• WSPINACZKA - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

wspinaczka

 • Bagma extreme

  Firma BAGMA EXTREME specjalizuje się głównie w organizacji wolnego czasu dla firm i grup zorganizowanych, a także dla klientów indywidualnym na terenie Podhala i Pienin.
  Nasze propozycje wychodzą naprzeciw klientom, którzy preferują odpoczynek czynny na łonie natury.
  Dla firm przygotowaliśmy szereg konkurencji opartych na sportach ekstremalnych i zabawach integracyjnych taki jak: rafting na Dunajcu, wspinaczka, imprezy integracyjne itp.

 • Lodospady - Topo lodospadów

  Najlepsza strona o lodospadach i wspinaczce zimowej. Strona zawiera topo lodospadów Tatr Słowackich i Polskich. Znajdują się także informacje praktyczne, porady sprzętowe oraz ciekawe artykuły z zakresu wspinaczki lodowej i zimowej. Wspinacz znajdzie tu także forum, galerie zdjęć i mnóstwo filmów wspinaczkowych. Największa skarbnica wiedzy o utworach lodowych zarówno dla doświadczonych wpinaczy jak i dla tych którzy swoją zimową przygodę dopiero planują zacząć. Strona zawiera informacje o zagrożeniach związanych ze wspinaczką lodową. Porady jaki sprzęt i umiejętności należy posiadać wybierając się na lodospady.

 • Szkoła Wspinania Alpinexterme

  Alpinextreme Szkoła Wspinania prowadzi kursy wspinaczkowe oraz prac wysokościowych w całej Polsce i krajach Europy Zachodniej. Atrakcyjne ceny-wykwalifikowani instruktorzy. Wejdź teraz. Kliknij tutaj. Kursy w skalnych rejonach Polski i Europy. Kursy na sztucznych ścianach wspinaczkowych. Certyfikaty ukończenia kursów. Obozy wspinaczkowe, wyjazdy indywidualne, imprezy integracyjne dla firm, wypożyczamy mobilną ściankę wspinaczkową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • Kurs wspinaczkowy

  Chcesz odbyć kurs wspinaczkowy? Zrób to razem ze szkołą wspinania High-Five. Kurs wspinaczki po drogach ubezpieczonych, kurs wspinaczki skalnej (kurs skałkowy), kurs wspinaczki po drogach ubezpieczonych oraz inne. Organizujemy również wyjazdy wspinaczkowe. Profesjonalne podejście, bezpieczeństwo, indywidualizm oraz bardzo konkurencyjne ceny, to to co nas wyróżnia. Instruktor posiada uprawnienia państwowe.

 • El Chorro

  El Chorro - miejscowość położona nad rzeką Guadalhorce w Andaluzji na południu Hiszpanii otoczona malowniczymi krajobrazami. Piętrzące się do 700m wysokości ponad rzęką Guadalhorce wapienne skały tworzą wąwóz Desfiladero de los Gaitanes i stanowią wyzwanie dla wielu wspinaczy. W latach 20-tych XX w., celem ujarzmienia wyglądającej na pozór łagodnej rzeki, która okresowo pokazywała swoją niszczycielską moc, stworzono jej regulację poprzez wybudowanie szeregu tam, dzięki którym możemy się dzisiaj cieszyć widokiem przepięknych jezior. Na zboczach skał została wybudowana ścieżka nazwana na cześć króla Alfonso XIII "Caminito del Rey".
  Informacje o El Chorro
  Galeria zdjęć El Chorro
  El Chorro (english)

 • Mello - kursy wspinaczkowe, treningi, szkolenia, wyjazdy

  Szkolenia, kursy i treningi wspinaczkowe prowadzone w przystępny i bezpieczny sposób. Chcesz rozpocząć swoją przygodę ze wspinaczką? Zgłoś się do nas. Prowadzimy zajęcia i kursy zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama kursów: skałkowy, wspinaczki po drogach ubezpieczonych, oraz na sztucznej ścianie - najbardziej odpowiedni dla osób początkujących. Przez cały rok prowadzimy również zajęcia (treningi) na sztucznych ścianach w Krakowie. Do doskonały sposób dla osób, które chciałyby spróbować wspinania i zacząć pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

 • Centrum Sportów Ekstremalnych Exploration

  Centrum Sporów Ekstremalnych Exploration to miejsce dla wszystkich wielbicieli wypraw w najpiękniejsze rejony na świecie. Znajduje się tam różnorodna oferta podróży uwzględniająca wymagania nawet najbardziej wybrednych podróżników. Dla lubiących adrenalinę znajdzie się kanioning w Austrii i rafting w Ugandzie, ceniący sobie większy spokój turyści mogą wybierać między innymi między Gruzją a Peru. Ponadto na stronie internetowej Centrum znajdują się propozycje nietypowo ulokowanych wyjazdów integracyjnych dla firm, podczas których organizator zapewnia moc niezapomnianych, survivalowych atrakcji. To wszystko w konkurencyjnej cenie i pod okiem doświadczonych, wypróbowanych podróżników.

 • Polskie góry

  Strona katalog stron, poświęcona zagadnieniom związanym z polskimi górami. Zapraszamy do darmowego dodawania wszelkich stron www o tematyce nawiązującej do polskich gó, wypoczynku aktywnego na szlakach, turystyce górskiej, sportom górskim, wspinaczce, wędrówkom, fotografii itp. Zapraszamy również strony o innej tematyce, jednak od nich wymagamy linku zwrotnego na stronie www. Zapraszamy do współpracy.