• ULTRADŹWIĘKOWE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

ultradźwiękowe

 • Badania nieniszczące

  Pragniemy powitać bardzo serdecznie na witrynie www naszej firmy. Badania nieniszczące stanowią cel naszej działalności już od naprawdę wielu lat. Emisja akustyczna i badania ultradźwiękowe przeprowadzane przy użyciu najwyższej jakości urządzeń są specjalnością naszego zespołu. Na prezentowanej tu witrynie sieciowej jest wyeksponowana całkowita oferta naszych działań, opis stosowanych metod. Dowiedzą się Państwo między innymi, czym są czynności takie jak beamforming i w jaki właściwie sposób przeprowadza się badania wibrotermograficzne. Zachęcamy do odwiedzin, nasza strona internetowa to doskonałe źródło informacji o powyższych zagadnieniach.

 • Badania nieniszczące

  Laboratorium Badań Nieniszczących zaprasza do współpracy. Oferujemy badania takie jak: badania nieniszczące, radiograficzne, ultradźwiękowe, penetracyjne, magnetyczno-proszkowe, połączeń spawanych i materiałów między innymi takich obiektów i elementów jak: rurociągi, zbiorniki, urządzenia ciśnieniowe. Szczegóły dotyczące oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy serdecznie do współpracy.

 • MIDYTEST

  Niewielkie przedsiębiorstwo zajmujące się wykonawstwem badań nieniszczących, niszczących oraz inspekcji przemysłowych. Specjalizuje się w ultradźwiękowych badaniach spoin, odlewów i odkuwek, sporządzaniu procedur i instrukcji, tworzeniu planów kontroli konstrukcji stalowych zgodnie z wymogami EN 1090, obecności przy kluczowych fazach produkcji w ramach czynności strony trzeciej. Personel posiada kwalifikacje 2 i 3 stopnia wg EN 473, wieloletnie doświadczenie w kontroli jakości złączy spawanych konstrukcji stalowych i rurociągów przesyłowych, odbiorach technicznych materiałów hutniczych. Gotowe jest do współpracy na terenie Polski, Czech, Niemiec i całej Europy.

 • F.U.H. Echo-Test Czesław Ulman - Kompleksowe badania nieniszczące wyrobów stalowych

  F.U.H. Echo-Test Czesław Ulman powstała w 2003 r. Jedną z głównych działalności firmy jest wykonywanie badań nieniszczących metodami ultradźwiękowymi, magnetyczno-proszkowymi, penetracyjnymi, rentgenowskimi i wizualnymi. Głównymi obiektami badawczymi są wyroby hutnicze( blachy, pręty, walcówki, odkuwki, odlewy), konstrukcje stalowe i urządzenia ciśnieniowe. Jako niezależna firma wykonujemy odbiory 3.2 wg PN-EN 10204 wyrobów hutniczych i konstrukcji stalowych. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klienta trudnimy się również sprzedażą wyrobów hutniczych. Posiadamy kwalifikowaną i doświadczoną kadrę inżynieryjno- techniczną z uprawnieniami 2 i 3–go stopnia wg PN-EN 473. Sukcesywnie prowadzimy szkolenia dla personelu badawczego. Do realizacji usług służy nowoczesny wysokiej klasy sprzęt badawczy co pozwala na osiągniecie dużej jakości wykonanych zlecenia. Naszym celem jest ciągłe zadowolenie klienta z naszych usług.

 • Tynaxtools - Piaskarki narzędzia wyposażenie warsztatu ogrodu i domu

  Oferujemy wyposażenie warsztatu ogrodu i domu w przystępnej cenie i z błyskawiczna realizacją zamówień. Znajdziesz u nas narzędzia i urządzenia takie jak piaskarki do piaskowania, podnośniki, myjki ultradźwiękowe, narzędzia ręczne i pneumatyczne. Z wyposażenia ogrodu i domu oferujemy szereg udogodnień sprawiających, iż relaks w ogrodzie lub na działce staje się jeszcze bardziej przyjemny: hamaki ogrodowe, stelaże do hamaków ogrodowych. Profesjonalne piaskarki kabinowe to świetne wyposażenie dla przemysłu. Serdecznie zapraszamy! Pamiętajcie, iż przedmioty o cenie powyżej 500zł wysyłamy za darmo !

 • Artwit materiały pikowane Łódź

  Jeżeli potrzebujesz wysokiej jakości pikowanych tkanin nie czekaj i już w dniu dzisiejszym skontaktuj się z firmą Artwit z siedzibą w Łodzi. Tamtejsi pracownicy wykorzystują nowatorską, ekologiczną oraz bardzo ekonomiczną metodę - pikowanie ultradźwiękami. Umożliwia ona szycie bez używania igieł, nici, klejów i taśm. Przedsiębiorstwo produkuje tkaniny doskonale nadające się do szycia m.in. płaszczy i kurtek. Co więcej pikujemy tkaniny pościelowe, na kanapy, narzuty, śpiwory oraz wózki oraz foteliki dziecięce. Zapewniamy najwyższą jakość tkanin oraz okazyjne ceny. Zapewniamy terminowe realizacje zleceń. Więcej wiadomości znajdziesz na naszej stronie internetowej.

 • Kalla.pl - Badania ultradźwiękowe

  Kalla Sp. z o.o. to polska firma oferująca usługę kompleksowego przeprowadzania badań nieniszczących NDT. Specjaliści Kalla wykonują głównie:badania ultradźwiękowe,
  badania magnetyczno-proszkowe,
  badania endoskopowe,
  badania penetracyjne,
  badania wizualne złączy spawanych.

  Badania nieniszczące pozwalają na ocenę stanu konstrukcji, jej trwałości, jakości wykonania i bezpieczeństwa bez ryzyka uszkodzenia badanego elementu. Swe usługi firma kieruje w pierwszej kolejności do wszystkich firm, w których priorytetem jest sprawdzona jakość konstrukcji.

  Firma proponuje również:przeprowadzanie badań niszczących DT;
  usługi spawania orbitalnego i montażu instalacji bioprocesowych;
  zróżnicowany asortyment sprzętu, środków i aparatury niezbędnych do badań NDT oraz akcesoria spawalnicze.

 • Pepperl Fuchs - producent czujników fotoelektrycznych

  Pepperl + Fuchs ustanawia standardy jakości i innowacyjnej techniki dla automatyki przemysłowej. Projektujemy, produkujemy i dostarczamy nasze produkty i usługi w Europie, Ameryce i Azji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: czujniki pojemnościowe, przemysłowe systemy wizyjne, czujniki fotoelektryczne oraz czujniki ultradźwiękowe. Zapewniamy wsparcie naszych inżynierów już na etapie projektowania implementacji naszych czujników.

 • www.ultra-nonwoven.com

  Firma Bosmann prowadzi działalność w zakresie maszyn produkujących włókniny z wykorzystaniem technologii ultradźwiękowych. Nasze urządzenia posiadają certyfikaty poświadczające zarówno ich jakość, jak i bezpieczeństwo. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników. Od wielu lat kooperujemy z przedsiębiorcami z całego świata, między innymi z Chin czy Stanów Zjednoczonych. Cały czas doskonalimy się w branży, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Osoby zainteresowane uzyskaniem dokładnych informacji dotyczących naszej firmy oraz oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

 • Badania magnetyczno-proszkowe - ndt24.pl

  Przedsiębiorstwo Casp System Sp. z o.o. zlokalizowane jest w Jaworznie. Specjalizujemy się w oferowaniu urządzeń z zakresu automatyki przemysłowej a także badań nieniszczących i innych. Wszystkie proponowane przez nas artykuły nabywane są od uznanych dystrybutorów, dzięki czemu możemy zagwarantować ich wysoką klasę oraz wysoką trwałość. Funkcjonujemy w branży od wielu lat. Zatrudniamy doświadczonych pracowników o doskonałych kwalifikacjach. Gwarantujemy fachowe doradztwo przy wyborze sprzętu najlepiej dopasowanego do konkretnych potrzeb.

1 · 2 · następna strona »