• PUDEŁKO - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

pudełko

 • Cart-Pack - opakowania tekturowe

  Specjalizacja firmy Cart-Pack to opakowania z tektury.
  Produkuje typowe "klapówki" - czyli najpopularniejsze kartony klapowe, pudła wykrojnikowe w dowolnym rozmiarze, kartony z nadrukiem. Podczas produkcji używa tektur o dowolnej wytrzymałości. Grubość oraz inne parametry tektur dobierane są indywidualnie do potrzeb klientów.
  W ofercie firmy znajdziemy również coś dla najmłodszych domek dla dzieci wykonany w całości z tektury. Tak przygotowany nadaje się do samodzielnego pomalowania, a może być rozłożony zarówno w pomieszczeniach jak i na dworze.
  Dopełnieniem produkcji są palety tekturowe obecnie najnowocześniejsza i ekologiczna forma transportu.

 • LUZO LUDOMIR TOBOŁA barwniki spożywcze sugarflair

  Przeróżne akcesoria do dekorowania ciast i tortów mogą Państwo zamówić w sklepie internetowym SweetCake. W naszej ofercie znajdziecie wszystko, co jest potrzebne do tego, aby finezyjnie ozdobić ciasta, w tym lukier plastyczny oraz barwniki, farbki oraz brokaty spożywcze. Proponujemy także zakup perełek cukrowych oraz posypek cukrowych, wykorzystywanych do dekorowania wypieków. W naszym asortymencie są dostępne ponadto narzędzia oraz sprzęt do dekoracji, w tym wykrywaczki, wycinarki, szczypce dekoratorskie. Umożliwiamy szybkie oraz terminowe wysyłki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zamieszczoną na stronie internetowej.