• TRANSPORT LUBLIN - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

transport lublin

 • Transport hds Lublin

  Nasza firma powstała w 2009 roku. Specjalizujemy się w usługach transportowych, transporcie z hds. Posiadamy dwa samochody wyposażone w dźwig hds. Przewozimy kostkę brukową, kręgi betonowe i różnego rodzaju maszyny. Działamy na terenie województwa Lubelskiego jak i całej Polski. Transport hds Lublin to gwarancja jakości i szybkości działania. Naszymi największymi atutami są uczciwość i szybkość działania.

 • OKSER transport maszyn i urządzeń

  Usługi od transportu specjalistycznego z dźwigiem HDS po doradztwo unijne i inwestycyjne. A przy tym solidność, doświadczenie i fachowość charakteryzują firmę OKSER z siedzibą w Lublinie. W przewozie maszyn i urządzeń budowlanych specjalizują się już od 2004 roku, a od kilku ostatnich lat uczestniczą w projekcie Rzetelna Firma. W zakres realizowanych przez nich usług wchodzi także załadunek i transport drzewa oraz sypkich materiałów, a również montaż konstrukcji drogowych. mają przyzwolenie wydane przez Prezydenta Miasta Lublin uprawniające ich do transportu materiałów i substancji niebezpiecznych na obszarze całego kraju. Chętnie przyjmą każde zlecenie, nawet te nietypowe. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o OKSER - zapraszamy do odwiedzin, kontaktu telefonicznego albo mailowego lub na ich stronę.

 • Lubelskie przeprowadzki

  Jeżeli już zamierzasz się przeprowadzić powinnaś zastanowić się nad spółką która kompleksowo a dodatkowo profesjonalnie dokona twojej przeprowadzki. Taką firma jest aktualnie firma Gamblin. Firma Gamblin świadczy usługi przeprowadzek w Lublinie oraz dodatkowo transportu na terenie całego państwie jak również oprócz jego granicami dla twojej wygody. Szybko i szybko przeprowadzona przeprowadzka to mniejsze koszty i mniej nerwów! Zapraszamy na stronę internetową WWW!

 • Przeprowadzki Lublin

  Lubelska firma zajmująca się profesjonalnymi usługami z zakresu przeprowadzek i transportu. Oferta Snook-Trans skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i firm czy urzędów.

  Dla Firm:
  Oferujemy usługi z zakresu relokacji biur i sklepów, stałą współpracę z zakaresu usług transportowych, ale też w ramach usług wymagających bezpośredniego kontaktu z indywidualnym klientem. Nasze samochody są świetnie utrzymane, kierowcy sprawni i doświadczeni a tragarze przygotowani zarówno do ciężkich prac jak i kontaktu z klientem. Zachęcam sklepy meblowe, które nie posiadają własnego transportu, do wynajmowania lub polecania naszej firmy. Państwa klienci będą z pewnością usatysfakcjonowani.
  Oferujemy przeprowadzki klubów bilardowych, dyskotek, restauracji i kawiarni - cena do negocjacji, szybki czas wykonania usługi pozwolą na utrzymanie płynności w prowadzeniu własnego biznesu. Szczegółowa oferta znajduje się na naszej stronie wraz z cennikiem i szerszym opisem poszczególnych usług. Warto obejrzeć nasze referencje umieszczone na zewnętrznym portalu, do którego link znajduje się na stronie głównej.

  Dla klienta indywidualnego:
  W naszej ofercie znajdują się zarówno przeprowadzki domów jak i mieszkań, istnieje możliwość wykonania przeprowadzki na terenie całego kraju i poza jego granicami. Zajmujemy się przeprowadzkami międzynarodowymi i długodystansowymi oraz transportem na terenie Lublina i Lubelszczyzny. Oferujemy doświadczonych tragarzy, którzy skrócą czas przeprowadzki zachowując przy tym wszelkie standardy bezpieczeństwa. Nasze samochody, które można obejrzeć na stronie, są przystosowane do wszelkiego rodzaju przeprowadzek, a w szczególności do transportu mebli. Z chęcią wykonamy także mniejsze usługi transportowe takie jak odbiór mebli ze sklepu, recykling starych mebli czy też drobniejszy przewóz. Na naszej stronie znajduje się obszerny poradnik dla przeprowadzających się, który sprawi, że przeprowadzka nie będzie już tak stresującym przedsięwzięciem.

  Dla każdego:
  Przygotowaliśmy pakiet, który każdemu pozwoli skorzystać z naszej firmy - szczególnie wymagający znajdą w nim ekskluzywne usługi, Ci, którym po prostu potrzebny jest transport także znajdą coś dla siebie. W naszej firmie klient jest zawsze najważniejszy, dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy! Staramy się, by praca przez nas wykonywana odznaczała się zawsze wyjątkowym profesjonalizmem, nasze doświadczenie pozwala nam radzić sobie w wyjątkowo trudnych warunkach.