• WEEKEND W SPA - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

weekend w spa

 • Wczasy nad morzem - neptuno.pl

  Teraz są takie czasy,kiedy trudno jest wypocząć. Co to oznacza? Pracuje się tyle ile można, urlopy są wybierane czasami tylko i wyłącznie, bo jest to wymagane w świetle prawa i przełożony przez to sam nas wypycha na taki odpoczynek. Jednak pomyśl, czy nie pracujesz ciężko i nie wskazane faktycznie znaleźć chwili na odpoczynek z ukochaną osobą? Warto postawić na takie rozrywki, jak weekend w SPA oraz wakacje z dzieckiem. Są to dwa świetne pomysły podczas, których spędzisz czas z żoną i dziećmi, a na to bardzo często nie ma nawet chwili w tygodniu roboczym.

 • Weekend we dwoje

  Manor House to właściciel zespołu zabytkowego w Chlewiskach. Proponujemy komfortowy czas wolny w zabytkowych pokojach zamku usytuowanego w odseparowaniu od industrialnego zgiełku i hałasu. W naszej ofercie proponujemy romantyczne weekendy w spa, noclegi w zamku oraz możliwość korzystania ze stadniny koni. Manor House to doskonałe miejsce na wakacje we dwoje. Jeśli marzy Ci się romantyczny weekend w spa, to Manor House jest perfekcyjnym ośrodkiem dla Ciebie. Nasz hotel spa zagwarantuje Ci relaksujący wypoczynek w sąsiedztwie dzikiej przyrody i w oderwaniu od zmartwień codziennego życia. Dla tych którzy lubią czynny sposób wypoczywania sugerujemy korzystanie z naszej stadniny koni. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

 • Wczasy odchudzające w SPA, Hotel Miłomłyn Zdrój Medical SPA

  Polecamy wczasy odchudzające, kuracje i turnusy odchudzające. Prowadzimy diety: dieta owocowo - warzywna, dieta niskokaloryczna, dieta proteinowa. Organizujemy zdrowotny wypoczynek i wczasy z dietą. Polecamy: wczasy dla seniora, kuracje lecznicze, turnusy oczyszczające, weekend w SPA, zabiegi i pakiety SPA, kuracje dla kręgosłupa, kuracje dla serca, kuracje dla przemęczonych. Przyjedź i odpocznij na Mazurach, blisko lasu i jeziora. Posiadamy ścieżki rowerowe i trasy do uprawiania Nordic Walking. W naszym centrum Medical SPA można się zdiagnozować w kierunku chorób serca i można nabrać sił witalnych oraz szybko powrócić do formy, figury i zdrowia.

  Zobacz na: http://www.milomlynzdroj.pl/wczasy-odchudzajace,