• TAŚMY SPINAJĄCE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

taśmy spinające

 • TECHNO Pistolety termoobkurczające

  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu firmę Techno ze Świętej Katarzyny niedaleko Wrocławia, działającą na rynku od 1989 roku oraz specjalizującą się w produkcji oraz sprzedaży folii miękkich opakowaniowych, termokurczliwych, rozciągliwych. Ponadto posiadamy gotowe opakowania służące do przechowywania pojedynczych produktów. Nasza oferta obejmuje też wysokiej klasy urządzenia i maszyny pakujące, w tym zgrzewarki do folii, automaty pionowe oraz poziome, owijarki, zaklejarki, krajalnice. Oferujemy zakup sprzętu sprawdzonego, spełniającego wysokie normy jakościowe. Szczegółowe informacje dotyczące naszej działalności znajdziecie Państwo na stronie internetowej.

 • Scanpack Poznań - dobrze zabezpiecz swój ładunek, przesyłkę

  Scanpack Poznań - dobrze zabezpiecz swój ładunek, przesyłkę. Wszystko co potrzebne dla bezpieczeństwa Twojego ładunku. Profesjonalnie zajmujemy się doradztwem oraz sprzedażą asortymentu dotyczącego zabezpieczania drobnych przesyłek jak i dużych ładunków.
  Zajmujemy się również sprzedażą urządzeń spinających, zgrzewarek oraz linii pakujących. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży zapewnia profesjonalną obsługę.

 • Producent siatki rolniczej - Wald Gold

  Nasza firma Wald-Gold jest cenionym i doświadczonym na rynku polskim producentem opakowań. Nasze opakowania hermetyczne, opakowania typu pet sprawdzają się zarówno na rynku krajowym jak i arenie międzynarodowej. Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych sprawia, że jesteśmy w stanie zaproponować tylko i wyłącznie asortyment najwyższej jakości i to w atrakcyjnych cenach.