• USŁUGI SPECJALISTYCZNE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

usługi specjalistyczne

 • Tyrolki.pl - przedsiębiorstwo usług specjalistycznych

  Firma świadcząca usługi wysokościowe. Wykonujemy wszelkie prace z użyciem technik alpinistyki przemysłowej. W zakresie usług naszej firmy znajdziemy: malowanie, tynkowanie, renowacja obiektów wysokich. Konserwacja konstrukcji metalowych, zabezpieczenia antykorozyjne. Wycinamy drzewa, karczujemy tereny zielone, wykaszamy trawy i krzewy. Budujemy urządzenia rekreacyjne tj. tyrolki, mosty linowe, place zabaw dla dzieci.

 • Trans Raczek - transport hds, usługi hds

  Prezentowana tu firma Trans-Raczek specjalizuje się w szeroko rozumianych usługach transportowych, przede wszystkim takich jak profesjonalny transport kontenerów. W przypadku usług z tego zakresu zawsze niezbędna jest jak największa troska o bezpieczeństwo – firma ma już ogromne doświadczenie w prowadzeniu takiej działalności, przez co każdy klient będzie mógł tutaj liczyć na stuprocentowy profesjonalizm. Może to być wspaniała propozycja dla każdego, kto tylko zainteresowany jest nawiązaniem współpracy z rzeczywiście wykwalifikowanymi osobami, które przy wykorzystaniu najlepszego sprzętu będą w stanie zaoferować świetne wyniki wszelkich wykonywanych przez siebie prac.

 • Instytutosuszania.pl

  Instytut Osuszania - działamy w całej Polsce, infolinia dostępna 24h. Zadzwoń do nas i zamów profesjonalne usługi: osuszanie, ozonowanie oraz dezynfekcja.
  Z nami nie musisz się martwić o bezpieczeństwo twoich pomieszczeń.
  Wykonamy zlecenia dotyczące zarówno niewielkich powierzchni, jak i całych hal produkcyjnych. Zapraszamy do współpracy wszystkich, dla których ważne jest bezpieczeństwo pracowników oraz klientów.