• SKLEPY WWW - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

sklepy www

 • Cdx.pl Tworzenie stron www - SKLEPY - ALLEGRO

  Firma zajmująca się tworzeniem i projektowaniem stron www. Posiadamy gotowe szablony stron jak i SKLEPY online. Zajmujemy się projektowaniem stron w technologii responsywnej. Działamy od 2004r w Warszawie i mamy duże doświadczenie w tej branży. Posiadamy własny przyjemy system CMS do zarządzania stroną. W ofercie znajdziecie Państwo tworzenie szablonów allegro jak i innych niestandardowych aplikacji internetowych.

 • Tworzenie stron internetowych Lublin, Warszawa, Kraków, Wrocław

  Tworzymy kreatywne i profesjonalne strony internetowe. Stworzyliśmy autorski system zarządzania treścią CMS na bazie którego tworzymy sklepy internetowe. Łączymy funkcjonalność na najwyższym poziomie z kreatywnym i niekonwencjonalnym spojrzeniem. Wykorzystujemy w tym celu najnowsze technologie i narzędzia, dzięki nim wizje naszych klientów zamieniamy w innowacyjne oraz zaawansowane technologicznie rozwiązania.

 • Budowa stron, sklepy www - tanie strony

  Witam Serdecznie,

  swoje ogłoszenie kieruję do osób które potrzebują profesjonalnej strony internetowej bądź sklepu www. Strony wykonywane przez nas są wykonane profesjonalnie oraz estetycznie - do tego oferujemy naprawdę konkurencyjne ceny. Po wykonaniu strony nie zostawiam Klienta samego - zawsze służymy radą i pomocą. Oferujmy również serwer opłacony na rok - GRATIS! To jeszcze nie wszystko. każdej osobie która będzie zainteresowana stroną - wykonamy wstępny projekt strony który zostanie umieszczony w sieci aby Klient mógł obejrzeć jak strona prezentuje się w sieci. Projekt ten do niczego Państwa nie zobowiązuje - robimy to na swój własny koszt. Nie pobieramy żadnych zaliczek przed rozpoczęciem pracy. Jeśli wykonany przez nas projekt przypadnie do gustu Klienta - nanosimy ewentualne poprawki. Zlecając wykonanie strony nam, nie będą musieli Państwo płacić za coś czego nie można zobaczyć wcześniej!
  Budowa stron, sklepy www to nie tylko nasza praca ale i również pasja - dlatego też do powierzonych nam zleceń podchodzimy profesjonalnie oraz z zaangażowaniem.

  Ceny już od 300 PLN...

  Zapraszamy Serdecznie.

 • Strony internetowe - Usługi Komputerowe Woźniak Grzegorz

  Wykonuję tanie strony internetowe i sklepy internetowe. Świadczę usługi po konkurencyjnych cenach. Ponadto zajmuję się pozycjonowaniem. Wystawiam rachunki zwykłe. Zapraszam na moją stronę internetową gdzie możecie Państwo zapoznać się z cenami i moimi realizacjami. Moje strony są dość proste ale czytelne. Wyposażone są w panel administracyjny umożliwiający Państwu samodzielną zmianę treści na stronie, wprowadzanie zdjęć, tworzenie nowych zakładek ( 2 poziomy menu). Panele do sklepów internetowych wyposażone są w możliwość dodawania grup produktów, wprowadzanie opisów i zdjęć produktów, zmianę cen, zmianę stawek VAT. Istnieje możliwość integracji sklepu z innymi systemami np. ratami Żagiel, platnosci.pl.

 • Projektowanie stron internetowych

  Wykorzystujemy nowoczesne technologie internetowe pozwalające tworzyć dynamiczne serwisy internetowe, wzbogacone wieloma animacjami. Zajmujemy się tworzeniem nowych oraz przebudową istniejących witryn internetowych. Tworzymy strony w oparciu o systemy zarządzania treścią: Joomla, Wordpress oraz nasz autorski CMS. Dzięki naszemu rozwiązaniu będziecie mogli w prosty sposób modyfikować i aktualizować własną stronę internetową.

  Jak tworzymy strony?

  * Analizujemy - w jakich celach ma powstać witryna, jaka jest grupa docelowa oraz waszą konkurencję;
  * Doradzamy - w zakresie czytelnego układu graficznego, stworzeniu przejrzystej nawigacji, wyborze hostingu;
  * Tworzymy - grafikę, kod, teksty, dostosowujemy CMS do waszych potrzeb;
  * Wdrażamy - pomagamy w konfiguracji konta hostingowego, dostosowujemy pocztę, instalujemy CMS, konfigurujemy CMS;
  * Pozycjonujemy - waszą stronę tak aby zajmował jak najwyższe miejsca w wyszukiwarkach internetowych, m.in.: Google;
  * Szkolimy - w zakresie obsługi CMS, zarządzania treścią oraz kontem internetowym;
  * Opiekujemy - nigdy nie zostawiamy klienta samego sobie, zawsze jesteśmy otwarci na dalszą współpracę. A przez pierwsze pół roku otrzymują Państwo opiekę za 0zł.

  Zapraszamy na naszą stronę do działu zajmującego się tworzeniem stron internetowych oraz marketingiem w internecie.