• PRZETARGI - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

przetargi

 • Giełda transportowa

  TimoCom to przedsiębiorstwo, które stale inwestuje w nowe, aktualne technologie i rozwiązania z firm IBM oraz Oracle. Klienci giełdy transportowej TC Truck & Cargo® oraz platformy przetargowej na stałe zlecenia TC eBid otrzymują dostęp do zaawansowanych technologicznie platform najwyższego poziomu umożliwiające szybką, bezpieczną pracę. W celu zabezpieczenia odszyfrowania hasła systemów klienci TimoCom otrzymują osobiste zabezpieczenie dostępu, tzw.klucz bezpieczeństwa- TC Login zapewniający po instalacji i uruchomieniu wygodny, autoryzowany dostęp do oprogramowania. Giełda, przez dział Inkaso zapewnia również bardzo skuteczną i sprawdzoną formę zabezpieczenia transakcji.

 • Oferent - ogólnopolska baza przetargowa

  Przetargi budowlane dla dużych przedsiębiorstw, ale i małych firm. Każdy znajdzie idealną ofertę dla siebie tylko z serwisem przetargowym oferent.com.pl. Staramy się wykonywać naszą pracę bardzo dokładnie, aby poinformować naszych użytkowników o wszystkich ogłaszanych zamówieniach publicznych w Polsce. Monitoringiem rynku przetargowego zajmujemy się od wielu lat, pozwoliło to zyskać bogate doświadczenie i nauczyliśmy się dopasowywać nasze usługi do indywidualnych potrzeb klientów. Nasz długoletni staż połączony z profesjonalizmem i rzetelna pracą powaliły stworzyć pozytywny wizerunek naszej marki na rynku. Mamy tysiące zadowolonych klientów, którzy od wielu lat z nami współpracują, państwa również zapraszamy do współpracy!

 • Szkolenia online

  Witryna internetowa e-sanora.eu była stworzona dla ludzi, którzy chcą poszerzać posiadaną wiedzę i warsztat poprzez szkolenia przez Internet. Jesteśmy również doskonałym pomysłem dla trenerów oraz firm coachingowych, które mają możliwość przedstawienia swojej oferty, umiejętności i w tym sposobem nawiązać porozumienie z klientem. Udostępniona opcja e-trenera pozwala na planowanie ścieżki rozwoju każdemu użytkownikowi. Nasza witryna przewiduje także pośrednictwo w zapytaniach ofertowych.

 • AwiPost

  Poczta online awizowana AwiPost umożliwia tradycyjną korespondencję poprzez Internet. Jest produktem powstałym w ramach projektu „Elektroniczny Urząd Pocztowy jako innowacyjność produktowa firmy Certpol sp. z o.o.”, współfinansowanym z funduszy unijnych. Usługa AwiPost skierowana jest zarówno do osób fizycznych, przedsiębiorców jak i instytucji. AwiPost zapewnia wysyłanie listów online i poleconych z potwierdzeniem odbioru, dokumentów opatrzonych kwalifikowanym podpisem elektronicznym, odbieranie i kwitowanie wiadomości podpisem pociągającym za sobą skutki prawne przy pomocy pinu, a także bezpieczne archiwizowanie dokumentów elektronicznych.

 • Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Chmielewski

  Kancelaria świadczy profesjonalną obsługę prawną dla klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, spółek, klientów korporacyjnych, osób fizycznych i instytucji finansów publicznych z całego kraju.

  Obszary specjalizacji Kancelarii to prawo zamówień publicznych, prawo cywilne, gospodarcze, prawo umów, prawo autorskie, prawo nowych technologii (IT), prawo administracyjne i prawo budowlane.

 • Przetargi drogowe

  Portal internetowy działający w branży budowlanej, umieszczając ogłoszenia budowlane jak również przetargi i zamówienia publiczne. Eurobudowa.pl zamieszcza tylko aktualne zlecenia na wszelkiego typu prace budowlane, remonty, przetargi drogowe, instalacje elektryczne, rozbiórki, adaptacje budynków itp. Portal zamieszcza również propozycje kupna i sprzedaży materiałów czy maszyn budowlanych. Ogłoszenia przetargowe pochodzą ze spółdzielni, gmin jak również tyczą się zleceń prywatnych na terenie całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 • Dom.eu

  W ramach naszego serwisu internetowego zapewniamy możliwość korzystania z bezpłatnej możliwości umieszczania ogłoszeń dla wszystkich z rynku budowlanego, nieruchomości, produktów dla domu, ogrodu. Nasz portal to miejsce, jakie pozwala na przedstawienie rozbudowanej oferty, jaka następnie będzie dopasowywana do potrzeb klientów, którzy są użytkownikami portalu. W ten sposób przedsiębiorstwa mogą szybciej pozyskiwać zainteresowanych ich usługami i produktami klientów, a klienci mogą korzystać z idealnie dopasowanych ofert. Zapraszamy!

 • Przetargi i aukcje nieruchomości

  W ramach naszych działań doradczych zajmujemy się budowaniem portfeli inwestycyjnych na rynku nieruchomości. Nasze działania prowadzimy zarówno dla polskich, jak i zagranicznych inwestorów. Stale analizujemy oraz monitorujemy rynek nieruchomości. W ten sposób jesteśmy w stanie oferować naszym klientom realne wyceny nieruchomości, określamy najlepszy czas oraz sposób finansowania inwestycji. Naszą ofertę kierujemy do firm, instytucji publicznych oraz osób indywidualnych. Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy!

 • Aleo - przetargi i aukcje dla firm

  Aleo to platforma internetowa oferująca swoim klientom kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży produktów i usług przez Internet. Dzięki nam możesz stworzyć swoją osobistą bazę klientów, dostawców, współpracowników. Oferujemy swobodne negocjacje, stabilny biznes oraz pewnych i rzetelnych partnerów. Korzystając z aleo jesteś w stanie w bezpieczny i łatwy sposób zwiększyć konkurencyjność swojej firmy.

 • Inwestycje budowlane

  Info Inwest jest narzędziem dedykowanym zarówno dla producentów jak i dla dystrybutorów materiałów budowlanych. Dzięki nam, firmy zainteresowane kontaktem z wykonawcami inwestycji budowlanych mogę bez problemu nawiązać z nimi ów kontakt i nawiązać współpracę. Na łamach serwisu opisujemy inwestycje budowlane, w tym nowe inwestycje oraz inwestycje planowane. Aby ułatwić Państwu odnalezienie szukanej inwestycji, podzieliliśmy serwis na kilka części. Zapraszamy.

1 · 2 · 3 · następna strona »