• ZADASZENIA TARASÓW - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

zadaszenia tarasów

 • Systemy wystawiennicze

  Przedsiębiorstwo Alu-Tent to renomowany wytwórca konstrukcji typu lekkie budowle okryte trwałą, ognioodporną membraną z tworzywa sztucznego o zastosowaniu komercyjnym oraz rekreacyjnym. Alu-Tech jest jednym ze światowych liderów w designie oraz produkcji wraz z montażem w branży nowoczesne konstrukcje membranowe. Usługobiorcy indywidualni oraz korporacyjni lub instytucjonalni posiadają do wyboru ogromny wachlarz produktów z domeny zadaszenia tarasów, zadaszenia przydomowe oraz systemy reklamowe bądź systemy wystawiennicze. Proponujemy szeroki pakiet wzorów profili do membran oraz kolorystyki materiałów PCV. Zapewniamy znakomite rezultaty wizualne i użytkowe naszych firmowych usług, od projektów po montaż. Serdecznie zachęcamy do kontaktu pod nr tel. 618 301 949 oraz za pośrednictwem firmowej witryny internetowej.

 • Wiaty garażowe

  Firma Alu-dachy to poważna przedsiębiorstwo robiące wiaty. Posiada w swojej ofercie wiaty garażowe jak również parkingowe jak również zadaszenia nad drzwi frontowe czy tarasy. Pełnią one funkcję użytkowe a także estetyczne. Firma Alu-dachy tworzy daszki na indywidualne zamówienia, które spełniają potrzeby każdego klienta. Możemy wybierać wśród wielu form a także materiałów. Są one najwyższej jakości, wytworzone z najlepszych tworzyw. Na stronie www można zapoznać się z usługami.

 • Zadaszenia tarasow-BALMAR

  Proponujemy Państwu nowoczesne zadaszenie tarasu, stosowane w budynkach mieszkalnych, jak również w kawiarniach, restauracjach czy hotelach.Wszelkie materiały używane przez nas do stworzenia zadaszenia tarasu, to starannie wyselekcjonowane surowce – wytrzymałe szkło, solidne drewno, poliwęglan od sprawdzonego dystrybutora. Wykonujemy ogrody zimowe ogrzewane i z profili zimnych, a zakres naszych usług obejmuje nie tylko Polskę
  Zapraszamy do kontaktu.