• WINDY DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

windy dla niepełnosprawnych

 • Liftplus.pl - windy dla niepełnosprawnych

  Doczekaliśmy czasów, kiedy Ziemia kręci się tak szybko, że ludzkość często zapomina o sprawach tak istotnych, jak potrzeby komunikacyjne osób niepełnosprawnych ruchowo. Na całe szczęście o problemie mówi się coraz głośniej, a za słowami idą konkretne działania. Niemniej wciąż wiele pracy przed nami, pracy, którą od niemal dwóch i pół dekady wykonuje firma Liftplus – producent, dystrybutor i bezpośredni importer urządzeń dźwigowych, które wychodzą naprzeciw potrzebom osób o ograniczonych możliwościach ruchowych. Mowa tu o takich urządzeniach jak: windy (o różnych wysokościach podnoszenia, peronowe, do samochodów itp.), podnośniki pacjenta (wannowe, basenowe, sufitowe), wanny dla seniorów, szyny i rampy najazdowe i inne. Odwiedź stronę internetową Liftplus.pl i skorzystaj z szerokiej oferty urządzeń i usług.

 • Windy dla niepełnosprawnych, platformy dla niepełnosprawnych, windy

  Poruszamy się w świecie pełnym schodów, stopni i innych różnego rodzaju przeszkód, które osobom sprawnym nie stwarzają większego problemu, jednak te przeszkody są często nie do pokonania dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na szczęście widać duży postęp w tym temacie i coraz więcej widzimy w i przed budynkami platform dla niepełnosprawnych. To często urządzenia widoczne, bo stoją przed wejściami do budynków lub są dostawiane do ich ścian i w ten sposób obsługują kilka kondygnacji. Ale windy dla niepełnosprawnych są też instalowane jak tradycyjne windy i wówczas możemy zobaczyć tylko drzwi do nich prowadzące. Nasza firma instaluje wszystkie tego typu podnośniki dla niepełnosprawnych.

 • ARCON POLSKA Sp. z o.o.

  ARCON Polska Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją i montażem każdego rodzaju wind dla osób niepełnosprawnych od roku 1994. Propozycja marki obejmuje głównie platformy hydrauliczne, platformy prostoliniowe a także gąsienicowe transportery schodowe. Przedsiębiorstwo wykonuje też skomplikowane instalacje – dostosowując je do wymagań klientów. Główna siedziba znajduje się w Warszawie przy ul. Baletowej 14.Nasz numer telefonu to 22 648 08 10.

 • Windy towarowe Szczecin, Toruń, Bydgoszcz

  Windy osobowe i windy towarowe Szczecin, Toruń, Bydgoszcz - wejdź na stronę www firmy Peterlift i poznaj ofertę na montaż, konserwację czy serwis obejmujący windy towarowe Szczecin, Toruń, Bydgoszcz, windy osobowe czy windy domowe dla niepełnosprawnych. Firma Peterlift Szczecin (województwo zachodniopomorskie) serdecznie zaprasza do kontaktu wszystkich zainteresowanych windami i ich serwisem - dane na stronie www.