• TRANSPORT SPECJALISTYCZNY - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

transport specjalistyczny

 • DAR-TRANS transport maszyn budowlanych mazowieckie

  Zachęcamy do skorzystania z usług firmy transportowej DAR-TRANS Dariusz Tolak z Niegowa niedaleko Warszawy. W zakresie działalności przedsiębiorstwa mieszczą się: przewóz ładunków ponadgabarytowych, przewóz maszyn rolniczych, transport maszyn budowlanych i samochodów ciężarowych. Proponujemy kompleksowe usługi - od ubezpieczenia przesyłki, poprzez wybór transportu oraz zabezpieczenie ładunku na czas jego trwania, po sprawną oraz terminową realizację zlecenia. Posiadamy nowoczesną flotę samochodową, zatrudniamy doświadczonych kierowców, co pozwala nam zaświadczać usługi wysokiej jakości. Szczegółowe wiadomości na naszej stronie internetowej.

 • Transport Gabaryty - Holowanie Szczecin

  Transport Import Export Autoholowanie Szczecin. Pomoc drogowa i Autoholowanie Szczecin. Sprowadzanie samochodów z USA. Transport ponadgabarytowy - specjalistyczny - ponadnormatywny.HOLOWANIE KRAJ I ZAGRANICA: - samochodów powypadkowych- samochodów po kolizji-samochodów z urwanym zawieszeniem- i wiele innych. TRANSPORT KRAJ I ZAGRANICA: - samochodów osobowych- samochodów dostawczych- samochodów ciężarowych- ciągników siodłowych- sztaplarek- domków holenderskich- camperów, kampingów- motorów- łodzi (jachty, motorówki itp.)- quadów, ATV- skuterów śnieżnych, wodnych- sprzętu rolniczego- sprzętu budowlanego- i wiele innych. TRANSPORT PONADGABARYTOWY - SPECJALNYSPROWADZANIE AUT Z ZAGRANICY (Z całej Europy oraz z USA i Kanady wraz z załatwianiem wszelkich formalności) Dzwoń: +48 601 55 44

 • Wyburzenia, roboty ziemne, transport specjalistyczny

  Realizujemy prace związane z rozbiórkami i wyburzeniami wszelkiego rodzaju obiektów. Jesteśmy podmiotem wyspecjalizowanym w prowadzeniu robót rozbiórkowych, demontażowych, rozbiórce konstrukcji stalowych, jak również maszyn, urządzeń oraz instalacji przemysłowych. Prace rozbiórkowe wykonujemy kompleksowo począwszy od opracowania dokumentacji projektowej i uzyskania pozwolenia na rozbiórkę, poprzez prace wyburzeniowe oraz recykling gruzu, a skończywszy na zagospodarowaniu powstałych odpadów oraz uporządkowaniu i niwelacji terenu. Do wyburzeń prowadzonych metodą mechaniczną stosujemy nowoczesny i bardzo profesjonalny park maszynowy. Posiadane jednostki sprzętowe oraz doświadczenie zdobyte na przestrzeni kilkunastu lat pozwalają nam na prowadzenie prac wyburzeniowych obiektów o różnym stopniu trudności i wysokości. Posiadamy wyspecjalizowaną załogę legitymującą się niezbędnymi kwalifikacjami i uprawnieniami. Wszystkie roboty rozbiórkowe prowadzone są pod nadzorem osoby posiadającej w tym zakresie stosowne uprawnienia. Nasza oferta obejmuje nie tylko działalność wyburzeniową, ale także szereg usług dodatkowych. Zarówno potencjał sprzętowy, jak i pracowniczy gwarantują wykonanie powierzonego nam zadania w sposób solidny i dynamiczny. W swoich działaniach kładziemy nacisk na profesjonalizm oraz terminowość, uwzględniając wszelkie uwagi i sugestie ze strony Klientów.

 • Transport ładunków ciężkich

  Firma GlobTrans to przede wszystkim wysoko kwalifikowany i z dużym doświadczeniem przewoźnik, specjalizujący się w przewozach specjalistycznych. Posiadamy odpowiedni tabor, by sprostać przewiezieniu każdego, nawet największego i najcięższego ładunku pojazdami drogowymi. Przewozimy transformatory, generatory dla elektrowni nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Posiadamy kilkanaście ciągników siodłowych z naczepami oraz zestaw modułowy 4+14 osi.

 • wronkop.pl

  Usługi transportowe, w tym transport materiałów sypkich, roboty ziemne, a także prace ciężkim sprzętem to oferta, jaką na terenie województwa podkarpackiego realizuje firma Wronkop z Łańcuta. Wykonujemy wykopy pod fundamenty dużych obiektów przemysłowych, prace ziemne, usługi koparkami gąsienicowymi, usługi spycharkami, usługi pojazdem niskopodwoziowym lub podnośnikiem teleskopowym. Naszą specjalnością jest rekultywacja i niwelacja terenu. Działamy także w branży stalowej stalową i zajmujemy się wykonywaniem wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych. Zapraszamy!

 • Transport specjalistyczny, gabaryty Betrans Konieczno

  Transport specjalistyczny. Realizujemy transport specjalistyczny, gabaryty oraz usługi dźwigowe i warsztatowe transport ponadgabarytowy. Działamy na terenie Województwa świętokrzyskiego oraz całego kraju. Pełna oferta Betrans Konieczno na Naszej stronie internetowej. Zaufaj sprawdzonemu spedytorowi. Doświadczeni kierowcy w połączeniu z markowym taborem samochodów ciężarowych do klucz do Naszego sukcesu i ilości zadowolonych klientów.

 • OCS Transport dedykowany mazowieckie

  OCS to profesjonalna internacjonalna firma kurierska. Siedziba jej polskiego przedstawiciela znajduje się w Raszynie pod Warszawą. Oferujemy najwyższej jakości usługi obejmujące transport powietrzny, lądowy oraz usługi specjalistyczne. Zajmujemy się przewozem ładunków każdego rodzaju, również medycznych, bio-farmaceutycznych oraz wymagających szczególnych warunków podczas transportu. Załatwiamy niezbędne formalności i umożliwiamy śledzenie przesyłki na każdym etapie realizacji zlecenia. Więcej szczegółów dotyczących działalności i oferty umieściliśmy na naszej stronie internetowej.