• POMPY HYDRAULICZNE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

pompy hydrauliczne

 • Pompy hydrauliczne do maszyn budowlanych i ciągników

  Jesteśmy firmą zajmującą się bezpośrednim importem pomp hydraulicznych do maszyn budowlanych, ciągników rolniczych takich producentów jak między innymi: JCB, CASE, CATERPILLAR, FERMEC, JOHN DEERE, KOMATSU, DEUTZ, i inne. Naszą ofertą oprócz pomp, objęte są również silniki hydrauliczne do wyżej wymienionych marek. Zapewniamy możliwie najszybsze terminy realizacji zleceń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym.

 • ORBIPOL Mariusz Dziubiński - Hydraulika siłowa

  W naszej ofercie posiadamy elementy hydrauliki siłowej: orbitrole (hydrauliczny zawór skrętu), silniki hydrauliczne, pompy hydrauliczne, rozdzielacze oraz inne akcesoria hydrauliczne do maszyn rolniczych i przemysłowych. Specjalizujemy się w sprzedaży silników hydraulicznych mających konstrukcję zębatą o zazębieniu wewnętrznym (konstrukcja gerotorowa lub gerolerowa) z rozrządem w wale lub rozrządem tarczowym. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem orbitroli oraz silników marki PERFtec. Zapewniamy doradztwo techniczne przy doborze części do odpowiednich zastosowań.

 • FHU Wójcik Pompy hydrauliczne

  Firma WÓJCIK wyspecjalizowała się w sprzedaży części a także naprawie maszyn budowlanych oraz drogowych. Daje klientom możliwość wyboru spośród dostatniego asortymentu części importowanych, pochodzących od światowej klasy producentów. Wysoka jakość oferowanych produktów zapewnia długie lata najlepszej funkcjonalności. Zwiększa to komfort pracy a także jej efektywność. Firma przeprowadza także wszelkiego rodzaju naprawy obejmujące maszyny tego typu. Zapewnia swoje usługi klientom indywidualnym a także instytucjom. Jeśli jesteś zainteresowany, koniecznie odwiedź tę stronę internetową lub siedzibę firmy mieszczącą się w Legnicy przy ulicy Chocianowskiej. Serdecznie Zapraszamy:

 • Firma Nelke - pompy próżniowe i wysokociśnieniowe

  W naszej specjalizacji znajdą Państwo zarówno pompy próżniowe jak i hydrauliczne pompy wysokociśnieniowe. Oferujemy dobór właściwej pompy do aplikacji klienta. Dostarczamy pompy rotacyjne podciśnieniowe suche, olejowe, dwustopniowe, wirnikowe, z pierścieniem wodnym, bocznokanałowe. Dostarczamy pompy i systemy do pras hydraulicznych. Nasze pompy wysokociśnieniowe posiadają napęd pneumatyczny i zostały sprawdzone w trudnych warunkach środowiskowych dowodząc swojej niezawodności. Oferujemy szeroki wachlarz części eksploatacyjnych do pomp: filtry powietrza, separatory par oleju, łopatki grafitowe, lamele kompozytowe, uszczelnienia. Wykonujemy serwis pomp próżniowych oraz hydraulicznych.

 • Poclain - silniki i pompy hydrauliczne

  Jeśli jesteś posiadaczem sprzętu budowlanego (drogowego), takiego, jak koparka, ładowarka, minikoparka czy spycharka (lub innego, bo rodzajów tychże urządzeń jest naprawdę bardzo wiele), na pewno od czasu do czasu stykasz się z sytuacją, kiedy w twojej maszynie psuje się jakaś część - na przykład związana z hydrauliką. W takich maszynach, które na co dzień pracują w ekstremalnych warunkach, dźwigając imponujące ciężary, do uszkodzeń pomp czy silników hydraulicznych dochodzi relatywnie ciężko, ponieważ części te są najbardziej eksploatowane (czego nie można na przykład powiedzieć i silnikach np. koparek). W sytuacji awarii, jedni próbują naprawić pompę Bosch Rexroth, inni od razu kierują swe kroki do serwisu po nową pompę Hydromatik. Którzy z nich postępują bardziej prawidłowo? Trudno powiedzieć...
  Jedno jest pewne - warto poszukać albo dobrego, zaufanego dostawcy takich części zamiennych albo też znaleźć profesjonalny serwis naprawiający pompy i silniki hydrauliczne. W końcu maszyny budowlane to narzędzia pracy przynoszące pieniądze swoim właścicielom, dzięki którym mogą oni utrzymać wiele osób. Warto zadbać o nasze koparki!

 • Pompy hydrauliczne - hydraulika siłowa

  Przedsiębiorstwo Hydropol powołano w 1998 roku. Jako firma rodzinna, prowadzi działalność na terenie całej Polski oraz Europy Wschodniej. Domeną naszej firmy jest w szerokim zakresie pojęta hydraulika siłowa. Oferujemy pełny arsenał najwyższej klasy produktów przez pompy hydrauliczne, przewody hydrauliczne, po siłowniki i agregaty hydrauliczne. Poza gotowymi produktami oferujemy również usługi z obszaru szeroko pojmowanej hydrauliki. Świadczymy usługi serwisowe w zakresie hydrauliki siłowej oraz systemów sprężonego powietrza, u klienta oraz we własnym serwisie. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów i techników którzy zwiększają stopień wykonywanych przez nas usług. Nasza pełna oferta jest do wglądu na witrynie internetowej gdzie znajdziecie także państwo więcej danych i specyfikacje proponowanych przez nas produktów. Gorąco zapraszamy.

 • Cylindry, zawory zwrotne

  Specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanych układów hydraulicznych oraz całkowitą integrację z automatyką, montaże i uruchomienie. Ponadto oferujemy także aktualizację lub rozbudowę istniejących układów. Równie istotną składnią naszej propozycji jest eksport zarówno układów hydraulicznych, jak i usług montażowych. PONAR Wadowice S.A. jest całościowym dostawcą rozwiązań hydrauliki siłowej. Zapraszamy.