• POSADZKI PRZEMYSŁOWE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

posadzki przemysłowe

 • Posadzki przemysłowe

  Specjalizacją naszej firmy jest produkcja posadzek przemysłowych: betonowych i żywicznych. Zajmujemy się również renowacją i polerowaniem posadzek. Dokonujemy dokładnej ekspertyzy na podstawie, której dobieramy odpowiedni sposób renowacji. Nasze prace cechuje profesjonalizm, rzetelność i terminowość. Wszystkie wyprodukowane przez nas posadzki przemysłowe objęte są gwarancją. Zapewniamy wysoką jakość usług.

 • Profesjonalne posadzki przemysłowe

  Witamy serdecznie w firmie FIRST-BUD - jeśli szukasz profesjonalnego wykonawcy TRAFIŁEŚ W ODPOWIEDNIE MIEJSCE!
  Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu posadzek przemysłowych, mieszkaniowych oraz żywicznych.
  Wieloletnie doświadczenie zdobyte w branży pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
  Wykonujemy posadzki zbrojone włóknem stalowym oraz siatkami stalowymi .
  Stosujemy również utwardzenie nawierzchniowe w zależności od potrzeb oraz przeznaczenia posadzki.
  Materiały wykorzystywane przez nas zawsze są najwyższej jakości oraz posiadają atesty techniczne!!!
  Wykonujemy między innymi:
  1) posadzki przemysłowe również z zastosowaniem utwardzenia nawierzchniowego
  a) zacierane na gładko
  b) zacierne na ostro
  2) posadzki mieszkaniowe tzw. Jastrychy
  3) posadzki żywiczne
  4) cięcie dylatacji płyty
  5) wypełnianie szczelin dylatacyjnych
  6) konstrukcje żelbetowe
  7) zbrojnie stalowe
  8) niwelacja terenu

  Zadzwoń do nas: tel.: 506-844-332 lub wejdź na naszą stronę www.first-bud.com

  Zbudujemy dla Ciebie każdą posadzkę! Działamy na terenie całego kraju - First-Bud

 • Posadzki betonowe

  Pod adresem promis.net.pl znaleźć można ofertę przedsiębiorstwa zajmującego się realizacją projektów posadzek przemysłowych. Spółka PROMIS funkcjonuje od 2001 roku, przeprowadzając kompleksowe naprawy posadzek. Ponadto wykonuje projekty pokryć powierzchni płaskich, wśród których inwestorzy najczęściej decydują się na posadzki żywiczne. Na stronie dostępne są szczegółowe informacje na temat stosowanych technologi wykańczania podłóg, archiwalne materiały przedstawiające zrealizowane inwestycje oraz formularz kontaktowy przeznaczony dla osób zainteresowanych współpracą z firmą PROMIS.

 • Posadzki żywiczne

  Posadzki żywiczne wykonywane przez firmę inter-floor są wykonywane z kompletnym profesjonalizmem. Przedstawiana strona internetowa to wizytówka firmy na której można odnaleźć wartościowe informacje potrzebne by rozpocząć kontakt z tą firmą. Strona zawiera dodatkowo przejrzystą i interesującą galerię zdjęć z wykonanymi projektami przez tą firmę. Jeśli pragniesz aby twoja podłoga nabrała całkowicie innego wymiaru wystarczy skontaktować się z ta firmą by uzgodnić dogodne terminy spotkania. Zapraszamy do współpracy z firmą inter-flor specjalizująca się od wielu już lat posadzkami przemysłowymi.

 • Konstrukcje stalowe

  "Hawryluk" Budownictwo i posadzki przemysłowe - oferujemy kompleksowe usługi związane z budownictwem wielkopowierzchniowym. W naszej ofercie posiadamy kompleksowe rozwiązania w zakresie budownictwa hal przemysłowych stalowych opartych na bazie konstrukcji stalowych.
  Budujemy konstrukcje stalowe - hale magazynowe, hale produkcyjne, hale logistyczne, hale przemysłowe, hale usługowe i handlowe. Projektujemy i budujemy również chłodnie, mroźnie i sortownie. Swoje projekty dostosowujemy ściśle do wymagań i preferencji inwestora.

 • Flowcrete Polska Sp. z o.o. podłogi żywiczne

  Specjalnością firmy Flowcrete są usługi związane z posadzkami żywicznymi. Zaprzątamy się ich produkcją i montażem, a dodatkowo obsługą firm kładących posadzki. Jesteśmy wśród światowych liderów w aspekcie produkcji posadzek żywicznych. Nasze produkty są bardzo zróżnicowane, w następstwie tego możemy z łatwością zaadaptować któryś z nich do potrzeb konkretnego klienta. W dodatku współpracujemy z firmami wyspecjalizowanymi w układaniu posadzek i rekomendujemy naszym klientom jedynie takie firmy, które dostały nasz certyfikat jakości. Oferujemy pomoc techniczną przez nadzór i doradztwo na budowach. Ciężko pracujemy, aby donieść potrzebne materiały na czas do wielu wielorakich miejsc Europy. Zaciekawionym firmom możemy wysunąć propozycję kształcenia w zakresie kompetentnego układania posadzki. Zapraszamy na naszą stronę internetową po wszelkie szczegóły:

 • Wylewki

  Rozmyślasz gdzie tanio i szybko wylać posadzki? Już nie musisz! Firma Lite podlahy pragnie zaoferować posadzki podłogowe lane, dekoracyjne, przemysłowe jak i wiele innych. Posiadamy kadrę wykwalifikowanych pracowników, którzy wykonują swoją pracę sumiennie i na czas. Jesteśmy dostępni o każdej porze roku. Na terenie Polski, jak i za granicą. Potrzebujesz posadzek? Skontaktuj się z nami.

 • Posadzki samopoziomujące

  Będąc na rynku od 1986 roku funkcjonujemy w branży usług budowlanych odnosząc tym samym duże sukcesy. Posadzki betonowe najwyższej jakości oraz posadzki żywiczne - również natychmiastowo utwardzające się - możliwość użytkowania już po 2 godzinach. Stosując sprawdzone technologie gwarantujemy więcej niż pozostali. Świadczymy również renowacje zniszczonych już posadzek - dziury, pęknięcia, betony zbrojone i niezbrojone. Zakres naszych usług to również fundamenty pod maszyny, stopnie i schody czy też podjazdy. Uczestniczymy w modernizacji obiektów przemysłowych i doradzamy klientowi by zastosować najodpowiedniejsze rozwiązanie. Nasz zespół fachowców pozwoli na użycie stosownych rozwiązań dla danego obiektu. Zapraszamy do wejścia na naszą oficjalną stronę internetową w celu zapoznania się z naszą marką.

 • Posadzki przemysłowe

  Zwykła posadzka oznacza co innego niż posadzka przemysłowa. W tym wypadku nie ma ona znaczenia ozdobnego, lecz jest częścią konstrukcji budynku, w którym jest kładziona. Jest bardziej odporna od normalnego rodzaju posadzki, przede wszystkim powinna być antypoślizgowa, łatwa do utrzymania we względnym ładzie i przede wszystkim wygodna do chodzenia po niej. Posadzkę można wyprodukować z wielu materiałów i są one wciąż używane, w zależności od upodobań klienta. W posadzkach przemysłowych używa się inne, nowsze technologie, które mają polepszyć wygodę jej użytkowania. Narażona jest na wiele więcej złych czynników, niż normalna posadzka. Ciężary które musi utrzymywać są inne, tak jak wszystkie zmiany pogodowe i wysokości temperatury.

 • Posadzki żywiczne

  Connector sp. z o.o. to czołowy dostawca materiałów oraz technologii do przetwórstwa żywic, tj. formy silikonowe czy posadzki epoksydowe.

  Jesteśmy firmą polską, działamy na rynku od 1991 roku i cały czas zwiększamy nasze możliwości. Mamy kompetentny, stabilny i doświadczony Zarząd, który pracuje z nami od początku istnienia.

  Connector jest dostawcą żywic poliestrowych, epoksydowych, winyloestrowych, silikonów, posadzek epoksydowych, włókien szklanych i węglowych, wypełniaczy oraz barwników.

  Oferujemy pod własną marką żywice winyloestrowe i epoksydowe. Marka CES to wysokiej jakości systemy chemoodpornych i mechanicznych zabezpieczeń posadzek oraz zbiorników, kanałów, rur, profili stosowanych w budownictwie przemysłowym, magazynowym i indywidualnym. Zaprojektowane pod konkretne media i temperatury laminaty posiadają nasze rekomendacje i gwarancje.

  Nasza specjalność to posadzki przemysłowe.

1 · 2 · następna strona »