• SZEREGÓWKI WROCŁAW - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

szeregówki Wrocław

 • GRUNDWERT nowe szeregówki Wrocław

  Każda inwestycja budowlana przygotowywana poprzez znaczącą na internacjonalnym rynku Grupę Grundwert cechuje się kapitalnym zapleczem projektowym, realizowanym przez bardzo wykwalifikowaną załogę zawodowców z branży architektonicznej, budowlanej oraz wykończeniowej, charyzmatycznych wykonawców i nadzorców projektu. Wszystkie te zalety pozwalają Państwu mieć pewność, że kupno jednego z przeszło stu dwudziestu gustownych lokali realizowanych w ramach inwestycji „Rodzinne Wille Jagodno” będzie najlepszą inwestycją na Państwa sielską przyszłość. Pozostałe informacje o szczegółach projektu Grupy Grundwert Polska mieszczą się na stronie www.

 • Domy energooszczędne Wrocław

  Warto skorzystać z oferty naszej firmy o nazwie Diamond Properties. Oferujemy domki jednorodzinne o zabudowie szeregowej. Projekt nosi nazwę 6. Dzielnica i odnosi się do pomysłu stworzenia zupełnie nowej, nowoczesnej, nastawionej na ekologię oraz energooszczędne rozwiązania szóstej dzielnicy Wrocławia. Domków jest dziesięć. Charakteryzują się estetyką oraz niepełną linearności wykonania. Znajdują się nigdzie indziej jak tylko we wrocławskich Żarnikach, które są doskonałym miejscem do zamieszkania.

 • Szeregówki Wrocław

  Maślicka 201 to kameralna inwestycja budowlana. Do odbioru będzie jedynie 24 lokali mieszkalnych o przyjaznym układzie wnętrza. Okolica jest komfortowa, ponieważ w bliskiej odległości znajdują się szkoły i przedszkola, a także apteki oraz liczne sklepy.

  Wystarczy 10 minut by dojechać do obwodnicy miejskiej Wrocławia i 15 minut by być w centrum.

  Bezpośrednie otoczenie to bogaty drzewostan, który może zostać z mieszkańcami na lata gwarantując ciszę i wyjątkowy spokój.