• WAKACJE W KOŁOBRZEGU - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

wakacje w Kołobrzegu

 • Centrum Obsługi Turystycznej COT w Kołobrzegu

  Jesteśmy firmą, która zajmuje się organizacją wszelkiego rodzaju atrakcji i czasu wolnego. Oferta skierowana jest do turystów przyjeżdżających do Kołobrzegu i okolic.
  Współpracujemy z wieloma podmiotami oferującymi usługi z zakresu gastronomicznego, noclegowego i usługowego. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo m.in.:
  - wycieczki meleksami po Kołobrzegu,
  -rejsy po Morzu Bałtyckim statkami wycieczkowymi,
  -rejsy na Bornholm,
  -rejsy wędkarskie,
  -rejsy po Parsęcie łodziami flisackimi,
  -usługi przewodnickie,
  -ubezpieczenia turystyczne,
  -paintball,
  -kajaki,
  -wiele innych.
  Nasze biuro skupia się przede wszystkim na wycieczkach Eko pojazdami, podczas których lektor dostępny w językach polskim, angielskim i niemieckim opowiada Państwu o atrakcjach pięknego Kołobrzegu.
  Potrzeba wzbogacenia oferty turystycznej Kołobrzegu o dodatkowe atrakcje turystyczne i rozwój tych atrakcji zgodnie z postawą ekologiczną były początkiem narodzin marki Summer Car, która łączy w sobie pierwiastek ekologii i dobrej zabawy a co najważniejsze umożliwia zwiedzanie atrakcji Kołobrzegu w wygodny sposób. Decydując się na przejażdżkę, mogą Państwo szybciej odkrywać uroki nadmorskiego kurortu. Mają Państwo okazję podziwiać infrastrukturę portową, poznać bogatą historię miasta, zachwycić się jego architekturą. Dodatkowo oferujemy transport z i do hoteli na terenie Kołobrzegu. Nasze wycieczki mogą być połączone z rejsem statkiem. Jeśli spędzasz wakacje w tym mieście, skorzystaj z naszej oferty. Nasza propozycja, w zakresie przejażdżki meleksami (znane też jako ciuchcia, bądź kolejka), stanowi świetny sposób na zwiedzanie Kołobrzegu. Szukasz innych atrakcji, takich jak: latarnia, przewodnik, molo, czy też rejsy wędkarskie? Zapytaj się nas lub odwiedź stronę Nasz Facebook
  Zwiedzanie Kołobrzeg

 • Kołobrzeg - baza noclegowa

  Największa baza noclegowa w Kołobrzegu. Na naszym portalu znajdziesz zarówno listę hoteli, pensjonatów, jak również apartamenty, pokoi do wynajęcia i ośrodki wypoczynkowe. Na naszym portalu turystyczno-informacyjnym znajdziesz również aktualne atrakcje turystyczne, miejsca warte odwiedzenia oraz listę firm i sklepów w Kołobrzegu. Każdy wpis posiada zdjęcie, szczegółowy opis, mapkę dostawczą i pozycję GPS.