• SKOKI W TANDEMIE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

skoki w tandemie

 • Skoki spadochronowe

  Prawie każdy chciałby przeżyć coś niesamowitego. Z wiekiem brakuje nam odwagi na spróbowanie czegoś szalonego, co zaprze nam dech w piersiach. Niektórzy próbują zrobić coś takiego w weekend, jednakże niedużo potrafi wyzwolić nas dostatecznie dużo adrenaliny. Perfekcyjnym pomysłem na zwariowany weekend są skoki spadochronowe. Gwarantują one niezapomniane emocje, świetna zabawę, a również potrafią sprawić, że całkowicie zmieni się nasze podejście do życia na dużo bardziej pozytywne. Nasza firma proponuje skoki w tandemie z profesjonalnym instruktorem dla każdego.

 • Skoki ze spadochronem - Strefa Silesia

  Strefa Silesia to miejsce, w którym zrealizujesz swoje marzenia związane ze skokami spadochronowymi. Jesteśmy jedyną na śląsku strefą spadochronową zlokalizowaną przy lotnisku gliwickiego aeroklubu. Oferujemy skoki ze spadochronem w tandemie z wykwalifikowanym instruktorem jak również kursy spadochronowe umożliwiające zdobycie uprawnień do wykonywania samodzielnych skoków. Naszym klientom proponujemy również vouchery podarunkowe które świetnie sprawdzają się jako prezent dla bliskiej osoby, nagrody dla pracowników itp. Nasze doświadczenie i wysokie kwalifikacje gwarantują wszystkim uczestnikom pełne bezpieczeństwo. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

 • Skoki spadochronowe w Przasnyszu

  Na stronie szczegółowa informacja dotycząca przebiegu kursu spadochronowego AFF. Znajduję się także opis dyscyplin po zakończeniu kursu - czyli możliwości dalszego rozwoju w wybranym kierunku. Oprócz skoków samodzielnych jest możliwość skoków w Tandemie z instruktorem. Skoki wykonywane pod nadzorem licencjonowanych Instruktorów Spadochronowych (uprawnienia Urzędu Lotnictwa Cywilnego). Wszystko to na lotnisku Przasnysz - Aeroklub Północnego Mazowsza - 100km od Warszawy.

 • Skoki spadochronowe skydiveblog.pl

  Strona internetowa skydiveblog.pl jest oficjalnym blogiem szkoły skoków ze spadochronem skydive.pl. Prezentujemy klientom szczegóły propozycji a także ciekawe aktualności. Każdy użytkownik, bez względu na poziom wtajemniczenia, odnajdzie na naszych stronach pożyteczne wskazówki. Szczegółowo opisujemy tematykę skoków oraz przedstawiamy dużą liczbę możliwości skoków. Zamieszczamy również informacje dotyczące różnorodnych szkoleń spadochronowych. Regularnie uaktualniamy naszą witrynę, dlatego zachęcamy do częstego odwiedzania. Prezentujemy również wiadomości o promocjach w naszej szkole.

 • Skoki spadochronowe w tandemie - skokitandemowe.eu

  Szkołę spadochronową Skydive prowadzą wykwalifikowani instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem, dysponujący najwyższej klasy sprzętem. Wśród nich są wielokrotni Mistrzowie Polski w dyscyplinach spadochronowych oraz instruktorzy z tysiącami bezpiecznych skoków na swoim koncie. W naszej szkole wykorzystujemy systemy spadochronowe Sigma amerykańskiej firmy UPT, które uznawane są za najlepsze w branży. Szkolenia prowadzimy przy zastosowaniu samolotu dwusilnikowego Turbolet L-410, który pilotowany jest przez dwie wykwalifikowane osoby z długoletnim stażem.

 • Skoki w tandemie

  Witryna www.skoczek.com.pl przybliży Wam szczególną ofertę skoków spadochronowych. Istnieje możliwość filmowania skoku, w czym chętnie pomoże nasz instruktor. O Państwa bezpieczeństwo dbają profesjonalni instruktorzy i nowoczesny sprzęt. Skoki w tandemie odbywają się w Chrcymie pod Warszawą w każdy weekend. Skoki spadochronowe w mieście Warszawa to wyjątkowy prezent np. na wieczór kawalerski. Nasza firma gwarantuje Państwu bezpieczeństwo i posiada certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

 • Skoki spadochronowe - Przasnysz

  Organizujemy skoki spadochronowe, skoki w tandemie z 4000m, kursy spadochronowe AFF, IAD, FS1 oraz kursy instruktorów zawodowych spadochronowych, AFF i TANDEM. Na lotnisku w Przasnyszu czeka na Was dwuturbinowy samolot Turbolet L-410, duże lotnisko, Bar/Restauracja, sala wypoczynkowa TV/DVD, 30 miejsc noclegowych, plac zabaw dla dzieci. Łatwy dojazd, blisko Warszawy. Skoki spadochronowe na wyciągnięcie ręki!Skoki w tandemie to obecnie najbardziej popularny sposób zasmakowania przyjemności skoku z samolotu. Obecność doświadczonego instruktora można traktować tylko pozytywnie. Emocje, które każdy skok spadochronowy generuje w naszym mózgu przeszkadzają bowiem w swobodnej obserwacji zdarzeń wokoło. Nawet skok tandemowy, który na pozór powinien być wolny od emocji powoduje w organizmie skoczka wielkie poruszenie.

 • Skoki spadochronowe Katowice

  Jeżeli szukasz wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby lub jesteś uzależniony id adrenaliny odwiedź naszą stronę internetową. Nasza firma oferuje skoki tandemowe z wysokości 3000 m i 4000 m w cenie 600 - 800 złotych. Do wykonania takiego skoku nie są wymagane żadne specjalistyczne badania lekarskie a szkolenie prowadzone jest tuż przed skokiem. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami ludzi, którzy już skoczyli.

 • Skoki spadochronowe

  Każdy kto chce przeżyć coś niezapomnianego powinien skorzystać z naszej oferty. Wszystkim chętnym oferujemy skoki spadochronowe oraz skoki tandemowe. W naszej ofercie znajdziesz wiele wyjątkowych miejsc, w których organizujemy nasze skoki. Warto zapoznać się z naszą ofertę już teraz na naszej stronie internetowej. Odważ się i przeżyj coś wyjątkowego. Zachęcamy do skoków spadochronowych tandemowych.