• TRANSKRYPCJE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

transkrypcje

 • Pomoc w pisaniu

  Oferujemy usługę pozycjonowania stron internetowych oraz nowość na polskim rynku - pozycjonowanie kanałów i filmów YouTube. Nasza oferta usługowa jest jednak o wiele szersza - pomagamy w pisaniu prac naukowych i zawodowych np. w pisaniu prac magisterskich, licencjackich, a nawet doktorskich nie mówiąc o inżynierskich i zaliczeniowych. Piszemy też artykuły naukowe z wielu dziedzin wiedzy. Konstruujemy i przeprowadzamy badania naukowe (także badania rynkowe i marketingowe), mamy świetne wyniki. Warto dodać, że interpretujemy wyniki badań. Piszemy przemówienia, personalizujemy je pod oczekiwania i życzenia naszych Klientów. Warto wskazać, że robimy także multimedialne prezentacje, które odpowiadają wysokim wytycznym korporacyjnym. Świadczymy też usługi z zakresy korekt prac i tekstów (zarówno tych naukowych, jak i tych zwykłych). Tłumaczymy teksty na wiele języków świata (polski - obcy, obcy - polski i obcy - obcy). Zajmujemy się także tworzeniem stron internetowych i przepisywaniem tekstów (tekst na tekst, nagranie na tekst). Zapraszamy do współpracy z nami!

 • Transkrypcje - przepisywanie ze słuchu

  Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnie wykonywaniem transkrypcji rozmów, transkrypcji nagrań, wywiadów, konferencji. Zlecenia wykonujemy szybko, sprawnie, przy niskiej cenie, zachowująć najwyższą jakość usług, co jest niewątpliwie rzadkością w dzisiejszych czasach. Warto powierzyć nam swoje wszystkie zlecenia i szybko przekonać się że jesteśmy profesjonalistami w każdym calu, zapewniamy poufność i bezpieczeństwo.

 • Kudelski Communications - Interaktywna Platforma Biznesu

  Firma Kudelski Communications powstała na bazie rozwoju e-biznesu w Polsce. Zaczęliśmy od świadczenia usług transkrypcji nagrań i tekstów drogą internetową. Tak po pewnym czasie powstała marka Transkryptor. Dzisiaj Transkryptor współpracuje z dużymi firmami oraz klientami indywidualnymi w zakresie transkrypcji nagrań, nagrań wywiadów, spotkań, konferencji, dużych spotkań i posiedzeń sądowych. Oferujemy również nagrania krótkich spotkań i meetingów. Dzięki marce Transkryptor.com wyszliśmy poza granice polski oferując usługi w Unii Europejskiej i Stanach Zjednoczonych.
  W czasie rozwoju Kudelski Communications zdobyliśmy doświadczenie w szeroko rozumianej promocji marki w środowisku internetowym. Było to niezbędne żeby wypromować nasze usługi. Kudelski Communications to także sztuka i kultura, którą staramy się krzewić u młodych odbiorców internetu w Polsce i na świecie.

 • Miasto Tekstu - tłumaczenia, teksty marketingowe

  Zapraszamy do korzystania z usług jakie oferuje firma Miasto Tekstu. Specjalizujemy się w zapewnianiu naszym klientom wysokiej jakości tekstów marketingowych i tekstów na blogi. Tworzenie tekstów marketingowych może być zajęciem trudnym dla laików - zaufaj profesjonalistom w tej dziedzinie. Zapraszamy do kontaktu z nami. W Mieście Tekstu oferujemy także tłumaczenia z angielskiego oraz transkrypcje tekstów.

 • Rozpoznawanie mowy

  Gt-trans oferujemy profesjonalne usługi zamiany głosu na tekst. Koniec że żmudnym i pracochłonnym przepisywaniem przez naszych pracowników. System rozpoznaje pliki z głosu dowolnego lektora. Przyjmujemy materiały dźwiękowe z: posiedzeń rad, konferencji, rozmów telefonicznych, wykładów oraz z wielu innych źródeł. Transkrypcja nastąpi najpóźniej w dniu następnym od momentu potwierdzenia oferty. Zachęcamy również do skorzystania z bezpłatnego testu który znajdą Państwo na stronie www.bioconnect.pl. Zapraszamy zespół bioconnect.pl