• ZABAWNE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

zabawne

  • Śmieszne historie

    Niesamowite, śmieszne wpadki prosto z życia. Napisane klawiaturą internautów i dodane do serwisu yafud.pl by bawić innych. Każdemu chociaż raz w życiu przytrafia się pechowa sytuacja, śmieszna historia, czasem straszna, nienaprawialna, waląca życie wpadka, która po czasie okazuje się być zabawną, opowiadaną w towarzystwie anegdotą. Uczymy budowania dystansu do własnych pechowych sytuacji, niepowtarzania błędów innych. Rozweselamy i zamieniamy pecha w humor - bo śmiech to zdrowie. Zapraszamy do czytania, oceniania i komentowania naszych tekstowych demotywatorów. Odważysz się przedstawić światu swoją najgorszą historię z życia? Odwiedź yafud.pl i śmiej się razem z nami.

  • Testy

    Bez wątpienia w internetowej rzeczywistości można odnaleźć wiele miejsc gdzie czeka na nas bardzo fajny metodę na spędzanie wolnego czasu. Są to strony gwarantujące nam różnego typu rozrywkę a do nich z pewnością należą takie na których można sprawdzić jak udaną jest się parą czy też dowiedzieć się jaka nas czeka przyszłe miesiące. W chwilach nudy jest to z całą pewnością bardzo dobry sposób na zabicie czasu.

  • Babcinemadrosci.pl - humorystyczne porady

    Babcinemadrosci.pl to zbiór śmiesznych cytatów zestawionych w paru grupach tematycznych m.in. "mądrze powiedziane". Sentencje i wytyczne są regularnie dodawane i aktualizowane więc każdy z Was wyłoni wpis dla siebie. Humorystyczne i poważne aforyzmy o życiu. Duża kolekcja pociesznych powiedzonek i cytatów będącymi radami doświadczonej osoby. Pokaż swoim znajomym szybko i łatwo najlepsze sentencje.