• SIŁOWNIKI - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

siłowniki

 • Siłowniki hydrauliczne

  Budowa i projektowanie siłowników hydraulicznych każdego rodzaju. Przedsiębiorstwo jakim jest METAL-SERW proponuje powierzenie im produkcję siłowników hydraulicznych oraz cylindrów teleskopowych. Za naszym pośrednictwem stworzysz swój wymarzony siłownik hydrauliczny niezależnie, czy potrzebujesz siłowniki hydrauliczne jednego lub dwustronnego działania. Produkujemy siłowniki teleskopowe, nurnikowe oraz podporowe. Cylindry hydrauliczne produkowane przez nasze przedsiębiorstwo znajduje zastosowanie m.in. w przemyśle rolniczym, automatyzacji, maszynach budowlanych, leśnych, na statkach oraz barkach

 • Pneumatyka Szczecin, siłowniki, sprężarki i narzędzia

  Firma nasza mieści się w Szczecinie i obsługuje województwo Zachodniopomorskie. Dojeżdżamy do klienta, by doradzić w sprawach technicznych. Oferujemy siłowniki pneumatyczne oraz sprężarki, narzędzia i oprzyrządowanie całych systemów. Posiadamy w naszych zasobach przewody, węże techniczne oraz różnego rodzaju złączki wtykowe. Nasz asortyment liczy kilka tysięcy pozycji. Wysoka jakość i promocyjne ceny wyróżniają nas od konkurencji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji

 • SAUTER

  Sauter to agencja która specjalizuje się w wyposażanie budynków w automatykę. Są to przyrządy opowiadające za ciepło, kontrolujące jakość powietrza, regulację ciśnienia, tudzież wentylację oraz ogrzewanie. Wykorzystywanie nowej technologii sprawia, że przyrządy te minimalizują zużycie energii. Sauter ma całą gamę urządzeń pomiarowych oraz regulacyjnych. Są wytworzone z doskonałej jakości materiałów dostępnych na rynku.

 • Automatyka bram, napędy, siłowniki, bramy segmentowe, napędy do bram skrzydłowych i przesuwnych

  Automatyka do bram wjazdowych i garażowych, oferujemy bogaty wybór modeli sprawdzonych na naszym rynku, do samodzielnego montażu lub montowanych przez nas. zajmujemy się także sprzedażą i montażem bram garażowych segmentowych na dowolny wymiar razem z napędem i bez.W ofercie posiadamy szeroki wybór modeli i elementów wykończenia bram, możliwość lakierowania w pełnej kolorystyce RAL co sprawia, że bramy są atrakcyjne w różnorodnych zastosowaniach architektonicznych, zarówno w nowych jak i remontowanych obiektach.Bogata paleta klasycznych i modnych kolorów pozwala na dostosowanie bram do każdej elewacji stolarki okiennej zgodnie z wymaganiami i życzeniami Klienta.

 • Napędy do bram

  Strona poświęcona tematyce automatyki do bram. W ofercie posiadamy automatykę do bram: przesuwanych, dwuskrzydłowych. Nasze produkty zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo i większy komfort a to, co je wyróżnia to wyjątkowa elegancja, nowoczesne wzornictwo i niezawodność. Nasz zespół nieustannie poszerza swe kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach organizowanych przez producentów sprzętu. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty handlowej. Naszym celem jest świadczenie profesjonalnych usług, tak by zaopatrujący się w naszej firmie klienci byli zadowoleni z zakupów.

 • Pneumatyka i automatyka przemysłowa - www.pneumat.com.pl

  Pneumat System jest czołowym producentem pneumatyki siłowej i dostawcą pneumatyki do zastosowań w przemyśle i warsztacie. Produkujemy polskie siłowniki pneumatyczne bazując na zachodnich wzorcach i komponentach – realizujemy także niestandardowe projekty napędów pneumatycznych. Ponadto prowadzimy produkcję sprężyn gazowych,, wykorzystywanych nie tylko w przemyśle motoryzacyjnym, lecz także przy produkcji mebli, w technice medycznej itd. Oprócz profilu produkcyjnego, głównym sercem Pneumat System jest dystrybucja sprzętu i osprzętu pneumatycznego w tym oprócz siłowników również manometrów, kompresorów, narzędzi pneumatycznych, zbiorników ciśnieniowych, elementów przygotowania sprężonego powietrza, zaworów i elektrozaworów, kurków kulowych, pomp, olejów, pistoletów natryskowych, osuszaczy, węży przemysłowych i pneumatycznych, armatury pneumatycznej i przemysłowej. Pneumat System to także usługi, pośród których wyróżnić należy usługi projektowo – wykonawcze instalacji pneumatycznych, analizy efektywności energetycznej, szeroko pojęte usługi serwisowe pneumatyki, wynajmu kompresorów czy wzorcowania przyrządów pomiarowych. Zapraszamy do naszych sklepów pneumatycznych znajdujących się 8 miastach Polski m.in. w Łodzi, Katowicach, Krakowie i Wrocławiu. Dla wygody naszych obecnych jak i przyszłych klientów wdrożyliśmy nowoczesną e-platformę sprzedaży dla firm, dzięki której klienci mają podgląd w historię zamówień, mogą sami konfigurować swoje indywidualne siłowniki, porównywać produkty czy szybko znaleźć interesujące produkty za pomocą inteligentnej wyszukiwarki. Serdecznie zapraszamy do zakupów pneumatyki / automatyki w Pneumat System.

 • Hydrotech J. Gutowski - hydraulika siłowa, napędy i sterowanie

  Firma Z.P.H.U Hydrotech powstała w roku 1996 w Lublinie i świadczy usługi w zakresie sprzedaży, produkcji, projektowania oraz napraw elementów i urządzeń z napędem hydraulicznym. Produkujemy siłowniki hydrauliczne tłokowe i nurnikowe o dowolnej długości skoku. Prowadzimy sprzedaż siłowników teleskopowych stosowanych w różnego rodzaju maszynach. Budujemy i serwisujemy zasilacze hydrauliczne dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Okuwamy wysokociśnieniowe przewody hydrauliczne. W naszej ofercie znajdują się ponadto: pompy, silniki, zawory, rozdzielacze, elementy złączne, szybkozłącza, manometry i inne elementy układów hydrauliki siłowej. Służymy pomocą w zakresie doboru części zamiennych do urządzeń z napędem hydraulicznym. Specjalizujemy się w doborze odpowiedników nietypowych pomp, zaworów i innych elementów hydraulicznych.

 • Pneumatyka

  Od 1999 roku przedsiębiorstwo świadczy kompleksowe usługi w zakresie pneumatyki i hydrauliki siłowej. Obsługujemy największe zakłady produkcyjne na południu kraju.Oferujemy elementy firm: C.P.P. Prema S.A., Norgren, Festo, Argo-hytos, Ponar i wiele innych. Wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska prowadzi szeroki zakres usług: remonty, serwis, modernizacje, projektowanie i budowę układów. Wprowadzamy innowacyjne technologie, zapewniamy zaplecze serwisowe oraz wykonujemy elementy specjalne.

 • Turbosprężarki Mielec

  Zajmujemy się regeneracją oraz sprzedażą turbosprężarek, pompek oraz siłowników do podnoszenia kabin. W stałej ofercie posiadamy około 200 turbosprężarek regenerowanych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Zakupione w naszej firmie turbosprężarki objęte są sześcio miesięczną gwarancją, bez limitu kilometrów lub ilości motogodzin. Jesteśmy firmą staranną, bardzo solidną i godną zaufania.

 • Lasery liniowe - outlet3d.eu

  Jesteśmy sklepem, którego ofertę stanowią artykuły nowe jak i używane do urządzeń o wysokim skomplikowaniu technicznym. W ofercie posiadamy towary do skanerów 3D, drukarek 3D a także innych maszyn, które potrzebują najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Gwarantujemy w dobrym terminie dostawę, godne uwagi ceny i wiele innych towarów. Można u nas nabyć na przykład lasery liniowe, silniki, łożyska, zasilacze oraz sporo innych rozwiązań z bardzo wysokiej półki. Jesteśmy pewni, że zaufanie naszej firmie to rzeczywiście świetny pomysł, nawet dla bardzo wymagających klientów.

1 · 2 · 3 · następna strona »