• PRACE REMONTOWE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

prace remontowe

 • Usługi Remontowo Budowlane BRG

  Strategią przedsiębiorstwa BRG jest świadczenie usług remontowych na poziomie pozwalającym spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów przy jednoczesnym zagwarantowaniu najwyższej jakości oferowanych towarów, oraz użyciu innowacyjnych rozwiązań technicznych i technologicznych. Dbamy o to, żeby prace remontowo budowlane były wykonane profesjonalnie i zgodnie z terminem. Wybór materiałów ustalamy z klientem.
  Zajmujemy się remontami mieszkań, domów, przedsiębiorstw i innych obiektów w całkowitym zakresie wykonywania usług remontowo budowlanych. Rozwiązujemy również problemy związane z przebudową i adaptacją pomieszczeń oraz eliminowaniem różnego typu uciążliwych usterek. Realizujemy także całościowo obiekty sklepowe i biurowe. Posiadamy ponad 20-sto letnie doświadczenie na rynku Warszawskim.
  Wykonywane przez nas remonty mieszkań i domów charakteryzują się dużą dokładnością i kreatywnością. Wieloletnie doświadczenie w branży świadczącej usługi remontowe zapewnia profesjonalizm i terminowość dostarczanych przez naszą firmę usług.
  Mamy przystępne ceny i wysoką jakość usług. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Obejrzymy i uczciwie wycenimy prace. Zapewniamy wysoką jakość popartą 20 letnią praktyką i rozstanie z uśmiechem. Każde zlecenie realizujemy skutecznie, solidnie i w wyznaczonym terminie. Dowodem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług może być fakt, że zapewniamy 2-letnią gwarancję.

 • Wykończenie wnętrz Kraków

  Profesjonalne prace budowlane oferowane przez firmy muszą spełniać nasze oczekiwania oraz być wykonywane na bardzo wysokim poziomie. Jednak w życiu bywa tak że wykonawcy remontów w naszych domach czy mieszkaniach bardzo często nie spełniają tych oczekiwań i nadal pozostaje niedosyt po wykonane przez nich pracy. Firma remontowa Adalbert jest inna niż każda i działa na terenie miasta Krakowa oraz okolic. Oferuje ona bardzo przemyślane prace remontowe wnętrz w domach i mieszkaniach. Wszelkie formalności i pomysły są ustalane z klientem dzięki czemu unikane są nieporozumienia. Sumienne wykonywanie prac sprawia że każdy remont w Krakowie jest bardzo dobrze wykonany i na pewno śmiało można taką firmę polecić znajomym czy rodzinie.

 • Gładź Lublin

  Monder to lubelska firma z siedzibą w Świdniku zajmująca się pracami remontowymi. W ofercie firmy, opisanej na prezentowanej stronie, można znaleźć remonty mieszkań i domów, całą paletę mniej lub bardziej skomplikowanych prac, malowanie, wymianę instalacji, prace porządkowe oraz pokrewne. Zachęcamy do zapoznania się z zawartością strony oraz danymi teleadresowymi dostępnymi w oddzielnej zakładce. Strona zawiera również informacje na temat używanych materiałów czy narzędzi. Po szczegółowe dane zapraszamy na stronę Monder.

 • Usługi budowlane Łódź - MONTER VIS

  Firma Remontowo Budowlana MONTER VIS jest firmą rodzinną. Obszarem na którym prowadzimy swoją działalność jest Łódź i okolice. Świadczymy usługi dekarskie, usługi budowlane, usługi remontowe. Zajmujemy się także wykończeniem wnętrz, malowaniem biur, mieszkań, budową domów, ocieplaniem i wykonywaniem elewacji budynków. W skład naszego zespołu wchodzą ludzie kompetentni, z wieloletnim stażem, dzięki czemu mogą mieć Państwo gwarancję że wszelkie prace nam zlecone zostaną solidnie wykonane.

 • OLDOR wynajem podnośnika nożycowego Zielona Góra

  Jeśli planujesz remont i szukasz rzetelnej firmy, koniecznie poznaj się z ofertą Oldor ze Starego Kisielina. Odnajdziesz tutaj pełen wachlarz usług remontowo-budowlanych na najwyższym poziomie. Zespół wyspecjalizowanych pracowników na życzenie Klienta zajmie się robotami wykończeniowymi, elewacjami, osuszaniem budynku, brukarstwem oraz wykonawstwem instalacji CO bądź wod.-kan.. Do tego, firma gwarantuje swoim Klientom kompleksową aranżację wnętrz jak i fachowe doradztwo w ramach doboru surowców bądź technik budowlanych. W celu zapoznania się z całym zakresem usług przedsiębiorstwa, zapraszamy na stronę internetową.

 • Remonty, wykończenie wnętrz Mielec

  Oferujemy Państwu usługi w zakresie remontu, modernizacji, wykończenia wnętrz, pomieszczeń. Ofertę naszą kierujemy zarówno do osób prywatnych, firm, Instytucji. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie tzn. wycena ewentualnego zlecenia przedstawiana jest po zapoznaniu się z zakresem prac. Oferujemy m.in. montaż ścian z płyt kartonowo - gipsowych, Sufity podwieszane z płyty kartonowo - gipsowej, Sufity podwieszane typu "termathex", układanie glazury i terakotyr malowanie emulsyjne, akrylowe, olejne gładź gipsowa, szpachlowanie ścian i sufitów. Malowanie elewacji, układanie paneli podłogowych, adaptacja poddaszy. Różne formy pokryć dekoracyjnych.

 • AKA-BUD Remonty na najwyższym poziomie

  Firma remontowo budowlana AKA-BUD zajmuje się remontami i wykończeniem wnętrz. Oferta firmy obejmuje:

  Wyburzenia ścian;

  Prace murarskie:
  -murowanie ścian działowych,
  -tynkowanie,
  -wylewanie posadzek,
  -wykonanie nadproży i inne;

  Montaż płyt gipsowo-kartonowych:

  -ścian działowych,
  -sufitów podwieszanych,
  -belek,
  -słupów;

  Montaż sufitów podwieszanych z płyt mineralnych 60x60 i dźwiękochłonnych;

  Tynki ozdobne:
  -tynki sturukturalne,
  -tynki ciągnione,
  -tynki zacierane,
  -tynki japońskie,
  -tynki mozaikowe,
  -stiuki,
  -trawertyn;

  Beton architektoniczny:

  -beton architektoniczny szalunkowy,
  -płyty dekoracyjne,
  -beton architektoniczny cienkowarstwowy,
  -mikrocement,
  -imitacje;

  Wykonanie nowych i modernizacja istniejących instalacji:
  -hydraulicznych,
  -elektrycznych;

  Wygładzanie ścian i sufitów;

  Malowanie ścian, sufitów, okien, grzejników, drzwi, itp.;

  Układanie glazury, terakoty, gresu, mozaiki i marmuru;

  Wykładanie ścian i sufitów tapetami;

  Układanie:

  -paneli podłogowych,
  -wykładzin dywanowych,
  -wykładzin PCV;

  Montaż drzwi i okien;

  W Aka-Bud zawsze stawia się na jakość i dbałość o każdy szczegół.