszenia z Autostrady A1, A2 oraz S8. Gwarantujemy profesjonalne usługi w zakresie holowania i transportu samochodów osobowych oraz busów. Nasi wysokokwalifikowani mechanicy oraz specjalistyczne lawety czekają na Państwa zgłoszenia.

 • Pomoc drogowa Łódź

  Nieoczekiwany wypadek na drodze? Unieruchomiony samochód? Problemy z brakiem paliwa lub przebitą oponą? To wszystko nie musi już być dużym zmartwieniem, kiedy wiesz jaka pomoc drogowa Łódź jest do twojej dyspozycji przez całą dobę. Świadczymy kompleksowe usługi pomocy i ratownictwa drogowego na terenie Łodzi i przyległych miejscowości. Posiadamy duże zaplecze samochodów, pozwalających na transport pojazdów osobowych, oraz holowanie Łódź samochodów ciężarowych. Nasza niezawodna laweta Łódź w kilkanaście minut może się znaleźć na miejscu zdarzenia, udzielając Państwu całej niezbędnej pomocy. Na takich samych zasadach działają wszystkie pozostałe nasze pojazdy. Posiadamy konkurencyjne ceny, a także rozliczamy się bezgotówkowo, w przypadku szkód z OC i AC. Działamy przez całą dobę, a nasz telefon alarmowy jest do Państwa dyspozycji również w święta. Wszystkie przewożone przez nas samochody są objęte ubezpieczeniem, co jest dodatkową zaletą korzystania z naszych usług. Wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

 • Pomoc drogowa - Laweta Łódź

  Pomoc drogowa Łódź pracuje 24h siedem dni w tygodniu, również w dni świąteczne. Świadczone usługi - transport uszkodzonego auta, doraźna naprawa samochodu, wyciąganie samochodu z rowu, dowóz paliwa. Działamy na terenie całego kraju oraz za granicą, siedziba firmy mieści się w centrum Polski - Łódź. Wypadek, kolizja, stłuczka, awaria czy inna niespodziewana sytuacja na drodze to zdarzenie nie do przewidzenia, niosące za sobą szereg nieprzyjemnych doznań i doświadczeń, dokładamy wszelkich starań aby taka sytuacja była jak najmniej uciążliwa. Oprócz usług z doraźnej pomocy drogowej oferujemy też transport aut na lawetach, nasze lawety można spotkać w całej Europie.

 • Pomoc drogowa w Łodzi - AutoHol24h.com

  Pogotowie drogowe w Łodzi, laweta w Łodzi jest skuteczną i szybką pomocą przez 24h. Nasze pogotowie drogowe Łódź dba o Wasze dobro. Dlatego też jesteśmy do Waszej dyspozycji zawsze, kiedy tylko nas potrzebujecie. Odpowiednio dobrany, profesjonalny sprzęt oraz doświadczona ekipa zapewniają, że pomoc drogowa w Łodzi, laweta Łódź wyciągnie Was z różnego rodzaju kłopotów na drodze. Zapraszamy do współpracy!

 • Pomoc drogowa 24h Łódź

  Zajmujemy się całodobową pomocą drogową oraz holowaniem pojazdów w kraju i za granicą. Oferujemy profesjonalny serwis oraz szybki dojazd do klienta. Nasze usługi wykonujemy na terenie miasta Łódź, jak również całej Polski. Holujemy pojazdy osobowe, dostawcze oraz maszyny rolnicze, budowlane, motocykle i inne pojazdy. Oferujemy parking strzeżony dla aut powypadkowych.Zapewniamy transport aut na lawecie. Zachęcamy do korzystania z naszych usług. Zapraszamy do współpracy.

 • Laweta Łódź - Pomoc Drogowa 24h

  Przedsiębiorstwo Laweta Łódź 24 usytuowane zostało. Oferujemy klientom pomoc drogową przez całą dobę. Pracujemy w każdym dniu tygodnia. Gwarantujemy holowanie małych oraz dużych samochodów. Niewielkie naprawy wykonujemy od ręki. Współpracujemy z licznymi mechanikami oraz wypożyczalniami samochodowymi. Nasz obszar działalności to Łódź oraz sąsiednie miejscowości. Proponujemy ekspresową reakcję na sygnał od klienta. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oferowanych usług. Zachęcamy wszystkich Państwa do współpracy.