• SKUP TWORZYW SZTUCZNYCH - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

skup tworzyw sztucznych

  • Skup złomu szczecin

    Szczecin jest dużym miastem, więc postanowiliśmy otworzyć drugi skup złomu. Posiadamy punkty przy ulicy Milczańskiej 31D i Pocztowej 5A. Punkt przy ulicy Pocztowej jest czynny nawet w niedziele od 8:00 do 14:00. U nas sprzedadzą Państwo każdy materiał, który można oddać do recyklingu. Miedź, mosiądz, cynk, ołów, aluminium, polimer (plastik), stal, żelazo i wiele, wiele innych surowców wtórnych. Prowadzimy również pracę polegające na demontażu konstrukcji stalowych. Posiadamy do tych prac profesjonalny personel i niezawodny sprzęt. Jesteśmy w stanie przeprowadzić rozbiórkę garaży blaszanych, wiat metalowych, halowych regałów metalowych i wiele innych tego typu konstrukcji. Niewątpliwie naszym atutem również jest możliwość użyczenia kontenera w trakcie większych prac budowlanych lub podczas wymiany starego sprzętu w fabrykach. Po przeprowadzonej zbiórce kontener przewozimy do naszego skupu i w nim segregujemy nabyty od Państwa złom. Posiadamy również własny transport do przewożenia złomu i elektrośmieci. Już nie trzeba się zastanawiać co zrobi się ze starym sprzętem gospodarstwa domowego. Przyjeżdżamy i odbieramy od Klienta duże AGD, takie jak: pralki, lodówki, piekarniki, zmywarki, stare telewizory i inne tego typu urządzenia. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie dokładnie opisaliśmy każdy materiał, który przyjmujemy w Naszych punktach skupów złomu.

  • mag-bar.pl

    Odpady z tworzyw sztucznych poprodukcyjnych i opakowaniowych, takich jak: folie, skrzynki, płyty, rury, pojemniki, beczki, wiadra, profile, zlepy, wypraski wybrakowane, pozostałości magazynowe i inne, ich skup i recykling zapewnia P.U.P.H Mag-Bar z Granowa. Jeśli są Państwo zainteresowani skupem i recyklingiem tworzyw sztucznych zapraszamy do współpracy! Specjalizujemy się w przetwarzaniu tworzyw, tj.: polietylen (PE), polipropylen (PP), polistyren (PS), polichloerk winylu (PVC, PWC), polioksymetylen (POM), poliamid (PA) czy poliwęglan (PC). Zapewniamy własny transport i stały odbiór odpadów. Zapraszamy!

  • www.recyklingtworzyw.com skup tworzyw

    Prezentujemy Państwu PHU Orliński Grzegorz z siedzibą we Wrocławiu. Specjalizujemy się w recyklingu tworzyw sztucznych. Zajmujemy się też produkcją regranulatu. Wieloletnie doświadczenie, jakie zgromadziliśmy przez okres istnienia firmy zezwala nam sprostać oczekiwania nawet w największym stopniu wymagających Klientów. Dobrze rozpoznany rynek, ugruntowana pozycja na rynku pozwoliły nam na zdobycie rzeszy Klientów, jacy chętnie do nas powracają, polecając nas innym. Zapraszamy na nasz a stronę internetową, na której znajduje się więcej wiadomości oraz pełna propozycja.