• SUCHA ZABUDOWA - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

sucha zabudowa

 • Artkol usługi remontowe

  Nasza firma zajmuje się pracami remontowymi oraz wszelkiego rodzaju pracami wykończeniowymi i modernizacyjnymi pomieszczeń, mieszkań, domów, barów, sal weselnych, sklepów itp.Stale pogłębiamy naszą wiedzę w zakresie nowoczesnych materiałów i rozwiązań.Wnętrza nowoczesne czy stylowe, wszystkie wykonujemy z jednakową starannością.

  OFERTA:

  - okładziny z płyt gipsowo - kartonowych: sufity podwieszane z oświetleniem halogenowym, ścianki działowe, zabudowy nietypowe
  gładzie gipsowe,
  - tynki gipsowe i struktury różnego typu
  - tynki dekoracyjne (strukturalne, zacierane, mozaikowe),
  - układanie glazury i terakoty,
  - układanie paneli ściennych i podłogowych,
  - montaż i obróbka okien i drzwi,
  - usługi malarskie,
  - stiuk,
  - sztukateria gipsowa,
  - zlecenia nie konwencjonalne.

 • Docieplenia, stropodachy - salome.com.pl

  Proponujemy kompleksowe prace w dziedzinie docieplenia ścian, dachów, stropodachy i stropów piwnic w przeróżnych technikach. Docieplenia budynków to najskuteczniejsza postać walki z zimnem w zimie. lecz dodatkowo znaczne oszczędności.Ocieplamy stropodachy i ściany. Nasze docieplenia są bardzo wysokiej klasy. Wykorzystujemy nowatorskie systemy dociepleń i materiały izolacyjne. Docieplamy stropodachy sposobem wdmuchiwania wełen mineralnych. Mamy bogate doświadczenie w temacie jakim są docieplenia. Naszym atutem są materiały izolacyjne o najwyższej jakości i wydajności. Posiadamy swoją hurtownię materiałów budowlanych oraz jej oddział w Kędzierzynie-Koźlu Wykonujemy zabytkowe elewacje i stylizowane wnętrza oraz roboty w technologii suchej zabudowy wnętrz.

 • REMONT Kostka brukowa

  Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy REMONT. Zajmujemy się sprzedażą najwyższej jakości materiałów budowlanych oraz instalacyjnych a siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się w Ostrowie Wielkopolskim. We współpracy z wiodącymi producentami oferujemy Państwu towar w atrakcyjnych cenach. Posiadamy akcesoria montażowe, armaturę, dachy, stolarkę drzwiową, farby, płyty gipsowe, tynki, kleje, narzędzia jak i wiele innych. Zapewniamy własny transport zamówienia oraz jego rozładunek. Gwarantujemy fachową obsługę i atrakcyjne warunki współpracy dla Klientów indywidualnych, firm i wykonawców.