• TRANSPORT MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

transport materiałów budowlanych

  • OKSER transport maszyn i urządzeń

    Usługi od transportu specjalistycznego z dźwigiem HDS po doradztwo unijne i inwestycyjne. A przy tym solidność, doświadczenie i fachowość charakteryzują firmę OKSER z siedzibą w Lublinie. W przewozie maszyn i urządzeń budowlanych specjalizują się już od 2004 roku, a od kilku ostatnich lat uczestniczą w projekcie Rzetelna Firma. W zakres realizowanych przez nich usług wchodzi także załadunek i transport drzewa oraz sypkich materiałów, a również montaż konstrukcji drogowych. mają przyzwolenie wydane przez Prezydenta Miasta Lublin uprawniające ich do transportu materiałów i substancji niebezpiecznych na obszarze całego kraju. Chętnie przyjmą każde zlecenie, nawet te nietypowe. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o OKSER - zapraszamy do odwiedzin, kontaktu telefonicznego albo mailowego lub na ich stronę.

  • Transport HDS Wrocław materiałów budowlanych maszyn urządzeń

    Nasza firma oferuje transport ciężarowy HDS materiałów budowlanych, kontenerów, maszyn i urządzeń, kamienia, oraz innych towarów na terenie Wrocławia województwa dolnośląskiego oraz całej Polski. Usługi transportowe HDS autem ciężarowym Mercedes samozaładowczym. Ładowność 10t. HDS udźwig 4,5t. Wymiary skrzyni ładunkowej pozwalają na transport HDS materiałów gabarytowych. HDS czyli hydrauliczny dźwig samochodowy umożliwia samozaładunek oraz samorozładunek skrzyni oraz inne usługi dźwigowe HDS . Zajmujemy się usługami hds od 1993 r. Dodatkowo zajmujemy się również sprzedaża kamienia ozdobnego do orodu. www.trasnportihds.pl

  • tab-trans.pl

    TAB-TRANS to profesjonalna firma świadcząca usługi transportowe. Jej siedziba znajduje się w Krakowie a działalność w branży prowadzi już od 2006 roku. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w krajowym transporcie kontenerów magazynowych oraz biurowych a oprócz tego materiałów budowlanych jak i towarów ponadgabarytowych specjalistycznymi, doskonale przystosowanymi pojazdami. Firma gwarantuje rzetelność, terminowość a ponadto fachowe doradztwo i atrakcyjne warunki współpracy. Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółami oferty albo chcą się skontaktować z firmą, wystarczy wejść na stronę internetową.