• WYWÓZ GRUZU WROCŁAW - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

wywóz gruzu Wrocław

  • Kontenery Wrocław

    Polecamy Państwu pakiet naszych usług, w zakres których wchodzą: odbiór gruzu, odbiór śmieci pobudowanych oraz pozostałych odpadów w kontenerach typu mulda oraz ich utylizacja. Wynajmujemy kontenery o różnej pojemności, w zależności od odpadów na jakie kontener ma być przeznaczony. Skupujemy również złom oraz sprzedaż piasków oraz kruszyw. Przyznajemy zachęcające rabaty dla stałych klientów oraz przy większym zleceniu. Zapraszamy do współpracy oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej www.skiptrans.pl.

  • Wywóz odpadów Wrocław

    Doświadczenie jakie posiadamy w zakresie wywozu gruzu, wywozu kontenerów oraz wywozy odpadów we Wrocławiu i okolicach sprawia, że jesteśmy w stanie przedstawić Państwu konkurencyjną ofertę cenową. Nasza oferta dotyczy również wywozu odpadów budowlanych zmieszanych: gruzu, ziemi, folii, kartonów, mebli, odpadów komunalnych oraz zielonych z ogródków działkowych. Jeśli są Państwo zainteresowani wywozem gruzu we Wrocławiu lub wywozem kontenerów czy odpadów to zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą EKO CITY.

  • Wywóz gruzu Wrocław

    Nasza firma oferuje pełne usługi dotyczące wywozu wszelkich nieczystości oraz pozostałości po remoncie, po budowie na terenie całego Wrocławia. Posiadamy solidne pojemniki specjalnie przystosowane do tego zadania, a całość w zgodzie z ekologią. Szczegóły odnośnie oferowanych przez nas usług mogą Państwo znaleźć na naszej stronie firmowej którą gorąco polecamy."W zgodzie z ekologią" to nasze przesłanie.