• PRAWO OCHRONY ŚRODOWISKA - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

prawo ochrony środowiska

  • Around the green - zielone blogowanie

    Przedstawiany blog dotyczy przedsiębiorców zobligowanych wobec prawa ochrony środowiska, w zależności od wprowadzanego zanieczyszczenia, do regulowania opłat i prowadzenia sprawozdawczości środowiskowej. Na stronach dostępne są aktualne wiadomości z branży, praktyczne porady, zmiany w ustawodawstwie, a także kalendarz terminów, do których muszą stosować się podmioty gospodarcze ingerujące w otoczenie naturalne. Oprócz powyższych informacji, każdy przedsiębiorca może zasięgnąć opinii dotyczącej zagadnień z omawianej dziedziny prawa lub osobiście wypowiedzieć się na dany temat. Dodatkowo, w razie konieczności możliwe jest przekierowanie do doradców środowiskowych, którzy udzielą indywidualnego i specjalistycznego wsparcia. Proponowane doradztwo odnosi zarówno do spraw bieżącej działalności firm, jak również do procesu inwestycyjnego.

  • Kancelaria praktykująca prawo ochrony środowiska

    Strona należy do Kancelarii Prawa Gospodarczego i Ekologicznego. Z kancelarią współpracują wykwalifikowani i utytułowani prawnicy. Oferta obejmuje postępowania w zakresie odpowiedzialności np. wekslowej. Oferuje ona w dodatku specjalistyczne opinie oraz szkolenia. W zakresu usług firmy wchodzi reprezentacja interesów pracodawców i pracowników. Specjalnością firmy jest prawo ochrony środowiska i powiązane z tym np. kary pieniężne. Niniejsza witryna zawiera spis publikacji i opis systemu wynagrodzeń kancelarii.

  • Kancelaria Prawna LBC

    Kancelaria Prawna LBC jest kancelarią radców prawnych specjalizującą się w doradztwie i obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. Sztandarowe profile działalności kancelarii to: odszkodowania za błędy medyczne, błędy lekarskie, zadośćuczynienie, ściąganie długów, łączenie spółek, prawo ochrony środowiska, prawo zamówień publicznych. Kancelaria LBC świadczy pomoc i doradztwo prawne z zachowaniem najwyższych standardów oraz z poszanowaniem zasad etyki, lojalności oraz wzajemnego zaufania. Zapewnia pełną poufność działań, dostarczając skutecznych i sprawdzonych rozwiązań prawnych.