• SZYBY POZNAŃ - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

szyby Poznań

 • Przyciemnianie szyb samochodowych, folie okienne Poznań

  Firma DECORFOLIE s.c. specjalizuje się w montażu folii samochodowych, dekoracyjnych oraz folii okiennych. Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.
  Oferujemy; przyciemnianie szyb samochodowych bez demontażu tapicerki, oklejanie szyb w łodziach/ jachtach, pełna zmianę koloru samochodu oraz poszczególnych elementów nadwozia jak i wnętrza, oklejamy łodzie motorowe, żaglówki, motocykle, quady oraz elementy wyposażenia wnętrz w domu i firmie jak meble, lodówki, lampy. Zajmujemy się również montażem folii na szyb płaskie; folie przeciwsłoneczne, bezpieczne, antywłamaniowe, dekoracyjne, lustrzane, witrażowe, mrożone, szronione oraz folie Artika X (Artica X) na poliwęglan który występuje na świetlikach dachowych, wiatach, carportach, garażach. Nasza oferta to również montaż folii reklamowych na samochodach, witrynach sklepowych, elementach budynków, sklepów, konstrukcjach reklamowych, szyldach, kasetonach. Można u nas zamówić usługę razem z projektem graficznym.

  oferujemy:
  · przyciemnianie szyb samochodowych, wszystko na atestowanych foliach o różnej przepuszczalności światła, barwie i redukcji ciepła
  · całkowitą i częściową zmianę koloru samochodów, motocykli, quadów, łodzi, jachtów, samolotów, ciągników siodłowych (TIR), autobusów, tramwajów (zobacz nasze przykładowe realizacje w galerii http://decorfolie.pl/)
  · realizujemy również nietypowe zamówienia, oklejamy rowery, Segwaye, sprzęt HiFi Audio, zabudowy car audio, Laptopy...
  · foliujemy również elementy wewnętrzne auta: deski rozdzielcze, kokpit, klamki, progi, listwy ozdobne
  · elementy zewnętrzne: lusterka, lotki, blendy, spoilery, progi, grille
  · posiadamy folie zabezpieczające lakier typu Stone Protect: zabezpieczamy zderzaki, progi, maski a nawet całe auto !

  · folie przeciwsłoneczne z montażem zewnętrznym lub wewnętrznym w zależności od folii oraz parametru szyb. Przeciwsłoneczne folie okienne pomagają usprawnić izolację i zredukować lub wręcz wyeliminować potrzebę stosowania klimatyzacji.
  Odpowiednio zamontowane na dowolnym szkle, folie przeciwsłoneczne zapewniają skuteczną izolację zarówno latem jak I zimą: znaczna redukcja ciepła słonecznego (odbicie promieni IR do 98%); redukcja tzw. oślepienia (do 99%); znaczna redukcja kosztów klimatyzacji; praktycznie całkowita absorpcja promieni UV.
  · folie anty UV - stosowane w celu ochrony przedmiotów, mebli, dzieł sztuki. Przedmioty wystawione do słońca i narażone na promienie ultrafioletowe oraz promienie podczerwone tracą swoją barwę i kolory. Odpowiednio zamontowane, dedykowane folie anty-uv, skutecznie filtrują i eliminują negatywne skutki promieni słonecznych.
  · folie matowe - montowane w celu zachowania prywatności i dyskrecji. Skutecznie ograniczają wgląd przed oczami wścibskich.
  · folie bezpieczne - przekształcają dowolną szybę w wysoce odporną taflę! Czy to w domu, w pracy czy w miejscach publicznych… wypadki i akty wandalizmu mogą powodować tragiczne skutki. Aby ograniczyć możliwość zranienia przez szybę, rozbitą na tysiące małych kawałków, oferujemy folie bezpieczne które gwarantują ochronę 24h. Przeznaczone do zamontowania na każdej szybie, gwarantują ochronę przez długie lata.
  · folie antywłamaniowe - alternatywa dla krat. Utrudniają a nawet zapobiegają na wtargnięcie przez wybicie szyby do domów, firm, sklepów, piwnic, banków, kantorów oraz miejsc wysokiego ryzyka. To folie których montaż z uwagi na ich grubość należy do najtrudniejszych. Aby spełniały swoje zadanie muszą być prawidłowo zamontowane.
  · folie dekoracyjne i witrażowe (transparentne folie kolorowe). Folie które skutecznie potrafią przyciągnąć wzrok i zmienić otaczający świat. Kolorowe folie, dostarczą Ci pomysłów do nowych, unikalnych projektów, nie wpływając nadto na transmisję światła. Do zastosowania indywidualnego w domu, firmie oraz w miejskiej szklanej zabudowie.
  · folie dekoracyjne na powierzchnie szklane w wyjątkowy sposób podkreślają wnętrza.

 • Usługi Szklarskie Szybka-Szybka

  Jeżeli posiadasz zbitą szybę, lustro lub jakiekolwiek szkło zapraszam do kontaktu. Wykonujemy również zlecenia takie jak: ściany ze szkła, półki szklane, kabiny prysznicowe oraz wszystko co można wykonać ze szkła. Posiadamy wieloletnie doświadczenie co pozwala nam na realizację zleceń fachowo oraz tak żeby zadowolić każdego nawet najbardziej wymagającego Klienta. Szkło którego używamy jest polskiej produkcji najwyższej jakości. Zapraszam do kontaktu oraz bezpłatnej wyceny.

 • Jurpol - szyby samochodowe

  JURPOL Szyby Samochodowe to poznańska firma rodzinna z wieloletnim doświadczeniem. W branży szklarskiej działamy już od 1989 roku. Zajmujemy się dystrybucją, sprzedażą i profesjonalnym montażem szyb samochodowych w placówkach firmowych oraz u klienta. W naszej ofercie znajdują się szyby do samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, pojazdów szynowych, aut zabytkowych oraz maszyn rolniczych i budowlanych. Oferujemy również uszczelki do szyb samochodowych i wycieraczki samochodowe.

 • Szklarstwo Poznań

  Jeśli poszukujesz doświadczonego zakładu szklarskiego w Poznaniu to skontaktuj się z nami. Zakład posiada długoletnie doświadczenie, doświadczony oddział pracowników, a zlecenia realizujemy w ekspresowym czasie i w bardzo dobrej cenie. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, zakłady i instytucje. Nasza firma proponuje fachowe usługi szklarskie, w tym wymianę wszelakiego rodzaju szyb; okiennych, wystawowych, zespolonych, antywłamaniowych, ornamentowych (drzwi). Zakład Glasbud oferuje usługi również z obszaru obróbki szkła, a ponadto luster. Jeśli poszukujesz profesjonalnego zakładu szklarskiego w Poznaniu to skontaktuj się z nami. Przedsiębiorstwo posiada długoletnie doświadczenie, doświadczony brygadę pracowników, a zlecenia wykonujemy w ekspresowym czasie i w niezmiernie dobrej cenie. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, warsztaty i instytucje. Nasza spółka proponuje solidne usługi szklarskie, w tym  wymianę każdego typu szyb okiennych.