• WINOROŚL - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

winorośl

  • Kolorowe pnącza do Twojego ogrodu

    Jeżeli marzysz o przepięknym ogrodzie zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Oferujemy pnącza takie jak clematisy, milin amerykański, sadzonki winorośli,aktinidie - mini kiwi, borówki amerykańskie oraz inne krzewy owocujące. Starannie wybrane sadzonki gwarantują najwyższą jakość oraz pełną zgodność gatunków co szczególne znaczenie ma w przypadku powojników. Oferujemy również nasiona ziół i traw oraz cebule tulipanów, lilii, jak również specjalistyczne nawozy do oferowanych przez nas roślin. Zajmujemy się również fachowym doradztwem na temat roślin i ogrodów. Dodatkowo gwarantujemy szybką i bezpieczną wysyłkę roślin.

  • Sadzonki winorośli - Winnica Sfinks - winnicasfinks.pl

    Nasza szkółka zajmuje się produkcją i sprzedażą sadzonek winorośli.
    W mateczniku posiadamy ponad 250 atrakcyjnych odmian. Mamy wiele nowości, odmiany dla kolekcjonerów, ale także niedrogie sprawdzone i niezawodne odmiany do każdego ogrodu. Specjalizujemy się w wielkoowocowych odmiana deserowych, ale mamy również kilka popularnych odmian winiarskich. Oferujemy sadzonki gołokorzeniowe, a w sezonie letnim winorośl w pojemnikach.
    Prowadzimy sprzedaż wysyłkową, a dzięki doświadczeniu i starannemu pakowaniu, sadzonki zawsze docierają w nienagannym stanie.