• TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

Transport niskopodwoziowy

 • Transport drogowy ponadgabarytowy, niskopodwoziowy, specjalistyczny

  Enpire Transport jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą w zakresie organizacji transportu drogowego rzeczy, powstałą z chęci świadczenia usług najwyższej jakości oraz profesjonalnego i indywidualnego podejścia do Klienta przy możliwie najniższych cenach.

  Dzięki ambitnemu i w pełni zaangażowanemu zespołowi pracowników organizowane przez nas transporty całkowicie zaspokajają potrzeby naszych Partnerów biznesowych – towarzyszymy im od momentu zlecenia usługi aż do jej zakończenia pozostając w stałym kontakcie, a następnie pomagamy znaleźć optymalne rozwiązania przy planowaniu kolejnych wysyłek.

  Doświadczenie, pewność oraz szybkość w działaniu umożliwiają nam kompleksową obsługę nawet najbardziej wymagających Klientów, których stanowią przedsiębiorstwa o różnorodnej wielkości oraz osoby indywidualne. Elastyczne podejście do każdego zlecenia pozwala nam efektywnie pracować z firmami specjalizującymi się w różnych branżach gwarantując bezpieczeństwo oraz szybkie zrealizowanie założeń zawartych w zamówieniach.

  Wyróżnienia oraz zaufanie, którym darzą nas codziennie nasi Klienci sprawiają, że jesteśmy firmą wiarygodną i stabilną, a dzięki temu zdolną stawić czoła najtrudniejszym wyzwaniom.

  Specjalizujemy się w organizacji krajowego i międzynarodowego transportu towarów całopojazdowych (FTL) oraz częściowych (LTL).

  Co transportujemy?
  ładunki neutralne
  ładunki chłodnicze
  ładunki niebezpieczne
  ładunki ponadgabarytowe, ponadnormatywne i ciężkie
  ładunki sypkie

  Transportujemy na terenie Unii Europejskiej, pozostałych krajów Europy, a także krajów WNP oraz na Bliski Wschód.

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą naszych usług, w tym: transportu ponadgabarytowego, ponadnormatywnego. Jako firma z bogatym doświadczeniem możemy zaproponować także transport specjalistyczny, transport maszyn czy transport niskopodwoziowy na korzystnych warunkach.

  Transportujemy ładunki do krajów europejskich m.in.: Anglii, Danii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Rosji, Szwecji, Turcji czy Włoch.

 • Transport ponadnormatywny

  SASIN to firma usługowa istniejąca od dekady. Naszą domeną jest transport ciężki - na tym polu mamy wszelkie wymagane umiejętności i znaczące doświadczenie. Dzięki temu nasze usługi są bardzo wysokiej jakości. Wszystkie zlecenia rozpatrujemy indywidualnie i wykonujemy błyskawicznie i bezproblemowo - ekwipunki transportujemy na obszarze całej Europy. To, co nas wyróżnia to totalny profesjonalizm i całkowita wiedza dotycząca usług takich jak transport ponadgabarytowy - naszym usługobiorcom udzielamy odpowiedzi na każde wątpliwości.
  Firma Sasin to rękojma rzetelnej i kompleksowej obsługi kontrahentów indywidualnych i firm - nasz sprzęt spełnia wszelakie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i koresponduje narzuconym odgórnie normom.
  Zapraszamy do zapoznania się z bardziej szczegółowymi wiadomościami na stronie www.transportponadgabarytowy.pl.

 • Sasbud - Kruszywa, Transport ponadgabarytowy, ciężki - Warszawa

  Firma Sasbud oferuje: sprzedaż kruszywa wszelkiego rodzaju, sprzedaż wszelakiej kostki brukowej, a także palisad, donic dekoracyjnych, obrzeży decor i elementów schodowych, elementów ogrodzeń i murów, elementów drogowych. Oferujemy także usługi z zakresu: rozbiórki i wyburzenia obiektów żelbetowych, betonowych i ceglanych, prowadzone na terenie całej Polski. Wykonujemy różne prace ziemne i wykopy, także przygotowanie placu budowy pod wielkie i małe inwestycje. W ofercie posiadamy też roboty drogowe, układanie kostki i recykling gruzu, do którego używamy kruszarki szczękowej PEGSON z niezależnym napędem, umożliwiającym pracę w terenie. Wydajność kruszarki to 60 - 180 ton/h. Jako jedni z nielicznych na terenie Warszawy posiadamy mobilny sortownik EXTEC, który sortuje materiał według pożądanej frakcji. Jedną z naszych głównych ofert są usługi transportowo-sprzętowe. Nasze zaplecze techniczne uzupełnia pierwszy w Polsce ciągnik siodłowy Scania o mocy 730KM w konfiguracji 8x4 oraz naczepa niskopodwoziowa typu tiefbett marki Nooteboom wyposażona w 8 niezależnych osi wahliwych typu Pendel X-2. Wytrzymałość techniczna naczepy to ponad 90 ton. Świadczymy transport niskopodwoziowy, ponadnormatywny i ponadgabarytowy na terenie całego kraju. Możliwy pilotaż transportu. Gwarantujemy ubezpieczenie OC przewoźnika na sumę 1 000 000 PLN, szybkie terminy realizacji, konkurencyjne ceny. Szczegóły ofert na naszej stronie. Sprawdź nas, nie pożałujesz.

 • Bor-Trans Sp. z o.o.

  BOR TRANS to firma transportowa bazująca wyłącznie na własnym taborze. Jesteśmy na rynku od wielu lat, co pozwoliło zyskać nam status rzetelnego i solidnego przewoźnika w oczach naszych zleceniodawców. Przewozimy dla naszych kontrahentów ładunki w kraju i za granicą. Naszą specjalnością jest transport nietypowych ładunków gabarytowych (koparki, ładowarki, maszyny rolnicze, ciągniki siodłowe itp.). Dysponujemy gamą naczep niskopodwoziowych oraz platform aby przetransportować dla Państwa wszelkie ładunki nawet do wysokości 3.6 m.

 • Transport maszyn budowlanych

  Od wielu lat działamy na rynku jako jedna z najlepiej ewoluujących się firm transportowych i logistycznych. Swoim licznym Konsumentom udowodniliśmy, że nasze usługi to jakość, rzetelność, i po prostu zaoszczędzony czas. Nadrzędnym celem wieloletniej działalności jest transport ponadgabarytowy jak również przewóz ponadnormatywny. Specjalnością firmy jest ponadto przewóz niskopodwoziowy. Wieloletnia batalia o prym w świecie nienormatywnych wag i rozmiarów zaowocowała stworzeniem własnej, wysoce wykwalifikowanej floty jak również zebraniem doświadczonego zespołu pracowników.

 • wronkop.pl

  Usługi transportowe, w tym transport materiałów sypkich, roboty ziemne, a także prace ciężkim sprzętem to oferta, jaką na terenie województwa podkarpackiego realizuje firma Wronkop z Łańcuta. Wykonujemy wykopy pod fundamenty dużych obiektów przemysłowych, prace ziemne, usługi koparkami gąsienicowymi, usługi spycharkami, usługi pojazdem niskopodwoziowym lub podnośnikiem teleskopowym. Naszą specjalnością jest rekultywacja i niwelacja terenu. Działamy także w branży stalowej stalową i zajmujemy się wykonywaniem wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych. Zapraszamy!

 • Cas-sprzęt wynajem koparek i wywrotek

  Cas- Sprzęt funkcjonuje od ponad 20 lat w branży sprzętowo-transportowej. Współpracujemy zarówno z dużymi firmami jak I z osobami prywatnymi na terenie Katowic, Sosnowca, Mysłowic oraz pozostałych miast Śląska. Charakteryzuje nas terminowość, rzetelność,oraz najwyższa jakość świadczonych usług. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: wynajem koparek I wywrotek, transport niskopodwoziowy, prace ziemne, wyburzenia, czyszczenie ulic I wywóz gruzu. Posiadamy własny sprzęt ciężki, koparki gąsienicowe, kołowe, koparko-ładowarki, walce I spycharki. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony oraz kontaktu w celu omówienia współpracy. Firma zyskała pozytywną opinię wśród kontrahentów jako odpowiedzialnego partnera, dla którego zadowolenie jest priorytetem. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz do nawiązania współpracy.