• SZKICE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

szkice

 • Malarstwo, grafika, rzeźba, dekoracja wnętrz

  Leon Dudiy maluje wyjątkowe, przesiąknięte atmosferą bajkowości i tajemniczości pejzaże, inny rozdział jego twórczości to barwne, pełne fantazji miejskie krajobrazy czy przemawiające intensywnym kolorem abstrakcje. Na zamówienie powstają w jego pracowni m.in. realistyczne portrety. Ścienne malowidła, dekoracja wnętrz, lub prace konserwacyjne dotyczące dzieł sztuki to kolejne propozycje, z których mogą Państwo skorzystać dzwoniąc lub pisząc na adres podany na stronie internetowej artysty.

 • Galeria obrazów

  Jeśli drażni Cię pusta, biała ściana, szukasz ciekawych, niepowtarzalnych obrazów, rysunków lub szkicy odwiedź galerię obrazów Ewy Wojtas w Kielcach. Obrazy, rysunki i szkice Ewy Wojtas wykonane są na najlepszych materiałach. Malarka do tworzenia swych prac używa: akrylu, ołówka, tuszu, węgla, pasteli suchych, technik mieszanych i technik własnych. Wszystkie obrazy, rysunki i szkice można nabyć w pracowni Ewy Wojtas w Kielcach. Istnieje też możliwość wysłania obrazu do klienta. Obrazy, rysunki i szkice wysyłane są do wszystkich krajów. Zapraszamy do odwiedzenia galerii obrazów Ewy Wojtas!

 • Tworzenie stron WWW

  Jesteśmy zespołem ludzi, którzy mając dość szarości i nijakości w sieci, postanowili zadbać o nową jakość stron internetowych. Dzięki połączeniu dwóch odmiennych specjalizacji członków zespołu: grafika i programisty, zyskaliśmy możliwość uzyskania ciekawych efektów bez konieczności kompromisu między bezpiecznym i efektywnym kodem a ciekawą i niecodzienną szatą graficzną. Świadomi coraz szybszego rozwoju sieci śledzimy nowe trendy, poznajemy nowe technologie a także rozwijamy i uaktualniamy zdobytą wcześniej wiedzę – wszystko po to by zapewnić naszym klientom jakość na najwyższym poziomie. Nasze strony WWW wyróżniają się z tłumu i dzięki temu łatwo zapadają w pamięć, działają poprawnie i sprawnie na większości najważniejszych wyszukiwarek. CreCode to jednak nie tylko strony internetowe, wizytówki czy portale, ale również tworzenie skryptów (PHP, JavaScript), grafika (zarówno wektorowa jak i rastrowa) a nawet szkice odręczne czy szablony (np. Allegro). Warto również dodać, że do każdego projektu podchodzimy indywidualnie – wyciągamy z niego to co najbardziej rozpoznawalne i charakterystyczne a następnie koncentrujemy naszą pracę na uwypukleniu tego, co na pewno zwróci uwagę potencjalnych odbiorców tworzonych przez nas projektów. Zapraszamy również na profil naszego konta Facebook.
  Serdecznie zapraszamy!