• ZABIEGI MEDYCYNY - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

zabiegi medycyny

 • Dr Kubasik - specjalista chirurgii plastycznej

  Skorzystaj z profesjonalnych zabiegów chirurgii plastycznej, które przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn i przeprowadzane przez chirurga z dużym doświadczeniem. W zakresie działania kliniki dostępne są różnorodne zabiegi praktycznie dla każdej osoby, która nie jest do końca zadowolona ze swojego wyglądu. Możesz zdecydować się na liposukcję, powiększenie lub pomniejszenie piersi, lifting twarzy czy też chirurgię intymną. Pełny wykaz zabiegów dostępny jest na stronie internetowej.

 • Klinika Wirtualna wirtualnaklinika.pl

  Wirtualna Klinika to profesjonalnie przygotowany i prowadzony portal poświęcony osobom, które każdego dnia zmagają się z problemami natury estetycznej i zdrowotnej wynikającymi z drobnych dysfunkcji organizmu. Zamieszczane na portalu artykuły poruszają tematykę zarówno z dziedziny upiększania, czyli kosmetyki, pielęgnacji skóry, zabiegów rewitalizacyjnych i ujędrniających, jak i z obszaru dermatologii, endokrynologii, a nawet dietetyki. Zamieszczane artykuły wzbogacone o jasne i przejrzyste zdjęcia to nie tylko fachowa informacja, ale również opinia lekarzy specjalistów o dostępnych zabiegach i ich efektywności. Dzięki Wirtualnej Klinice można skutecznie wzmocnić włosy, ujędrnić skórę twarzy i wymodelować sylwetkę.

 • Derm-Estetyka Medycyna Estetyczna - Trycholog w Gdyni

  Czujesz, że Twoje włosy są osłabione i szorstkie? Jeśli tak, to z pewnością masz za sobą już wiele przetestowanych kosmetyków i kuracji do włosów, których producenci na początku obiecywali zdecydowaną poprawę. Możliwe, że żadne z tych działań nie przyniosło pożądanego efektu, a Twoje włosy nadal są rzadkie i pozbawione blasku. Jest na to sposób!

  Na szczęście możesz skorzystać z porady lekarza od włosów, który chętnie zbada kondycję Twoich włosów i sprawi, że będą wyglądały znacznie lepiej. W klinice medycyny estetycznej staramy się zadbać o zdrowie i piękny wygląd naszych pacjentów, dzięki pomocy doświadczonych specjalistów, którzy znajdą rozwiązanie dla każdego problemu!

  Jeśli czujesz, że masz problem z włosami i skórą głowy, trycholog w Gdyni zleci odpowiednią terapię, która jest kluczowym elementem na drodze do zdrowego i pięknego wyglądu. Zachęcamy do kontaktu!

  Derm-Estetyka Medycyna Estetyczna
  ul. Stefana Batorego 7/35
  81-366 Gdynia
  Tel: 500 430 484
  https://derm-estetyka.pl

 • Kaniowscy Clinic

  Kaniowscy Clinic to bardzo nowoczesne miejsce, gdzie każdy traktowany jest indywidualnie oraz ma zapewnioną kompleksową opiekę wysokiej klasy specjalistów. Kaniowscy Clinic to miejsce skupiające specjalistów z zakresu chirurgii ogólnej, chirurgii onkologicznej, ginekologii, psychiatrii i dietetyki. Placówka obecnie jest prowadzona przez dr n.med. Ewa Kaniowską oraz syna dr Michał Kaniowskiego. Miejsce pełne jest fachowców, którzy z roku na rok poszerzają swoją wiedzę i umiejętności.