• URLOP MACIERZYŃSKI - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

urlop macierzyński

 • Urlop macierzyński

  W życiu każdej kobiety przychodzi czas, kiedy potrzebny jest urlop macierzyński. Na naszym portalu próbujemy szczegółowo opisać wszystko, co jest związane z tą tematyka, zaczynając od wniosku o urlop aż po przypisy a aktów prawnych, które dokładnie tłumaczą różne niejasności związane z pracą i urlopem macierzyńskim. Jeżeli interesujesz się tematyką urlopu ojcowskiego, urlopu wychowawczego czy urlopu wypoczynkowego, to odwiedź naszą witrynę. Znajdziesz tam również wzory gotowych wniosków, które będziesz mógł pobrać. Jesteśmy pewni, że odwiedzicie naszą stronę.

 • Infolinia nestle

  Pragniemy wszystkich rodziców zachęcić do skorzystania z naszej oferty, w której można znaleźć produkty żywnościowe dla niemowląt i dzieci. Przez dwadzieścia lat naszej działalności na rynku polskim wprowadziliśmy już bardzo wiele nowych produktów, które w pełni odpowiadają potrzebom żywieniowym oraz fizycznym najmłodszych. Nad ich jakością pracowały tysiące naukowców oraz technologów. Wszystko po to, aby spełnić oczekiwania wszystkich nowoczesnych mam. W naszej ofercie można znaleźć między innymi mleko modyfikowane oraz kaszki dla dzieci.

 • Rodzina.gov.pl - Urlopy dla rodziców

  Strona internetowa kampanii społecznej promującej zmiany legislacyjne w zakresie urlopów dla rodziców, realizowanej jest przez Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich we współpracy z Departamentem Analiz Ekonomicznych i Prognoz MPiPS w ramach projektu „Aktywizacja społeczno-ekonomiczna kobiet na poziomie lokalnym i regionalnym” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  Nadrzędnym celem Kampanii jest upowszechnienie informacji na temat:

  - obowiązujących rozwiązań prawnych w zakresie uprawnień pracowniczych przysługujących pracującym rodzicom w związku z urodzeniem dziecka → zmian w zakresie wydłużenia urlopu macierzyńskiego, informacji nt. urlopu przysługującego obojgu rodzicom oraz pełnej informacji nt. urlopów ojcowskich.
  - znaczenia terminów: urlop ojcowski, urlop rodzicielski.
  - planowania urlopu → kiedy można go wykorzystać? Jakie korzyści zyskują rodzice/pracodawcy?
  - korzyści wynikających z aktywnego zaangażowania ojców w opiekę nad dziećmi → większa aktywizacja zawodowa kobiet może nastąpić tylko przy zwiększeniu udziału ojców w opiece nad dziećmi.
  Kampania kierowana jest do kobiet i mężczyzn w wieku 20–39 lat zaangażowanych w obowiązki rodzicielskie, pracodawców oraz ogółu społeczeństwa.