• TROFEA SPORTOWE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

trofea sportowe

  • Medale

    Działamy na rynku już od wielu lat i mamy przyjemność zaprezentować Państwu wykonane w sposób estetyczny i cechujące się wysoką jakością trofea sportowe, takie jak puchary, statuetki, nagrody, medale oraz dyplomy. Naszą specjalnością jest także komputerowe grawerowanie laserem, do którego używane zaawansowanych technologicznie urządzeń. Ofertę firmy Tryumf kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i szkół, firm, organizacji czy klubów sportowych. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową.

  • Trofea sportowe

    Posiadamy w naszym sklepie szereg różnych trofeów sportowych do wyboru. Są to m.in. puchary, medale, patery, które produkujemy samodzielnie. Najnowsza kolekcja na rok 2012 została zaprezentowana na stronie. Polecamy nasze pamiątki okolicznościowe, a przede wszystkim statuetki szklane. Firma COLUMBEX istnieje na polskim rynku od 1989 roku, od tamtego czasu zwiększając co roku swoją ofertę wszystkich wyrobów sportowych. Zaspokajamy potrzeby naszych klientów, nigdy nie ma problemów z wybraniem indywidualnego wzornictwa, systematycznie rozszerzamy dostępne produkty w sprzedaży. Jesteśmy jedną z najbardziej znanych firm w Polsce w tej branży, ponieważ z naszych usług skorzystało już wiele organizacji i klubów sportowych, urzędów miast, placówki oświaty oraz indywidualni klienci. Wszystkie trofea są oryginalne i nigdzie niespotykane wykonane w najlepszej jakości zgodnie z panującą obecnie modą, a wzornictwo zostało dobrane pod gusta naszych klientów. Nasza hala produkcyjna znajduje się w Opolu, gdzie możesz również zakupić statuetki, medale i puchary.

  • Puchary sportowe

    Firma Mediaform specjalizuje się w sprzedaży trofeów. Rozporządza zróżnicowaną ofertą pucharów sportowych, wśród których można wyróżnić: puchary exclusive, prestige, satin, szklane, kolumnowe, kolorowe oraz standard. Towary firmy stanowią wspaniałe nagrody za osiągnięcia w rozmaitych dyscyplinach sportowych, zmaganiach i turniejach. Poszczególne rodzaje pucharów różnią się od siebie kształtem i fakturą. Standardowo występują w odsłonie złotej, srebrnej i brązowej. Dostępne są jednak też inne warianty kolorystyczne. Wiele z nich to indywidualne propozycje firmy.