• SKANOWANIE DOKUMENTÓW - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

skanowanie dokumentów

 • SYSTEM Iwona Łupij - Archiwizacja dokumentów

  Nasze ogromne doświadczenie w branży archiwizacyjnej pozwala na dobór odpowiedniego systemu archiwizacji dla każdej firmy jak i instytucji. Tworzymy od podstaw idealnie funkcjonujące archiwa wraz z przeszkoleniem osoby która będzie zajmować się archiwum po zakończeniu naszych prac. Archiwizujemy dokumenty archiwalne kat. A wraz z przekazaniem ich do Archiwum Państwowego. Tworzymy spisy brakowania oraz pomagamy uzyskać zgodę na zniszczenie dokumentów.

 • Przechowywanie dokumentów

  Jesteśmy firmą działającą na terenie całego kraju, specjalizującą się bezpiecznym skanowaniu dokumentów w ofercie mamy również niszczenie informacji. Długoletnie doświadczenie nauczyło nas jak zapewnić naszym klientom pełne bezpieczeństwo poparte wieloma rygorystycznymi certyfikatami bezpieczeństwa. Jeżeli poszukujesz odpowiedzialnej firmy od przechowywania poufnych danych to koniecznie sprawdź naszą ofertę.

 • Ksero Warszawa

  Zajmujemy się kompleksową realizacją zleceń, począwszy od projektu po druk i dostawę gotowego produktu do klienta. Specjalizujemy się w druku cyfrowym Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dzięki czemu nawet nietypowe zamówienia oraz napięte terminy realizacji nie stanowią dla nas problemu. Jednocześnie oferujemy wysoką jakość naszych produktów przy zachowaniu bardzo przystępnych cen. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Bardzo chętnie przyjmiemy zaproszenie do odwiedzenia Państwa firmy z możliwością prezentacji naszych produktów i odpowiadającym im kosztom produkcyjnym.

 • Druk wielkoformatowy Tarnów

  Firma XeroExpress działa na tarnowskim rynku usług poligraficznych od 2004 roku. Oferujemy szeroki wachlarz usług kserograficznych (skanowanie, drukowanie, kopiowanie), oprawiania dokumentów, archiwizacji oraz digitalizacji dokumentów, laminowanie dokumentów, wydruki wielkoformatowe, banery na folię samoprzylepną. Wszystkie przyjmowane zlecenia nasza firma wykonuje z należytą estetyką i dbałością o zadowolenie naszego klienta. Wszystkich zainteresowanych z korzystania z usług poligraficznych naszej firmy zapraszamy do współpracy, oferujemy atrakcyjne ceny, a dla stałych zleceniodawców rabaty!