• WKŁADY KOMINOWE - 3 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

wkłady kominowe

  • Wkłady kominowe

    Przedsiębiorstwo kominowewklady.pl trudni się oferowaniem wkładów oraz systemów kominowych. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty, które można stosować do wszystkich rodzajów paliw. Sprzedajemy wyłącznie produkty mające wymagane prawem certyfikaty, zapewniające całkowite bezpieczeństwo stosowania. Oferujemy fachowe rady oraz pomoc przy wyborze odpowiedniego produktu. Porad udzielamy telefonicznie lub mailowo. Oferujemy darmową przesyłkę dla osób, których zamówienie przekracza 800 złotych.

  • www.wklad-kominowy.pl

    Firma F.H.U. ITEK Polska ma swoją siedzibę w Bytomiu. Trudni się sprzedażą wkładów kominowych. Poza całymi wkładami kominowymi, dostępne są tu również ich części, takie jak rury, kolana, szybry, przejścia do kominów ceramicznych. Jeśli chodzi natomiast o wkłady kominowe, to Klient może tu zakupić wkłady kwasoodporne, żaroodporne i TURBO. Sklep przeprowadza również atrakcyjne promocje. Sprzedawane przez sklep wkłady cechują się tym, że są trwałe, ekologiczne, bezpieczne, odporne na wysokie temperatury. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty, warto zajrzeć na witrynę internetową firmy.

  • wkładykominowe.pl

    Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu propozycję firmy TanieKominy.pl. Od 1995 roku zajmujemy się sprzedażą, montażem i uszczelnianiem kominków każdego rodzaju. Świadczymy także usługi frezowanie i rozwiercania przewodów murowanych. W naszej ofercie znaleźć można duży wybór kominków, obudów, elementów i materiałów montażowych, wkładów jak i akcesoriów. Proponowane produkty pochodzą od znanych i cenionych producentów. Zapewniamy fachową obsługę i doradztwo oraz atrakcyjne ceny. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej bądź skontaktować z firmą, wystarczy wejść na stronę internetową.

« poprzednia strona · 3