• WORKI POLIPROPYLENOWE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

worki polipropylenowe

 • AGRO-JUMAL - Hurtownia opakowań dla rolnictwa

  Agro - Jumal Sp. z o.o. lider w sprzedaży produktów z branży ogrodniczej i rolniczej. Firma Agro-Jumal jest to bezpośredni importer worków polipropylenowych służących do pakowania i transportu mąki, zboża, otrębów oraz wykorzystywane jako worki na węgiel, ekogroszek. Worki polipropylenowe wykorzystywane są również jako worki przeciwpowodziowe. W naszej ofercie znajdują się również worki raszlowe na ziemniaki oraz inne warzywa, plandeki wykorzystywane w rolnictwie, ogrodnictwie. Posiadamy worki raszlowe w rożnych wymiarach i o rożnych splotach. Oprócz worków w ofercie firmy Agro-Jumal znajdują się również torebki strunowe, wyroby bambusowe w postaci tyczek bambusowych, mat bambusowych, drabinek bambusowych. Jesteśmy liderem w sprzedaży agrowłóknin oraz tkanin ściółkujących wykorzystywanych przeciwko chwastom oraz jako agrowłókniny okryciowe. W naszej hurtowni zaopatruje się szereg firm w rękawice ochronne typu dragon, popularne wampirki oraz rękawice nitrylowe. Posiadamy również bogatą ofertę narzędzi wykorzystywanych w ogrodnictwie takich jak sekatory, nożyce i inne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą oraz do zakupów.

 • Worki polipropylenowe na węgiel ekogroszek

  Oficjalna strona internetowa firmy Smart - dystrybutor worków polipropylenowych oraz foliowych w Polsce. Strona zawiera zwięzłą prezentację produktów z załączonymi zdjęciami. W ofercie sprzedaży znajdują się między innymi: worki tkane z tasiemki polipropylenowej, worki foliowe, folie strech, nici do zaszywania worków, itp. Znajdą Państwo tutaj wszystko, co jest potrzebne do dobrego pakowania węgla.
  Strona zawiera formularz kontaktowy oraz niezbędne dane identyfikacyjne firmy. Witryna została wykonana w oparciu o popularny silnik CMS - wordpress.

 • Big bag

  Firma Bratpol istnieje na Polskim rynku od ponad trzydziestu lat. Przez ten czas firma Bratpol skutecznie rozwijała swą działalność w wielu branżach na rynku Polskim, jak i zagranicznych (Europa, USA). Od ponad dwunastu lat działamy również na rynku rolniczym oraz opakowań. Przez ten okres staliśmy się największym w Polsce importerem opakowań polipropylenowych. W chwili obecnej w naszych magazynach posiadamy kilka milionów worków, w wielu rozmiarach. Towar dostarczamy naszymi samochodami, lub za pośrednictwem firmy kurierskiej (przy mniejszych ilościach). Cechujemy się bardzo szybkimi dostawami, nawet przy niestandardowych zamówieniach(około dwa tygodnie). Nasze produkty dostarczamy nie tylko na terenie całego kraju (dostawy gratis) lecz również do wielu odbiorców na terenie całej Europy.

 • Narzędzia malarskie i glazurnicze, folie, taśmy - Foltape

  FOLTAPE zajmuje się sprzedażą i dystrybucją narzędzi malarskich i glazurniczych na terenie całego kraju i zapewnia własny transport. Stosujemy bardzo atrakcyjny system rabatów oraz dogodne terminy płatności. Nasza bogata oferta obejmuje m.in.: folie malarskie, budowlane, folie bąbelkowe, paroizolacyjne, plandeki, tektury faliste i budowlane, siatki elewacyjne, wałki malarskie, pędzle malarskie, worki na gruz, worki polipropylenowe, taśmy klejące, dwustronne, taśmy aluminiowe, ubrania robocze, rękawice ochronne i robocze, szpachelki, pace, kielnie, mieszadła, artykuły ścierne i inne.
  Zapraszamy do współpracy sklepy, hurtownie i wykonawców.

 • Big Bag

  Wysokiej specyfikacji worki polipropylenowe to domena Zakładu Produkcyjno-Handlowego IZOMER. Firma szczyci się dwudziestoletnią historią działalności na rynku kontenerów z tworzyw syntetycznych, oraz wdrażaniem najnowocześniejszych technologii w procesie wytwarzania worków big bag oraz q-bag. W zależności od branży działalności firmowych kontrahentów wytwarzamy worki polipropylenowe big bag jednorazowego użytku czy kontenery big bag wielokrotnego zastosowania. Oferta artykułów IZOMER to worki big bag do ziemniaków, kontenery q-bag o wzmocnionej konstrukcji, worki big bag do składowania materiałów niebezpiecznych albo worki polipropylenowe do cementu. Wszelkie dostępne modele worków big bag posiadają różną liczbę zawiesi bądź wersje części wpustowej czy spustowej.