• TUNELE FOLIOWE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

tunele foliowe

  • Tunele foliowe

    Firma Nasza to uznana marka na polskim rynku jak i zagranicznym. Zapraszamy do skorzystania z produktów Naszej firmy. Nasze tunele foliowe cieszą się uznaniem rzeszy kontrahentów, którzy współpracowali z Nami. Jesteśmy profesjonalni pod wieloma względami. Przeszkolona kadra pracownicza zapewni Państwu najlepszą obsługę, a co najistotniejsze najlepsze tunele. Wszystkie informacje dotyczące działalności można znaleźć w internecie na Naszej firmowej witrynie internetowej, na którą zachęcam Państwa już teraz.

  • Tunele foliowe Krosagro

    Krosagro to marka wysokiej jakości tuneli foliowych służących do ochrony i intensyfikacji upraw świeżych owoców, warzyw i kwiatów. W ofercie producenta oprócz wielu modeli tuneli znajdują się również namioty garażowe oraz namioty magazynowe. Konstrukcja tuneli Krosagro wykonana jest z ocynkowanych ogniowo rur stalowych. Przykrycie natomiast może być brezentowe, z siatki lub poliwęglanu. Tunele Krosagro są przystosowane do wszelkich warunków pogodowych, nawet tych ekstremalnych, jak ulewy czy grad. Produkty marki Krosagro przeznaczone są zarówno dla drobnych sadowników jak i dla dużych przedsiębiorstw rolniczych zajmujących się uprawą owoców, warzyw czy kwiatów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  • Sklep internetowy Fabryka Ogrodów

    Jeżeli interesujesz się ogrodnictwem, posiadasz własny ogród lub działkę albo  ktoś z Twoich bliskich posiada, a Ty często na niej bywasz, oferta FabrykiOgrodów jest właśnie dla Ciebie. W sklepie tym znajdziesz bogaty asortyment mebli ogrodowych, altan, domków, szklarni. Dodatkowo możesz kupić znakomite akcesoria i meble ogrodowe dla dziecka. Kupisz tu cały plac zabaw, tunel ogrodowy i wiele wiele więcej. Oferowane produkty, pochodzą z najnowszej oferty, która jest na bieżąco aktualizowana. Firma z dużą uwagą słucha swoich klientów, dzięki czemu wypracowany przez lata model biznesowy, pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie.